marayap23

Albatros White Beach Resort 5*

200 poruka u ovoj temi

vesnasm mnogo hvala na brzom odgovoru i jos lepsim informacijama, pocinjem da mastam :D samo da uskoro, kad se razrade i zasluze oodlicne komentare, ocene i rejting i ne podignu cene :angry:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obećali su neće doći cene :D:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi,ide li neko 18.09 2016 u Albatros White Beach ...??

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

danka, putuj i uzivaj i potvrdi sve vec napisano :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da hocu..Pisem cim se vratim....:D..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

danka, na koliko dana idete i sa kojom agencijom? U svakom slucaju zelim Vam fenomenalan odmor i utiske, pa kada se vratite da svi meracimo uz Vas izvestaj i srecan put i uzivancija!!! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mastalica,idem preko wayaut..15 dana  13 noci ..Naravno pisem sve kada se vratim..ako budem  jos mogla iz Egipta   da se   javim.javljam se   naravno...I hvala na lepim zeljama..:D

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@danka- ako idete u Albatros White Beach internetom je pokriven hotel u kompletu, sobe, restorani, barovi, bazen čak i plaža. Meni je ruter bio u sobi, tako da što se pisanja iz hotela tiče nema da mislite... pored svega fenomenalnog i internet je extra :D  Naravno srećan put i uživajte .... Biće Vam divno.

Izmenjeno (vesnasm)
dodala rečenicu
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vesnasm..hvala puno..pisem onda jos iz hotela...i nadam se da cu sresti nase  tamo ..makar nekoga ..datum je odlican..temperature vazduha i mora super...tako da  bi trebalo sve da bude u tom pravcu i .....ritmu..:D...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trener, a sta kazes za plazu, kakvi su ti utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi,moze li neko ko se vratio iz ovog hotela skoro, da napise,ima li uopste zelenila na moru, plazi i na bazenima ..O tome niko ne pise..Bila sam  u Palm royalu..i tamo je okolina fenomenalna i u Merriotu...Ovde mi se  cini da , sem toga sto je sve novo,nema nicega posebnog,nema zelenila(ima ga jako malo..) i prilicno je  sve u ravnoj liniji.golo kao u pustnji..barem tako je na slikama...Mozda se varam..ali  jedno razocarenje..mozda zamenim hotel..ako bude moglo..meni je nevazna hrana..i taj oll ,me specijalno nervira....

 

Pozdrav veliki svima..ajd'nek neko napise..ko s e vratio..Iz Albatrosa..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

danka, ma sta te vec sada briga, ma ukapirala si da je hotel sa All ponudom super, sve sa opremljenoscu soba, klopom i ostalim...ronjanja nema, pa popijes strani, toliko sam ukapirala, martini..pa kokiska u kibli sa ledom...no nije sve u tome...znam da je sitno...a gde su palme...pa u dosadnom Palm Royalu, i po neka u Caribiennu, a ja bih sve to menjala, okusila Caribien i svercovala se u Palm ujutru, znaci znam samo kupanje i blagodeti spruda Palmovog, i videla njegovu divnu,  siroku, ne natrpanu lezaljkama plazu, Sve u dva reda staje,to i ti znasi, bila si u njemu...Ali  bez divnih korala,, o daljim i da ne govorim...kad se prepustis lepoti mora na plazi Sahal Hashisha i nizvodno od hotela Royal Palace....ma raj...Jeste da ima malo kamenja u vodi pri prilasku, ima i boljih delova, kod spasitelja, bez kamenja, ali onda je raj...Hotel je super, meni bolji od Caribienna, tacno, jes da ga talijani drze, treba mu dodatni glanc, ma i nasim fenomenalnim Challet sobama, dobismo na "lepe" oci...Ali kao sto svi prethodno napisase, a bili i u boljim i skljupim hotelima ovde...ma raj za ronjenje i kao da si u tropskom akvarijumu...E to je njegova prednost...Hocu bre, da mu se u aprilu vratim...Kao sto su brojni pisali o raznoraznim hotelima, ovaj moze, i treba da bude bolji, ima gresaka i minusa, pogotovu ako ne dobijete Shalet sobu...ma ja bih ga  sada renovirala, tj. veci deo...ali oseca se da su tamo Italijani menadzment...ali moze bolje!!!

Sve u svemu, ja bih i malo rizikovala sa uplacenim, ma pretpostavljam da ce te uzivati, ma bice vam super, koliko ehvatam, vi niste fanovi ronjanja i ostalog, mada nisam bila ni ja. ajd da ne meracim...U svakom slucaju uzivajte i prelepo se opustite i provedite. a onda opis !!!!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka