seregig

PEFKOHORI

5476 poruka u ovoj temi

Pozdrav! Da bi neko mogao da mi preporuči smeštaj u mirnom delu Pefkohorija, ka Paliuruju, bliže plaži? Izgubih se u masi informacija pretražujući forume i sajtove agencija:smorilo:

Izmenjeno (NatašaJM)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

ja bih vam preporučila smeštaj Pilalidis, on je pred kraj Pefkohorija, blizu plaže, mirno, vila ima bazen, lepo dvorište. Mi smo bili pre nekoliko godina tamo i bilo je odlično. Smeštaj je prosečan. Ove godine smo bili u Petridisu, smeštaj ok,

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam uspeo da nadjem iskustva vezana za vilu Magda koju u ponudi ima Lui travel, da li je neko mozda bio tamo pa da mi preporuci.
A takodje ako je neko bio u Vili Akritas koju ima Barcino u ponudi.

Hvala unapred!

Izmenjeno (Kamenni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila je ekstra bili smo 2016 ja supruga i dete. Nalazi se odmah na ulasku u pefkohori iz pravca haniotija u prvoj ulicici iza masutisa, tako da vam je blizu taj supermarket a ni plaza nije daleko i to taj lepsi i siri deo plaze nekih 300 metara se spustite ulicicom i na plazi ste. Sve je cisto i novo veliko dvoriste u kom mozete parkirati auto i ima tus u dvoristu kao i soba u kojoj ostavite stvari zadnji dan i kupatilo u kom se mozete istusirati taj zadnji dan. Da i vrlo je povoljna cena za tu vilu sa prevozom preko lui travela. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. Da, koliko vidim pozicija je bas dobra, mada mi Akritas deluje da je bolji, ali nisam uspeo nigde da  nadjem nikakav komentar o tom smestaju.
I sada ne znam sta da radim, ali vreme je da se nesto uplati, i ovako su do pre vikenda cene bile nize. U ponedeljak kada sam ponovo gledao vece su cene bile, pitam kako to, kao sada je dinarski deo uracunat. Znam i ja da racunam, nije samo dinarski deo, nego je uvecan i devizni deo. Kako god, sada su cene te, a bice jos i vece.

 

Izmenjeno (Kamenni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jednu informaciju bih voleo ako moze neko da mi pomogne...
Vila Albatros u Pefkohoriju koju nudi Astra turs 021, da li ima nekih novijih utisaka i iskustava, sve sto sam uspeo da nadjem je iz 2015.
Hocu da sutra uplatim nesto, do danas sam imao dve mogucnosti, a sada jos i ovo, pa moram sto pre da odlucim.

Unapred hvala!

 

Izmenjeno (Kamenni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan..da li je neko boravio u vili Trijana Lux..nalazi se iznad luna parka,druga ili treca ulica od setalista....prvi put idem u Pefkohori,pa mi znaci svaka informacija..da li je guzva na plazi(1.7. -11.7),zbog lezaljki....koliko su udaljene te poznatije plaze i da li ima neki prevoz do njih....hvala unapred. 

Screenshot_20200221-122132_Messenger.jpg

Ove dve plave zastavice,to su vile Trijana i Trijana Lux...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

spored meni gradska plaza u pefkohori je uzas, jedino kod  Yalla beach bar je dobro ali nije za malisane, druga dostupna plaza ukoliko niste lenji je Elephant na jedno 15min od  vas smestaj

sa autobusom mozete na   enia i paliouri a bas tu nalazu se i najbolje plaze 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! Rezervisali smo preko Bookinga smeštaj u vili Paros, u neposrednoj blizini Fiki plaže (na više mesta naišli smo na mišljenje da je u tom delu plaža dobra). Značio bi mi komentar o vili, ako neko zna. Moje glavno pitanje je: ima li se u tom delu plaže gde pobosti suncobran? Ležaljke nam nekako nisu opcija, bar ne za svaki dan, jer idemo sa malim detetom od godinu dana. Hvala unapred. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav.Da li je neko bio u smestaju "Pefkohori duplex" i kakvi su utisci.Nas covek ih drzi i kaze da je sada sve renovirano

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko ide u Pefkohori ove godine?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem sa porodicom i kumovima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Flegra Palace...Da li je bio neko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, nešto nas nema kao ranijih godina.. Zanima me jel ima neko nekih informacija za vilu Martina(iznad magistrale), na slikama izgleda ok.?Jeste malo dalja od mora ali autom smo tako da nije problem, a i uglavnom bi išli na xenia beach. 

Pozdrav svima, nešto nas nema kao ranijih godina.. Zanima me jel ima neko nekih informacija za vilu Martina(iznad magistrale), na slikama izgleda ok.?Jeste malo dalja od mora ali autom smo tako da nije problem, a i uglavnom bi išli na xenia beach. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka