mirkoni

NEA PLAGIA

145 poruka u ovoj temi

Evo...na zahtev dragih koleginica..postavio sam foto turu o Nea Plagiji..samo neko to jos treba da odobri...

Nisam nesto bio kreativan, ni po postavljanju, ni po opisima..a ni po slikama...ali nadam se da ce nekome pomoci da dobiju sliku o Plagiji...

Na slikama mesto izgleda pusto, nema ljudi na ulici....jel tako bilo....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ovu destinaciju jedino radi Astra i to vilu Jorgos. Ja sam bila letos.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na slikama mesto izgleda pusto, nema ljudi na ulici....jel tako bilo....

Taj dan kada sams e setao sa svojim mobilnim, je bilo oblacno i bilo je podne, cak je i kisica padala...u principu, preko dana nema neke guzve jer prostora, plaze, kafica i restorana, zaista ima mnogo...jedino nesto veca guzva se primeti predvece kada se krene u setnju kao i vikendom, kada je sve puno.

Iskreno meni je odgovaralo sto je tako, pre svega jer sam dosao da se odmorim, da se iskupam, tu sam sa malom decom, kojoj je sve jedno da li je ovako ili onako, bolje je kada nije guzva, da mi niko ne gleda pod suncobran,a takodje da i moja deca kada se igraju nikome ne smetaju.

Jeste, mesto jeste mirno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U redu je sto je mesto mirno ali na Vasim fotografijama izgleda da nema nikoga.....ni ja ne volim guzvu ali ovo mi je delovalo pusto....ni to ne volim...hvala na odgovoru, mesto izgleda simpaticno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da sam negde to ranije i opisivao..mesto nije turisticko, tamo nema mnogo ili da kazem snema skoro uoppste turista...Veoma mali broj tamosnjih ljudi uopste i iznajmljuje sobe, studia, apartmane, jos je manji broj hotela..To je mesto gde je skoro 100 % kuca u vlasnistvu Solunjana, koji su tu napravili apartmane, samo za sebe, da bi tu mogli vikendom da dolaze, tako da se oni i ne iznajmljuju.

Od vlasnika hrista pagonija, sam cuo da svaki Solunjanin sanja da ima aprtman bas u plagiji.

Mozda to objasnjava zasto tamo nema bas mnogo ljudi radnim danom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala jos jednom, ali ono sto sam u Grckoj primetila da ce vam mestani uvek govoriti da Solunjani sanjaju da imaju nesto bas u tom mestu.....simpaticno...ali ok meni se dopalo, lepo izgleda blizina Thesalonikija ...ima prednosti iako ja volim ostrva....Lefkada u srce.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa ja sam vrlo zainteresovan za Nea Flogitu koja je spojena sa Nea Plajom i po slikama i po komentarima ostalih forumasa koji su tamo boravili more i plaza su odlicni a i sama mesta su simpaticna.Nadam se da ce to biti novo i lepo iskustvo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine letovao sam u Nea Plagiji. Moji utisci su vrlo, vrlo skromni jer mesto nije ostavilo nikakav utisak na mene. Nema zivosti, nije za pohvalu higijena u mestu niti broj marketa gde bi se snabdevali. Mesto je vrlo mrtvo uvece a preko dana autobusima dolazi veci broj starijih ljudi na plazu. U sali smo mesto nazvali Nea Gerijatrija.

Spojeno mesto sa Nea Plagijom je Nea Flogita koje je takodje malo.

Ukoliko idete sopstvenim prevozom mozete posetiti Nea Kalikratiju koja je na 15 km od Nea Plagije. Ako planirate soping u Solunu stizete za nepunih 45 min.

Ukoliko vas jos nesto interesuje pitajte.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Vlado puno :smajl: Idemo sopstvenim prevozom, i do sada smo isli u Nei Pori, a za ovo mesto smo se odlucili zbog siroke plaze. Interesuje me sta ste sve vi obilazili, jer smo mi sa dve devojcice od 9 i 5 godina. Da li ima nasih ljudi? Da li ste isli na plazu blizu Nea Kalikratije "Shape"

:thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

POzdrav svima,

Isla bih pocetkom avgusta u Nea Flogitu ili Nea Plagu na odmor

u sopstvenoj reziji, da li mozda neko ima neki kontakt dobrog smestaja

u ova dva mesta ili preporuku gde bi mogli da se smestimo na 15 dana.

Ne trazimo nista luksuzno samo da je cisto i da nije mnogo daleko od plaze.

Hvala svima !!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Draga Vesna, mi idemo u Nea Plagiju preko TOMAS travela i oni imaju kucu Hriso Pagoni (mislim da se tako zove-idi na njihov sajt pa pogledaj kucu), a ja sam pronasla agenciju koja drzi tu kucu i evo ti njihov mejl: plagiatr@hol.gr covek se zove Nikos Chousos. Probaj njih da kontaktiras, meni je kasno odgovorio, jer sam vec kaparisala kod nas. turista.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukratko, ima i srecnijih resenja umesto Nea Plagije.

Mesto nije onakvo kakva su klasicna letovalista gde letuju srbi. Imao sam osecaj kao da nije ni evro ulozen u razvoj turizma. Potpuno zaostalo. Nista atraktivno cak nize od pristojnog.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

2princezice i mvesna ja vam preporucijem Nea Plaju.

Eto, ja bih opet ove godine isla tamo. Mi smo bili prosle godine u drugoj polovini juna u kuci Jorgos preko Astre. Ne znam kakva su to klasicna grcka letovalista. Nisam od tih koji vole "mnogo atraktivne " stvari. Moja porodica voli mirna mesta sa dugackog plazom. Klinci (koji su tada ima skoro 2 i 5) su uzivali na plazi. Kuca Jorgos je pristojna i cista. Mi smo imali dve sobe i kuhinju (odvojeno) i dve velike terase. Mesto je mirno, spojeno je sa Flogitom (koja je atraktivnija, ima vise kafica, restorana...). Za setnju je bas lepo. Ima prodavnica. Mi smo se snabdevali u Afroditi ili u jednom supermarketu (10 minuta kolima iznad skole i groblja). Ako idete kolima ima divnih plaza do kojih mozete stici. Nea Modanja je blizu, pa smo mi cesto isli tamo. Isli smo i do Metamorfozisa (ove godine tamo letujemo), Nea Potidee, Afitosa, Gerakinija....

Nije zaostalo....Ne vidim u cemu je problem sto na plazu dolazi veci broj starijih ljudi. Mi kad smo bili nesto nisam primetila da ih je bilo mnogo.

Ja mislim da necete pogresiti. Lep odmor. Pozdrav

(vlado63 - Svako ima pravo da iznese svoje misljenje. Nije Plaja grozna. Sigurno da ima i lepsih destinacija, ali kad ljudi imaju normalne zahteve sve je ok. Pozdrav)

Izmenjeno (pancevka)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bih volela opet da posetim Nea Plagiu. Mirno mesto ali tako simpaticno. Plus sto je blizu Soluna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26375
    Ukupno tema
    881361
    Ukupno poruka