marayap23

Albatros White Beach Resort 5*

200 poruka u ovoj temi

Mastalica...umreh od smeha..ahha ahha ha a:D..a nista te ne razumem..jael'taj Albatros u Sahl Hasisu...kakvo crno kamenje ha ahha ah  i ronjenje..Jesi li gledala one filmove gde ''Seike  lade  sa velikim lepezama u hladu palminog drveca '' ..to ja zelim..ahha ahha ..kakvi korali.ribice..i ostali stanovnici..podvodnog sveta...ja ne umem da hodam u perajima..ahha ha aha a a ,a kamoli da ronim..jaoooo...sta sam ja to uplatila...Dobro..hvala ti..do suza si me nasmejala....a te Challet sobe..to su one vece,prostranije...??..Ajd'malo pojasni oko zelenila...ima li ga uopste..ili da  se  bacim u mastanje samo...???:rolleyes:....All..me nervira..''zdranje i to''..mozda neko picance...to da..ali hrana vise manje..ufffffff....:neznam:..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 18.9.2016. at 15:38, danka- je rekao/la:

Ljudi,moze li neko ko se vratio iz ovog hotela skoro, da napise,ima li uopste zelenila na moru, plazi i na bazenima

Ako ti je zelenilo prioritet, bolje da zamenis hotel.

Na plazi ima nekoliko palmica, visine do metar 80. Znaci, bez hlada i neprimetne su.

Oko bazena i terena za mini golf je trava i isto par palmica. Valjda nije stiglo vise da izraste, jer je nov hotel :D

Iskreno, meni je to potpuno nebitno, pa nisam previse zagledao i obracao paznju na te detalje, da bih ti dao jos neki  info.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U potpunosti se slažem sa @Trener hotel je nov i treba vremena da palma poraste. Ukusi su različiti tako da meni palme nisu smetale što su male. Sreća ponuda je velika i naćićete sigurno ono što tražite. Al smatram da ponudu ovog hotela retko ko nudi bar u ovoj sezoni.  

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trener i vesnasm..hvala mnogo..videcu   sta  ..verovatno necu menjati..zbog drugih stvari..a i ne znam kako agencije reaguju na to ..vec sam menjala datum puta..tako da ..dosadicu im..Razmisljam ili Movenpik Hurgada ili Premier romance Hurgada..Na nagovor prijatelja i agencija nije Way aut nego Big blue..i sada sta je tu je ..Mozda imate vi neki predlog..zao mi je sto  Big blue nema u svojoj ponudi Old palace..Eto..

Inace .sve je uplaceno...:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najiskrenije ne govorim ovo samo zato što sam bila 14 dana u White Beach (a i govorim :D) ne bi propustila priliku da budem u potpuno novom hotelu po ovim cenama. Retke su to prilike posebno u Egiptu. Verujem da će biti dobar i sledeće godine al .... raspitajte se još. Ni meni hrana nije na mestu broj 1.... al treba da uživate jer ste vi njima na mestu broj 1....Svaka im čast za sve.  :srce:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Premier romance je u Sahl Hashees-u,palme nema.Tj.ima,malo ispre hotela na setalistu.Muvenpik ima palme.Oba dobra hotela.PR je adults only,boutique hotel..:D za vas.

P7140002.JPG

P7140003.JPG

P7140006.JPG

P7140011.JPG

P7050130.JPG

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugari hvala..videcemo...najverovatnije ce ostati Albatros...jer izmedju ostalog  sumnjam da ce Big blue  to  moci da uradi...uvek se nesto bune...Sva tri hotela su dobra ..(smesno mi  La rive..jeftiniji preko bookinga ..cak i Baron..u terminu od 24..a  Albatros kosta preko 2558 eura ..i jace..bez aviona..)Malo-pre sam to videla...:neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Albatros je dvokrevetna soba, regularna cena, 250$. Na osnovu toga, a i onoga sta sam doziveo tamo, tvrdim isto sto i @Vesnasm, ovaj hotel je BestBuy!

Inace, jos niko se nije javo za usb stick sa netom koji poklanjam...:neznam:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Albatros White beach..:D...i taj  usb stick...Trener imas pp...!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemam!?:neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trener  ja ti pisala pp.i ne znam gde je ..pozvala sam  te na  konverzaciju koju mi otkrila vesnasm..??

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 10 sat, danka- je rekao/la:

Drugari hvala..videcemo...najverovatnije ce ostati Albatros...jer izmedju ostalog  sumnjam da ce Big blue  to  moci da uradi...uvek se nesto bune...Sva tri hotela su dobra ..(smesno mi  La rive..jeftiniji preko bookinga ..cak i Baron..u terminu od 24..a  Albatros kosta preko 2558 eura ..i jace..bez aviona..)Malo-pre sam to videla...:neznam:

Nije, Danka, cene za Baron i Le Reve su za nocenje sa doruckom :D, niste to dobro videli, sobe sa all inclusive su duplo skuplje.

Ja stvarno cesto koristim booking.com, ali kada putujem u Egipat ili Tursku u hotele pomenutog tipa nikad. Uvek, ali bez izuzetka, je povoljnije preko agencije, u izuzetno retkim slucajevima bude slicno, ali sa evidentno više cimanja, tako da booking pored ovih ultra povoljnih agencijskih cena za Egipat ni ne gledajte. Pozdrav.

Izmenjeno (shania)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Shania..sta taj oll..on,  mi je svuda isti..natrpaju sv e  i svasta..a,ja samo jedem pomrit,piletinu,nekad neku ribu(gambore..) i neko voce..jedino ujutru malo drugacije..inace one njihove salate gde ne znas sta je sve unutra nikada ne uzimam..zato sam  uvek bila ok sa  stomakom..nikad problema....sokove ne pijem..one obojene.i tako.ni gazirane.ne pijem...niti alkohol...voda  iskljucivo..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ispadoh ja smesna, danka, a nije mi to cilj bio, al dobro :neznam: Sta nije bilo jasno, pa pisem da ce ti biti super, a sto jes, navijam za Royal Palace u sasvim drugom delu, 20 km. od Hurgade, jer mu je struktura i otvorenost ka moru, kao i plaza sigurno bolja...il pretpostavljam na osnovu pazljivo procitanog i ilustrovanog...al dobro...Posto te ostale aktivnosti bas ne interesuju, bice tebi u AWB sigurno lepo, pa tebi je sve kao asketi onda potaman... pa ko pije one obojene sokice sem njihovih i mozda dece Rusa, a oni su fokusirani na njihov alkohol...ali ja se bas negadim pristojnih koktelcica, pa ni piva, a i vino, bar u hotelu ovogodisnjem je lepo pasalo uz veceru, naravno, bez recikliranih salata i sl. U svakom slucaju, kako ukapirah, uzivas od 24. i lep odmor zelim...za hladjenje lepezama...:neznam: a i palme su im, koliko citam,  jos uvek niske :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Royal Palace? to je sad AWB.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26975
    Ukupno tema
    904884
    Ukupno poruka