Markoni063

Hostel Kotor, Omladinski Hostel „Spasić-Mašera“

6 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio ? Neki utisak ?

Studenski dom... A preko leta hostel

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vecinom se hvale i o tome znam puno.Pitaj sta god te zanima :kafa:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sveeeee.....:D

Izmenjeno (Markoni063)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aj pocni onda s pitanjima. Tu su mi boravile kolege sa fakulteta a upucena sam i u ljetnju ponudu. Lokacija je perfektna - dalje si od Starog grada ( i guzve ),a opet ti do njega ne treba prevoz nego mozes stici pjesice za jedno 10,15 min. setalistem pored mora. Nalazi se odmah preko puta Doma zdravlja, a tu su i apoteke, veliki market, more na 200 metara, ( samo predjes ulicu i spustis se nizbrdicom ), taksisti su u blizini, hrana  je perfektna... Znam da je renoviran prije 2 godine i sada je to sasvim drugi objekat,mnogo bolji i uslovniji nego sto je bio davno.Aj dalje pitaj, sta te zanima tacno ?:kafa:

Izmenjeno (HoneyMne)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bila.

Lokacija je idealna, 3 minuta od najbolje plaže.

Naša soba je bila s pogledom na more, neverovatan pogled.

Sobe su onako, ne kao u najgorem, a ne ni kao u najboljem hostelu, osrednje u svakom pogledu. Unutra je prilično vruće, ima klime samo u hodnicima. Sobe nemaju terasu. Postoje sobe sa etažnim i sa kupatilom u sobi. Ni ta etažna nisu strašna, ali mi smo imali svoje. To su mane smeštaja.

A sad prednosti:

Hrana je fenomenalna, ako uzmeš pun pansion. Doručak je onako, tipičan hotelski u Srbiji, npr, ali ručak i večera su odlični. Imaš nekoliko jela u izboru, vrlo često i voće i kolač kao dezert. Nemoj da ti bude glupo, ako ti se različita jela sviđaju, da tražiš da ti drugačije naprave porciju, to ljudi rade, a u kuhinji su tako ljubazni da je to neverovatno. Uvek možeš da tražiš i još ako si gladan. Izuzetni su kuvari, ljubazni i nasmejani.

Ima neverovatno mnogo ljudi u svako doba, stranaca pre svega, i mladih, uglavnom, tako da je šansa da upoznaš nekog Korejca ili Rusa, npr. vrlo velika. Hostel ima bar u kojem je jedan veliki TV, cena pića je kao u Srbiji, a ima i veliku terasu gde možeš da sediš i bez pića i celu noć igraš karte npr, niko te neće sprečiti.

Agencija MM turs ima vrlo povoljne aranžmane, i mi smo išli preko nje i fino prošli, ali,

moja preporuka je da nazoveš telefonom i rezervišeš smeštaj, prevoz takođe imaš iz Niša za Kotor koliko hoćeš, ako ne i iz drugih gradova (ako ideš busom) i uštedećeš sigurno bar 20 evra na onu ionako smešnu cenu pansiona u MM tursu. Tu sam ako još nešto treba. :rolleyes:

Izmenjeno (apstrahovana)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima, bio i sve je ok, povoljno BAŠ

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26767
    Ukupno tema
    898073
    Ukupno poruka