marayap23

Albatros White Beach Resort 5*

163 poruke u ovoj temi

Ma napravih silnu zabunu, sorry danka i ostali, ja pisem o vec pomenutom RP, tacno, njega su renovirali i postade AWB...a mislim na Old Palace i njega hvalim i opisujem. Priznajem...jesam smesna, tj. dekoncentrisana, eto sta majstori naprave od coveka :crven-od-stida:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stari hotel Royal Palace je kompletno srušen i napravljen je novi hptel AWB. Desi se da ljudi misle na Palm Royale koji van Hurgade. Old Palace opet ima neku svoju priču. Ni jedan ni drugi nemaju veze sa AWB. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@vesnasm ne bih se slozila sa Vama da je kompletno srusen- uporedite fotografije Starog Royal Palaca i novog Albatros White Resorta.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da @seagull slažem se sa Vama. Ostao je levi deo kompleksa ... što je sad oko 1/3 hotela ... :)  Izvinjavam se. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poštovanje,

Do sada sam isključivo pratila forum, a sad se uključujem da putnicima koji putuju preko Big Blue agencije dam informaciju koja je po meni bitna. Na sastanku sa vodičem sam postavila pitanje koji nam je poslednji obrok, pošto u nekim hotelima narukvice seku u 12 kada se napusti soba, a u nekima vam ostave da koristite hranu i piće do napuštanja hotela, dobila sam odgovor da se narukvice seku kada se napusti soba i da se sve ostalo tog dana plaća, pa smo rešili, na osnovu te informacije, da doplatimo 35 EUR po osobi za "još jedan dan" (pod navodnicima je citiran vodič), pošto je produženi boravak do 20h, a ovo što smo doplatili je sutradan do 12h. Bili smo u AWB od 01/09 - 11/09 i u tom periodu nikome iz Srbije nisu sekli narukvice, ljudi su napustili sobe u 12h, dobili su na korišćenje sobu gde se mogu istuširati i koristili su all inclusive usluge do napuštanja hotela.

Lični utisak o hotelu:

- koliko para - toliko i muzike

- plaža nije za ozbiljne plivače, plićak je osetan u zavisnosti od uticaja mesečevih mena, super je za klince zbog plićaka, ali za plivače nije jer može da se pliva samo do bova, iza bova nije bezbedno jer samo jure gliseri i brodovi, a ne gledaju na plivače pa deluje da može neko ozbiljno da nastrada...meni se lično plaža nije svidela, a pogovoto kada sam videla kanalizacionu cev sa leve strane koja ide iz susednog hotela i mnoštvo velikih brodova koji su usidreni u neposrednoj blizini plaže koji dovode do toga da voda nije kristalno čista kao što očekujemo mi koji smo zaljubljenici u crveno more baš zbog toga..

- korala i bogatog morskog sveta nema, ima crnog peska na plaži koji sam prvi put videla

- po sredini plaže prilikom ulaska u more su dagnje, pazite gde gazite

- bogatog zelenila nema

- internet radi na gurku, kome treba zbog posla mora da napravi plan b

Toliko od mene...

Pozdrav.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas vam hvala na odgovoru, da mi, koji mastaju prestanu da mastaju , a ne  da se loze, a sve  bese je sve delovalo Perfekt, sobe, hrana i pice...sokici  i ostalo u hladnim kiblama...da sveps i Coka. pa kokteli...a plaza je ipak  posebna tema..,bar iskreno...kad je oseka...pa kada plima...pa kada Masec utice...ma komplikovano bre...Ipak su oni stari navedeni hoteli, mislim ma PR, OP i dr. mozda ipak bolji...razradjena stara garda!!! :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mastalica,ajd molim te pojasni svoj post..nista mi nije jasno..a i onaj predhodni.. je sasvim cudan Ja idem preko Big blua..kakva kanalizaciona cev..brodovi i te stvari..zelenilo..tj..podvodni svet..mesec..i uticaj meseca.cini mi se da ovde neko trazi ''dlaku u jajetu''..a i nije ovaj AWB.uopste jeftin hotel..kada se sve poplaca kosta bogami..Dok se ja spremim ..odose  '' 2 somica e''..i jos  ..nisam  gotova..uvek nesto fali...naravno bez garderobe..neke mazalice za telo..kreme i mleka pre i posle kupanja....Srecom sto sam  obucena ..pa mi ne treba kupaci i haljinice..:angry:.

A i ovo o doplati mi uopste nije jasno...sta se i kada doplacuje   ja idem 25 ...odlazak 9 ok....13 noci 14-15 dana...:neznam:I jos nesto..Neka napise neko  kako se narod oblaci u ovomhotelu..trebaju li mi toalete  ili mogu i bermude..!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam sta vise ima da se pojasnjava kad je RedSI sve jasno napisala :neznam: Znas ono, ljudi cesto odbijaju da prihvate neku cinjenicu ako im ona ne odgovara...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danka,Red Si je rekla da je vodic dala pogresne informacije i da je zbog toga bezveze platila doplatu za taj dan,a mogla je da koristi All do kraja..

Ostalo su njene impresije,na koje svako ima pravo.

Plazu je jasno opisala,nemogucnost "pravog " plivanja ,prisustvo brodica,voznja skuterima iza bova pa ne mozete tamo,opasno je (i jeste,prisustvovala sam davno kad je jedan austrijanac povredjen jer je ronio,a skuter ga je "isekao")..

To je to,njoj se ne dopada,koliko sam shvatila..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danka,tek sad primeh za cenu sto ste pisali da je skupo..ja koliko vidim 539e i takse za 13noc.To ne da je jeftino,nego je prejeftino!Ne znam kako ste dosli do cifre od 2000e...

Zato za ovu cifru i ne mozete ocekivati bog zna sta..Uporedjivali ste sa Baronom i Palm Royalom ovaj hotel,ali da znate,to nije za uporedjivanje.Govorim o samim hotelima,ne o plazama,plaza ne garantuje dobar hotel,kao i obrnuto.Ipak neki hoteli imaju i dobre plaze (pomenuti Palm npr.)

I dalje se zna koji su top hoteli u Hrg i ne treba izmisljati toplu vodu.Meni na slikama deluje zaista sjajno,posebno za decu,ali ono sto u izlogu,ne mora da znaci da je i u radnji.

Ne treba vam nikakva toaleta,pa nije ovo neki nobles hotel,obican hotel..ne bacajte pare:D,mogu i bermude i sorts,moze sve..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar dan svima!

Novi sam clan foruma, ali obzirom da i ja putujem 25/09 u ovaj hotel rekoh da se pridruzim konverzaciji.. :)

Sto se cene tice, sa troskovima, mene kosta oko 650e za 10 noci preko big blua, tako da pretpostavljam da Dankinih 2000e se odnosi na sve troskove koja ona planira da napravi :)

Prvi put idem u Egipat, a do citanja RedSi-ovih utisaka nisam naisao na neke negativnije impresije o AWB.

Videcemo ubrzo u svakom slucaju :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@NemanjaZ

Dobar dan.

Nije mi bila namera da blatim hotel, napisala sam da su to moji lični utisci šta je negativno, sve ostalo što nisam navela mi je bilo po volji. I naravno, utisci su proizašli iz poređenja sa prethodnim letovanjima na Crvenom moru i u skladu sa mojim ličnim afinitetima..

Druga bitna stvar ako prvi put idete u Egipat je, da ćete se, bez obzira na sve ovde napisano, u prvi mah po dolasku šokirati "gde sam došao", a ubrzo potom i zaljubiti...tako je bilo sa skoro svim zaljubljenicima u Egipat koje poznajem..

Srećno! Uživajte!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno, nisam ni mislio nikako drugacije.

Hvala na lepim zeljama, pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 7 sati, danka- je rekao/la:

Shania..sta taj oll..on,  mi je svuda isti..natrpaju sv e  i svasta..a,ja samo jedem pomrit,piletinu,nekad neku ribu(gambore..) i neko voce..jedino ujutru malo drugacije..inace one njihove salate gde ne znas sta je sve unutra nikada ne uzimam..zato sam  uvek bila ok sa  stomakom..nikad problema....sokove ne pijem..one obojene.i tako.ni gazirane.ne pijem...niti alkohol...voda  iskljucivo..

Pozdrav Danka. Htela sam samo da se nadovežem na priču o stomačnim problemima, pošto sam to zaboravila da pomenem. Godinama unazad u svakom hotelu sam imala problema, iako sam pila probiotike tokom boravka. White Beach je doslovno prvi hotel u kom ni ja, ni suprug nismo imali ni naznake nečeg sličnog. Pili smo sokove i koktele sa ledom sve vreme i bukvalno nikakvih promena nije bilo. A da napomenem da sam ja (za razliku od njega) dosta osetljivija i podložnija. Eto, čisto da znate i Vi i drugi forumaši, pogotovu ako neko ide sa decom da možete slobodno da se opustite.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo nikako ne prihvatati kao savet.Toliko je individualno svacije zdravlje,posebno decje.Opustanja nema niti u jednom hotelu.Led ne konzumiram pa sam opet imala problema,moje dete takodje.Napominjem da unazad5god.nemam,i to verujem da je zato sto mi se telo naviklo tu i tamo na neke bakterije:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26118
    Ukupno tema
    871114
    Ukupno poruka