5436 poruka u ovoj temi

Da li mozda neko putuje 16. septembra u Pefkohori? :) Mi idemo preko Sabra Travela...

Muž i ja sa dvoje dece putujemo tada, takodje preko Sabre ali sopstvenim prevozom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo 18tog. Prosle godine smo bili ista smena. Vreme je bilo oke. Nije svih 10 dana bilo za kupanje ali 8 od 10 jeste:cvetic:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos me jedna stvar zanima, to mi je i najbitnije, kakva je situacija sa parkingom? U smestaju ga nemam, postoji li javni?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Muž i ja sa dvoje dece putujemo tada, takodje preko Sabre ali sopstvenim prevozom

Suprug i ja putujemo autobusom, sa polaskom iz Zrenjanina. Gde cete biti smešteni? 

Mi idemo 18tog. Prosle godine smo bili ista smena. Vreme je bilo oke. Nije svih 10 dana bilo za kupanje ali 8 od 10 jeste:cvetic:

Nadam se da ce nas vreme posluziti :) Gde imate smestaj? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poštovanje svima! Videla sam na bookingu apartmane Vi home u Pefkohoriju. Da li neko zna nešto o njima? A zainteresovana sam i za apartmane Porto blue 2 ili 3. Njih ima preko Nikane. Zna li neko nešto o ovim apartmanima? Išla bih sa troje dece pa mi znači svaka informacija! Hvala svima unapred! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Suprug i ja putujemo autobusom, sa polaskom iz Zrenjanina. Gde cete biti smešteni? 

Nadam se da ce nas vreme posluziti :) Gde imate smestaj? 

U Vula vili, u centru. Prognoza nije baš najbolja :uplakani:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25950
    Ukupno tema
    865792
    Ukupno poruka