mirkoni

NEA PLAGIA

149 poruka u ovoj temi

Da li je neko vec letovao u Nea Plagia ili zna nesto o ovom letovalistu koje je dosta povoljno kod nekih agencija, ali nepoznanica.

Molim za odgovor

Novakovic, Vrsac

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde je Nea Plagia?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

60km od Soluna, prema Kasandri, 7km od Nea Moudania

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja agencija radi ovo mesto ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Astra Travel

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se svidja ovo mesto bar po slikama, ali su cene apartmana ... nisam zvala Astra travel ali oni obicno izbacuju cene po osobi ne po apartmanu ...

Izmenjeno (salsita)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slucajno sam pronasla da ovo mesto radi i Tomas travel...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila ubedjena da je to neko jako malo mestasce, ali sada sam gledala onaj cd iz Astre, pa i ne deluje bas malo! A i deluje jako simpaticno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slucajno sam pronasla da ovo mesto radi i Tomas travel...

Ja na sajtu Tomasa nigde ne vidim Nea Plagi-u. Da li si ti videla na sajtu ili imas njihov katalog?

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nea Plagia je extra, bar po ovom filmu na you tube preko Astra Travela. Jel bio neko preko njih

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja se prikljucujem zainteresovanima za ovu destinaciju...Molila bih bilo kakvu informaciju o ovom mestu...Ima ga i Market Tours iz Novog Sada u svojoj ponudi.Da li je neko putovao sa njima i kakva su iskustva?...hvala unapred...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa evo ja sam započeo ovu temu u martu u nadi da ću doći do više informacija o ovom letovalištu od ljudi koji su bili tamo. Međutim to se nije dogodilo ali se zato dogodilo da početkom maja i sam idem na putavanje na Sitoniju, pa sam iskoristio priliku da svratim na kratko i do same Nea Plagie koja se nalazi na tom putu. Ono što sam video po jednom hladnom , kišnom ,vetrovitom danu i obzirom na činjenicu da se radi o van sezoni, za mene je bilo više od očekivanog. Mesto je veliko ne previše ali dovoljno da ne bude malo. Ima lepu i dugačku uređenu peščanu plažu, uređeno šetalište, veliki broj taverni i prodavnica. Mesto izgleda dosta lepo uređeno. Generalno moj utisak je da će to biti jedno lepo letovanje koje sam već ranije uplatio preko Astra travela.

Takođe u blizini mesta nalazi se pećina Petralona sa praistorijskim ostacima, Waterland je na oko 30-tak km, kao i sami prsti Halkidikija Kasandra, Sitonija i Atos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru...Konacno da se neko javi sa bar nekom informacijom... :) ...Jos bih te zamolila za odgovor,ako si upucen,koliko je daleko Flogita od Nea Plagie,postoji li neko uredjeno setaliste i moze li se uopste peske do tamo?

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nažalost ovakvu informaciju ne znam da ti dam. Međutim onu što sam naučio na letovanjima u Grčkoj u zadnje tri godine jeste da su sva mesta na Halkidikiju dosta blizu i da je odlična stvar iznajmiti renta-car (ukoliko ne idete svojim kolima)i malo u toku letovanja obići okolinu mesta u kome letuješ, jer Grčka ima stvarno bezbroj lepih mesta i plaža za koje nismo ni čuli, ali se to autom sve može videti. Tako npr. poluostrvo Sitonija je udaljeno 60-tak km od Nea Plagie i vredi ga obići, jer je veoma šumovito i ime veći broj lepih mestašaca i plaža kao što su npr. Metramofosi, Nikiti, Neas Marmaras, Toroni na zapadnoj strani Sitonije, a na istočnoj Sarti, Vurvuru. Grčki putevi u ovom delu Grčke su dobri i dobro su obeleženi tako da nije nikakav veliki problem za vožnju automobilom. Obzirom na činjenicu da su utisci o nečemu isključivo subjektivna stvar svakog pojedinca, ovakvi izleti su prava stvar.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cula sam da je grozno, selo. Moje komsije su sad tamo i razocarani su

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka