marayap23

Albatros White Beach Resort 5*

200 poruka u ovoj temi

Odlicna reportaza,sve zvuci divno,mozete li da podelite neku sliku bas me zanima kako izgleda resort iz prve ruke i plaza naravno..hvala:cvetic:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaka cast na opisu zaista korisno s'obzirom da za ovaj hotel nismo imali nijedan komentar jer je nov hotel.U svakom slucaju hvala vam sto ste nam tako docarali i ulepsali jedan dan.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 22.7.2016. at 17:00, Milica Zikic je rekao/la:

Odlicna reportaza,sve zvuci divno,mozete li da podelite neku sliku bas me zanima kako izgleda resort iz prve ruke i plaza naravno..hvala:cvetic:

Verujte da još uvek nisam stigla da ih prebacim sa telefona. Evo, bacam se na taj posao i uskoro postavljam :-) 

U 22.7.2016. at 17:44, World man je rekao/la:

Svaka cast na opisu zaista korisno s'obzirom da za ovaj hotel nismo imali nijedan komentar jer je nov hotel.U svakom slucaju hvala vam sto ste nam tako docarali i ulepsali jedan dan.

Nema na čemu, drago mi je da mogu da prenesem svoje utiske i nekome pomognem. Znam koliko je meni bilo teško da prelomim i odaberem ovaj hotel, a nigde ni jedne jedine informacije. 

U 22.7.2016. at 17:46, shania je rekao/la:

Lep opis! moji drugari se vratili odatle i otprilike isti dozivaljaj kao vi, sem plaze, koja ih je razocarala, jer je oseka do podne, imaju samo reci hvale za hotel.

Nama je ruter bio u sobi, pa smo imali odličan signal :-) Mada, kažu da ga ima u svakoj drugoj sobi. I mi smo imali oseku prva dva dana, posle toga je nije bilo( u toj meri da se primeti) :-) Zaista, za taj novac ne može luksuznije.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Steta bas za plazu,ali hotel izgleda odlicno moze biti neki sledeci izbor:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 22.7.2016. at 15:09, marayap23 je rekao/la:

Lep pozdrav svima. Nikada do sada nisam ostavljala komentare na forumima, ali nedovoljno informacija o ovom divnom hotelu nateralo me je da to uradim po prvi put.

Odlican opis, ako da Bog sledece godine idemo u neki od Pickalbatros hotela.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno za ovaj izvestaj!

Vec 10 dana lomim glavu koji hotel da izaberem i zahvaljujuci tvojoj prici i utiscima, mojom muci je dosao kraj. Zanima me par stvari, pa odgovori, ako nije problem:

- video sam na slici teren za mini golf. da li se naplacuje?

- ima li wi-fi signala (ako ima, zanima me kvalitet) oko bazena, u restoranu?

- da li ima sef u sobi?

- kako ste se snasli poslednjeg dana, posto je let iza ponoci, a check out u 12h?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema na čemu, lepo se provedite :-)

Naravno da nije problem, evo i odgovora:

-Ima teren za mini golf, odbojku na plaži i fudbal (ako se ne varam). Koliko znam ništa se ne naplaćuje. Znam da je uveče prilična gužva na terenima za mini golf, pa pretpostavljam da se treba malo angažovati oko zauzimanja termina.

-Wi-fi signal je OK oko bazena i u restoranu. Ne znam da li sam spomenula da se na wi-fi povezujete sa sifrom koju dobijete na recepciji, pa se desi (jednom u par dana) da ponovo trazi sifru. Iz tog razloga zgodno je nositi papiric sa sobom.

-Ima sef u sobi.

-Mi nikada ne uzimamo sobu poslednji dan, jednostavno nije nam neophodna posto nemamo dece. Znam dve devojke koje su uzele i koštala ih je neverovatnih 100 eura(50 eura po osobi). Na plaži ima tuseva i sasvim solidan toalet za presvačenje. Naravno, odjavili smo se u 12h, a torbe ostavili u prostoriji na ulazu u hotel koje imaju cuvara. Na kraju, nije ni bilo potebe da se tuširamo na plaži jer su nam tuširanje ponudili ljudi koje smo upoznali tokom  boravka. Između ostalog, ponudili su nam tuširanje i u SPA centru, kao i animatori sa kojima smo se "združili". Tako da- moj je predlog da decku iz SPA centra ponudite mali bakšiš za tuširanje i stvar rešena.

Eto, nadam se da sam pomogla. Ukoliko imate još pitanja ado ću odgovoriti. :-)

Zavidim vam jako. Baš bih vratila u onaj raj :-D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marayap23, hvala na lepim zeljama. Upravo sam danas uplatio za septembar.

Takodje, puno hvala za odgovore, sjajne i korisne savete!:thankyou:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako uživamo i super se provedemo da su mnogi iz predhodnih smena hteli da doplate da ostanu koji dan duže. Kako se vraćam u subotu na nedelju tj nedelja noć i ja vidim sebe sa mojih 7 prijatelja koju su samnom u Albatros White Beach Hotelu da bi rado ostali koji dan duže. :D:D:D

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Divno vesnasm sto ste 2 nedelje uzivali i prezadovoljni izborom hotela, kao sto ste napisali, sve je extra novo i full uradjeno, novi vlasnici pa kao i nov hotel, svi se lome da sve bude sto bolje...sem fotografija na TA jedva cekam i Vase!!! Jedino moje pitanje je oko plaze, koliko duga je ta "mala" oseka, kolika je dubina mora tada i da li Vam nisu smetale one jahte u blizini, mislim na njihove tragove-naftu, i da li van ogradjenog dela, mislim sa strane a i napred, lepo da se kupa i uziva a da ne motrite na jahte i ostalo, meracim nesto april...ili vec kad bilo? Hvala i pozdrav :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26976
    Ukupno tema
    904905
    Ukupno poruka