marayap23

Albatros White Beach Resort 5*

200 poruka u ovoj temi

E ljudi moji ,bas sam iznenadjena kako reagujete..,jos jednom se pokazalo da se iskrenost ne isplati zaista ..Medjutim, ja nikako nisam  od tih koja ce da pisu tralalajke ,jer to tako treba  i  zato da bi iluziju putovanja i umisljenosti da smo na jednom  ''skupom letovanju''. pokusali  da pretvorimo   u stvarnost..da mi luksuzno letujemo.

Dakle..Niko ovde nije pisao o ''prebrancu ili karadjordjevoj snicli''..nego o minimumu kulture koje ljudi koji udju u hotel sa 5 zvezd..zasluzuju u oll inklz..da vide i osete..,a,to znaci normalan komad mesa  (nezacinjen )iz postovanja prema gostu,pa onda oni koji vole njihove zacine ih mogu stavljati,a,oni koji ne vole soliti ili kiseliti.O tome se radi..I to,da oni jako dobro znaju sta valja jer uvek kada je bilo nesto normalnog ukusa''davali bi  na kasicicu..znaci ,namerno politika hotela je takva ..dal'zbog cene,ili sto nas ne vole ili....to ne znam ,ali je tako..

Zatim,naravno da niko nije isao tamo da se ''nazderava'',ja najmanje..ali volim da vidim jedan zdrav,konstruktivan stav  u kulinarstvu koji je karakteristican za dobre hotele,a koji je  nazalost ovde  izostao...To je sustina..Pa zasto onda nisu  tu ''divnu hranu'' stavili na svoj video, nego, gambore,skampe,lignje i svasta nesto dobro i ukusno.(to se lako da proveriti..).Zasto,ako ih svi vole..Dakle ovde nije samo rec o zacinjenoj hrani njihovim zacinima,nego i o manjku bilo cega konkretnog . na stolu....(sem pomfrita,pirinca  i testenine..I jedino taj pomfrit nije bio zacinjavan..ja nisam jela ni pirinac..)

Zadnjih dana su upropastili i kroasane ,stavljajuci u testa nesto jako neprijatno i ja sam ih prestala jesti...

Zasto ovoliko piskaram o hrani..iz razloga sto vecu kontradiktornost nisam nigde videla...I mirisi ovog hotela su me podsetili na hotel Ellisses..3zvzd..preko puta Merriota..gde  smo se mi  par puta gusili ''od smrada''.jer  smo isli u posetu nekim prijateljima tamo...

Ljudi nadam se da razumete  sta je moj stav po pitanju ovih stvari..:D

Ne znam ko je gore pisao u vezi dorucka..dorucak je bio dobar i to sam  vise puta naglasila....sladak bolji(ja to ne jedem..)ali i slani  nije bio los..moglo se po nesto pronaci..puter,sir kackavalj kajgana....:neznam:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Данка, разумела сам. И у Карибијену су ове године пробали да деле месо на кашичицу, а мени са дететом чак да дају мање него египћанима! Онда сам се лепо пожалила менаџеру и од тада су ми сипали меса док не кажем доста. :D Да ли је то тако ове године у већини хотела (осим оних пар топ) због кризе и мањка гостију не знам јер тако није било прошле године у истом хотелу. Знам да је мучно жалити се менаџеру за време оброка (па на одмору сте), али се некада мора. Једном то урадите - чим неће да стави пристојно парче меса тражите да зове менаџера, зауставите ред, нико не може да сипа док Ви не будете задовољни услугом и следећи пут ће бити сасвим другачије. :D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

beogradjani, Bokki i Sanja, svaka vam je na mestu!!! Danka, sto se iskrenost ne isplati...jer i vecina ovde nas ne pisu tralajke da bi kome..i zasto, sto ti rece stvarali iluziju o skupom letovanju?! Kao sto je vec receno, koliko para...samo sto neki hoteli ipak bolje sviraju (mada ih je malo) za slican novac i svoje neke manjkavosti pokriju "prirodnim" adutima...mislim na plazu pre svega!

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, pitanje za vas koji ste bili ili ste trenutno tamo, da li sveže ceđeni sokovi ulaze u AI koncept ili se posebno plaćaju? Ja gledala na njihovom sajtu, ali sveže ceđeni sokovi se nigde ne pominju (ni da ulaze ni da se posebno plaćaju), a na sajtu wayout ne mogu da nađem taj dokument. Zanima me još i kako izgleda plivanje u tim plitkim bazenma od po metar ipo, msm može li se normalno plivati?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Retko gde cedjeni sokovi ulaze u All,a ovde bih glavu dala da ne ulazi..Platiti mozete svakako..obicno je 3$

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

beogradjani, Znamo svi koji ovo detaljno prate da si sve prekopala sto ulazi ili i ne ulazi u All  koncept... All, danka nam izgleda ne bese detaljna, pa se onda ljuti, a i lakoverno poverovala video prezentacijii :neznam: A svi mi, za ubuduce...ipak... da ga bolje proucimo..! Ali opet od slucaja do slucaja, ili situacije...pa onda nema razocarenja...A kao sto si vec i napisala, znaju se hoteli sa realnom cenom za uslugu od zaista 5 zvezda, a i da li je ona  dama, zaboravih joj ime,  medju prvima na ovoj temi bila Bott, ma ko ce znati..?! Sve u svemu, znamo mi vec naravoucenije...a o toaleti...malo kasnije, a bese mnogo simpatican post od danke, pa jos sve sa onima debelim...cudim se...kao i ti, a i mnogi drugi...realni u odnosu na Egipat,  da reaguje kao da vec nije bila prisutna na toj destinaciji??? Danka...cekam tvoj odgovor...  !!! Hoces shavurmu ili pizzu, a moze i pomfrit...ne zezam te...nego mi stvarno nije jasno tvoje "gladovanje"...ili bez navodnika...???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozz svima, evo me u sobi 2414 hotel AWB, spremam se za veceru! Hotel je fantastican kao i sve ostalo... pre polaska sam citao razne komentare o hotelu, pa i Dankino negodivanje ili sta vec... i ne razumem sta je ona pisala JER NISTA NIJE TACNO!

OD ULASAKA U HOTEL, EVO TRECI DAN, OSECAM SE FENOMENALNO! OSOBLJE, HOTEL, HRANA AMA BAS SVE JE ZA VRLO VISOKU OCENU! 

Za detalje stojim svima na raspolaganju! Preporuka za Pickalbatros White Beach!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh..evo dva totalno oprecna misljenja..i sad kad covek cita-kome verovati?:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Dej@n možete li molim vas slikati restoran i hranu kada ste već u hotelu? Pa da sami vidimo šta je tu toliko loše 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno malo je bezveze ulaziti u tri restorana i u svakkm slikati liniju dugu 20 tak metara sa raznim pecivima, salatama i slicno, zar ne? Pored tri glavna restorana postoji corner food gde imate paste, pizze, salate, sendvice, deserte i sl... e tu se navodno hranila doticna clanica foruma da ne bi ostala gladna??? 

Iskreno, najveca glupost! Ovde sam, u hotelu i hrana je super! Cemu tolika fama oko toga! 

I nema tu nikakvih poprecnih misljenja, ko kaze drugacije, ne govori istinu!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisu "poprecna",nego oprecna misljenja:D

Pre 6 sati, Dej@n je rekao/la:

I nema tu nikakvih poprecnih misljenja, ko kaze drugacije, ne govori istinu!

Dobro,ne mozete biti bas tako grubi i reci da Danka ne govori istinu,jednostavno njoj nije legla hrana..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 21/10/2016 at 14:40, beogradjani je rekao/la:
Pre 1 sat, beogradjani je rekao/la:

Nisu "poprecna",nego oprecna misljenja:D

Dobro,ne mozete biti bas tako grubi i reci da Danka ne govori istinu,jednostavno njoj nije legla hrana..

Citat

@dankaizvini ništa lično... Al namerno nisam prvo mislila ni reč da napišem... Da ne bude svi smo protiv tvog pisanja. Možda ja stvati vidim drugačije posebno što sam za 2 meseca drugi put u hotelu pa je i GM hotela interesovalo ko smo... Tako da nemam ništa što bi oko mišljenja hotela menjala samo je još bolji... Posebno što je deo mora proširen i mnogo je pomerena mreža tako da je extra duboko. A Dej@na nisam ni srela tako nismo razmenili mišljenja, a poprilično isto mislimo. Za ovoliko para najbolji je. :cvetic: Pozzz iz AWB... 

IMG_20161021_182232.jpg

IMG_20161022_164002.jpg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26982
    Ukupno tema
    905022
    Ukupno poruka