neda

Hurgada - Hotel U Centru Ili Dalje?

42 poruke u ovoj temi

Molim te, ako možeš i reč dve o hotelu Seagull da napišeš. Mi putujemo 30.06. i voleli bi neku informaciju iz prve ruke od naših ljudi.:srce:

JA SAM BILA U NOVOM DIJELU,

preko puta Burger King-a.

sobe su OK, manje su, imaju Tv, terasicu, sef na recepciji, neke sobe imaju tus neke kadu.

BAZENI SU ok.

pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zahvaljujem na brzom odgovoru.srce.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovorima!

I meni se El Guna se nije dopala sto nije otvoreno more,nego je u kanalima.

Imala bih jos dva pitanja:

1)Na koju plazu mogu uci da se preko dana kupamo,ali da to nije javna plaza :)

2)Cula sam da El Guna posle 18h ozivi,da se pootvaraju prodavice,restorani,kafici,pa me zanima gde savetujete da se ode,u koji deo El Gune,koja ulica?

npr.Gledam po Hurgadi,tu imas Memsa,Marina,Sakala...Svakako bih nekog da me pita za Hurgadu uputila u Marinu.

Plaža Zeytouna

mislim da su iz naseg hotela isli brodicem na tu plazu, za ostale ne znam, bila sa 3 dana, i od ta tri sam jedan dan imala za plazu.

Hotelska, ali laguna, nista posebno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam, na žalost.

Uglavnom hoteli iz Wayout ponude

pozz

Molim te, ako si bila i u hotelu Triton Empire u hurgadi napiši par reči o njemu. Unapred se zahvaljujem na bilo kakvoj svežoj informaciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Egipcanka..srce si hvala punobiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Egipcanka..ajde nam molim te recibiggrin.jpg Koji hotel je po tebi najlepsi..sa najlepsom plazom, lepo uredjen, sa mnogo sadrzaja...?Ovako bezveze..cisto me interesuje..biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim te, ako si bila i u hotelu Triton Empire u hurgadi napiši par reči o njemu. Unapred se zahvaljujem na bilo kakvoj svežoj informaciji.

Bila sam u Triton Empire i Triton Empire Beach

Beach je bolji on je kao 3*+

Sobe su velike, kupatilo ima tuš kabinu.

Internet uz doplatu 1/2 sata 15 LE

na all. incl. je, plaža i bazeni OK.

Triton 3*

koristi plažu i restoran od ovog gore.

Ima bazen, sobe su ok, malo kupatilo.

6 km od Sakale

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvla ti Egipcanka na odgovoru.Molim te mi jos samo kazi,kada udjem u taxi sta kazem gde da me ostavi u El Guni?Ako uvece izlazim da se prosetam po prodavnicama,sednem u kafic...??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ Egipćanka

Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvla ti Egipcanka na odgovoru.Molim te mi jos samo kazi,kada udjem u taxi sta kazem gde da me ostavi u El Guni?Ako uvece izlazim da se prosetam po prodavnicama,sednem u kafic...??

Mozda opet ja mogu malo da ti pomognem,taksisti kazi samo El Guna i on ce te odvest do centra vrlo blizu marine.Tu ti se nalazi i mesto odakle cirkulise lokalni prevoz koji vozi kroz samu El Gunu.Marina ti je odatle bukvalno par minuta hoda, a u samoj marini mnogi restorani,kafici,nesto prodavnica.Sve je dosta mirno i tiho ali mislim da ce ti prijati posle vrlo bucne Hurgade.Samo setaliste u marini je jako lepo sredjeno,videces prelepe jahte i bilo koji restoran da izaberes neces pogresiti.Autobus za Hurgadu ide takodje iz tog dela i ide negde do ponoci ali u svakom slucaju taksi imas stalno.Ako ti treba jos nesto slobodno pitaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti puno na tako lepom odgovoru.

Znaci samo da kazem Marina El Guna i tu da se iskrcamo?

Mislila sam da idemo taxijem i u jednom i u drugom pravcu.

Prakticno nema gde drugde da idem osim u Marinu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ides uvece mislim da ce ti to biti sasvim ok,ako odes ranije obidji i deo oko akvarijuma.Tamo mozes da stignes lokalnim autobusom koji cirkulise kroz El Gunu,ima 2,3 linije ali mozes da pitas tamo a mislim da imas i neki red voznje.Ti autobusi su otvoreni i krecu bas sa tog mesta gde ce te taksista ostaviti kad stignes.Oko akvarijuma ima takodje restorana i kafica,ako budes imala dovoljno vremena mozes malo da prosetas.Sam akvarijum slobodno preskoci mali je i nije nista narocito.Mislim da je taksi najbolje resenje za prevoz od Hurgade ali ako naletis na lokalni autobus slobodno ga iskoristi jer to je pravi Egipat.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Egipcanka..ajde nam molim te recibiggrin.jpg Koji hotel je po tebi najlepsi..sa najlepsom plazom, lepo uredjen, sa mnogo sadrzaja...?Ovako bezveze..cisto me interesuje..biggrin.jpg

Najbolji hotel u Hurgadi-ustvari Sahl Hasheesh(Dolina trave)

je hotel Premier Le Reve-udaljen 14 km od aerodroma u Hurgadi.Otvoren 2009.u septembru.

Dok se nije otvorio Le Reve, najbolji i najluksuzniji je bio Steigenberger El Dau Beach.Od je 6 km od aerodroma.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Egipcanka..srce sibiggrin.jpg Hvala punobiggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ides uvece mislim da ce ti to biti sasvim ok,ako odes ranije obidji i deo oko akvarijuma.Tamo mozes da stignes lokalnim autobusom koji cirkulise kroz El Gunu,ima 2,3 linije ali mozes da pitas tamo a mislim da imas i neki red voznje.Ti autobusi su otvoreni i krecu bas sa tog mesta gde ce te taksista ostaviti kad stignes.Oko akvarijuma ima takodje restorana i kafica,ako budes imala dovoljno vremena mozes malo da prosetas.Sam akvarijum slobodno preskoci mali je i nije nista narocito.Mislim da je taksi najbolje resenje za prevoz od Hurgade ali ako naletis na lokalni autobus slobodno ga iskoristi jer to je pravi Egipat.

Bila sam u akvarijumu u Hurgadi i sto kazes nije nista specijalno,mali je...

Ici cu obavezno u El Gunu,volela bih jedan dan preko dana da odem,da vidim kakave su plaze.A drugi dan uvece da izadjem da vidim tu Marinu.

Na kojoj plazi bih mogla da se kupam?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka