Škomi

Avionom u Crnu Goru

27 poruka u ovoj temi

Evo, nakon promisljanja o iznetim informacijama, shvatio sam da nam prevoz avion ne bio bio toliko jeftin i bez cimanja (kao sto sm amsilio na pocetku), pa sam presao na prikupljanje informacija o zeleznickom prevozu da CG primorja.

Hvala svima koji su ucestovali na temi i koji su se javili preko PP.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se stvarno vozom nisam vozio dugo ali po mom misljenju ukoliko uzmete tzv kuset kola(ona sa tri kreveta) ici cete jeftinije ja mislim dvostruko nego sto bi avionom isli plus putujes iz grada Beograda pravo do krajnjeg odredista Sutomora(kad si bas navalio tamo :) )

O cimanju do Surcina pa opet ovamo kod nas sa aerodroma za grad pa Sutomore da i ne govorim.

Ova kuset kola rezervisete samo za vas troje pa ako imate srece da beba bude mirna lagano uz dremku stignete s andjelima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^ Vec sam krenuo da trazim informacije za voz :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sam da javim sta sam saznao. Vec godinu dana pruga Beograd-Bar je u prekidu, ne saobraca od Prijepolja do Bijelog Polja. Naravno, informaciju o tome ne mozete naci na sajtu Zeleznica Srbije :angry: Zapslena na salteru nije uspela bas dobro da mi objasni kako se ide od jednog do drugog mesta Imate neki prevoz rece, pa mi se to nimalo ne dopada. Takodje sam pitao za vagone Crnogorske zeleznice (za koje sam cuo da su mnogo bolji), nije imala pojma o tome Mozda vas oni voze od Bijelog Polja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma avionom je prava stvar. Malo skuplje, ali za 45 minuta gotovo. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto smo se vratili sa odmora, da javim da smo na kraju izabrali avionski prevoz. Ne cini mi se da smo pogresili, jer je sve bilo ok. A i bebac se dobro poneo tokom leta :)

Sto se tice prevoza od podgorickog aerodroma, ako nekog zanima, postoji gradski prevoz, cena karte je 2e.

audobus_linija.gif

A sto se tice taksija, najjeftiniji je Halo Taxi: http://halotaxi.me/cijene/

(svaka cast na cenovnoj konkurenciji)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,da li je neko koristio ove sezone promo karte i letove Niš-Tivat-Niš?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sto se tice prevoza od podgorickog aerodroma, ako nekog zanima, postoji gradski prevoz, cena karte je 2e.

audobus_linija.gif

 

Samo da javim da ova autobuska linija već neko vreme ne ide, ukinuta je iz, rekao bih, zanimljivog razloga - niko je nije koristio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko kakva je procedura na aerodromu? 

Da li treba da se odstampa test. Sta proveravaju, koliko traje provera itd. Isli bi sa malim detetom pa da ne zaglavimo u guzvi 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да ли је могуће путовати без ПЦР теста и без потврде о вакцинацији или прележаној корони ?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Планирам лет БГ-Тиват следећег месеца. Остао бих у ЦГ око 10 дана.

Пре свега ме занима обилазак градова Тиват, Херцег Нови, Котор и Будва, а затим и неке оближње плаже.

Које градове ми предлажете да буду база и колико ноћења, а који би градови могли да послуже само за излет ?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka