seregig

PEFKOHORI

5476 poruka u ovoj temi

Ne placas suncobran niti ulaz na plazu. Jedino ako vec nema suncobrana gde su restorani i kafici. To sad prvi put cujem.

Izmenjeno (Zuba1970)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma nije ni meni bilo jasno,znam da toga nije bilo u Grčkoj,ali pošto smo tražili apartman i za prijatelje iz Nemačke,njima je neki lik to u Nemačkoj rekao za Pefkohori...pa me malo zbunilo...ali ok!Hvala vam puno na odgovoru..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 18 sat, csasa977 je rekao/la:

Pozdrav,prvi put idemo u Pefkohori ove godine u vilu Akritas pa me zanima dali je gradska plaža čista i dali se plaća,čuli smo od nekog lika koji je navodno bio tamo,pa nas je sada malo strah da nam nešto tako ne pokvari odmor.Inače,prethodnih godina smo bili u Polihronu i Haniotiju,tamo je bilo sve ok.

Hm gradska plaza je preuska pogotovo kad se spustis direkt od mamoms caffea,tipa nabacane lezaljke aa moze da stane 3 reda u ,plaza je manje vise ok ali malo prljava ,bar kad sam ja bio tamo a bio sam 3 puta u ovom nekom periodu :),kupajte se desno odatle ili skroz levo od mola  em je plaza punooo lepsa i dublja i trebalo bi da je manje guzva .

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gradska plaža je očajna. More je prelepo, ali je plaža stravično uska. Gužva je tolika da mi je sad već drago što danas idem nazad, pa bežim pre haosa :) Okolne plaže na par km od Pefkohorija ka Paljuriju su fenomenalne, ko god ima priliku savetujem izbegavanje gradske plaže. Paradise plaža nije prezahtevna ni za odlazak pešice. Plaža prema Haniotiju je šira, ali ima više ježeva... Xenia je odlična, ogromna, krcata raznim generacijama, onako.. "fensi", mada ima i deo za sopstvene suncobrane. Najviše je mladih ljudi, i ima toalete na parkingu.

P.S. u beach barovima odvaljuju sa cenama, a konobari redovno kruže :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo sam morala odvojiti u poseban post : ogromna preporuka za piceriju Capri. Pice su savršene, povoljne i ogromne. Redovno nema mesta, a i cene pića su normalne. Porodičnu picu jedva pojede četvoro, a običnu jedva dvoje ljudi. Preporuka.

Obična 7-9, porodična 12-13. Ogromne su i preukusne.

IMG_20160619_162801.jpg

 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto je guzva, jel se moze naruciti pica za poneti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, shajaznam je rekao/la:

Ovo sam morala odvojiti u poseban post : ogromna preporuka za piceriju Capri. Pice su savršene, povoljne i ogromne. Redovno nema mesta, a i cene pića su normalne. Porodičnu picu jedva pojede četvoro, a običnu jedva dvoje ljudi. Preporuka.

IMG_20160619_162801.jpg

moze

Pre 1 sat, shajaznam je rekao/la:

Gradska plaža je očajna. More je prelepo, ali je plaža stravično uska. Gužva je tolika da mi je sad već drago što danas idem nazad, pa bežim pre haosa :) Okolne plaže na par km od Pefkohorija ka Paljuriju su fenomenalne, ko god ima priliku savetujem izbegavanje gradske plaže. Paradise plaža nije prezahtevna ni za odlazak pešice. Plaža prema Haniotiju je šira, ali ima više ježeva... Xenia je odlična, ogromna, krcata raznim generacijama, onako.. "fensi", mada ima i deo za sopstvene suncobrane. Najviše je mladih ljudi, i ima toalete na parkingu.

P.S. u beach barovima odvaljuju sa cenama, a konobari redovno kruže :)

ono beach bar,pivo 5,koktel 8,frapee 4..jel taj scenarijo?:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, kosarkas je rekao/la:

Posto je guzva, jel se moze naruciti pica za poneti?

Moze, ali se ceka malo duze. oko 20,25 min. Kapricoza obicna je 9 E a porodicna 12 s tim da je porodicna bas porodicna. Ne kao kod nas socijala. Rade i dostavu na kucnu adresu.

 Napomena: ove sezone sam video pse lutalice idu coporativno po 6,7 i idu direktno na plazu cak i na kupanjac :) Sto se tice plaze. Levo od mola je lepsi pesak i sira plaza ali ima kamenja a i jezeva. Desno od mola uza plaza u vecem celu je skoro papeskovit ulaz u more i nema jezeva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja kad sam bio 2009 u Pefkohoriju pica iz Capria je imala neku nazovi salamu. Ukus je bio na przeni parizer podrigusu.

 

Nadam se da su to promenili do sada, mada me ne bi cudilo da nisu. Jeftino a dobro...veciti disbalans.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moze, ali se ceka malo duze. oko 20,25 min. Kapricoza obicna je 9 E a porodicna 12 s tim da je porodicna bas porodicna. Ne kao kod nas socijala. Rade i dostavu na kucnu adresu.

 Napomena: ove sezone sam video pse lutalice idu coporativno po 6,7 i idu direktno na plazu cak i na kupanjac :) Sto se tice plaze. Levo od mola je lepsi pesak i sira plaza ali ima kamenja a i jezeva. Desno od mola uza plaza u vecem celu je skoro papeskovit ulaz u more i nema jezeva.

Za lutalice si u pravu, mada ih nisam video u moru, za 10 dana popodnevnog kupanja na plazi levo od mola ne videh ni jednog jeza. A sto se tice Caprija, I ada sednes u loakl ceka se 20-30  minuta.

A da, sto se tice picerije Capri, iako je pica svima prvo izbor, iako je tacno sve gore napisano, preporucio bih salate koje su takodje ogromne I za dvoje a po ceni od 6-7.5 evra!

 

Samo bih dodao i da je cena napitaka takodje pristupacna, npr. coca- cola 1,5 evro!

Izmenjeno (fragile)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pica u Capriju je vrh, jedva čekam da stignemo i naravno da i ove godine uživamo u istoj ;-) I salate su im extra, i sve porcije i pice i slate su stvarno ogromne. A gužva je uvek, ali i to nešto pokazuje.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 minuta, fragile je rekao/la:

Samo bih dodao i da je cena napitaka takodje pristupacna, npr. coca- cola 1,5 evro!

gde to,u marketu limenka 0,33?Nema sanse,letujem tamo 3 god, krajem juna i septembar cuglavnom,cene su uvek bile frapee,espreso svuda od 3,5-5,pivo isto,coca -cola 3,5,uvece po barovima kokteli 6-8,pivo 4 -5e..a koca u casi 3 e :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 sat, Dorothy11 je rekao/la:

Pica u Capriju je vrh, jedva čekam da stignemo i naravno da i ove godine uživamo u istoj ;-) I salate su im extra, i sve porcije i pice i slate su stvarno ogromne. A gužva je uvek, ali i to nešto pokazuje.

Samo bih dodao i da je cena napitaka takodje pristupacna, npr. coca- cola 1,5 evro!

 

Pre 3 sata, markobeograd85 je rekao/la:

gde to,u marketu limenka 0,33?Nema sanse,letujem tamo 3 god, krajem juna i septembar cuglavnom,cene su uvek bile frapee,espreso svuda od 3,5-5,pivo isto,coca -cola 3,5,uvece po barovima kokteli 6-8,pivo 4 -5e..a koca u casi 3 e :)

Pricam ti za Capri, pre dva dana!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali je neko bio u vili Akritas,nalazi se iznad pekare Lemone,ima bazen u dvorištu...Vila je napravljena pre 3-4 godine i na slikama deluje prilično dobro.Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je mozda neko bio u Stratos apartmanima? Nalaze se od plaze nekih 70m, u ulici posle Roma picerije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka