seregig

PEFKOHORI

5476 poruka u ovoj temi

Ja sam pre nekoliko godina bila ( doduse preko studentske agencije - ZPU ili kako li se to vec zove, jer sam tad jos bila student) u nekoj nazovi vili Maria u Pefkohoriju, i ono je bio cumez koji mi je ogadio i Grcku i Grke. "Vila" se nalazi na samoj magistrali u blizini benzinske pumpe. Sobe su jezivo strokave, sve je staro, vrata od kupatila (koje je takodje bilo u jezivom stanju) nisu mogla da se zatvore, kao ni vrata od terase. Neka nervozna babetina koja ne zna rec nijednog drugog jezika osim grckog je jedva ukapirala da smo se zalili na vrata od terase pa je bar to poravljeno. Od vodica nije bilo ni traga, tako da smo bili prepusteni sami sebi. Da nismo bili na grupnoj vizi tog trenutka kad sam videla smestaj okrenula bih se i vratila u Beograd. Naravno da nismo bili upozoreni u koji smestaj idemo. Ovo pricam jer nisu svi ljudi iz te grupe dosli preko te studentske agencije, nego je bilo i ljudi koji su uplacivali aranzamane u drugim agencijama. Mozda nekome moje iskustvo pomogne, jer u onom smestaju ne bih bila ni da mi neko plati a ne da ja platim. Kada je vila Maria u pitanju preporucujem oprez, ocigledno ih ima vise pa pazite da ne zavrsite u pogresnoj.

Izmenjeno (Betty Boop)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DALI NEKO IMA SVEZA (LETO 2008) ISKUSTVA SA AGENCIJOM SABRA.INTERESUJEME PREVOZ,VODICI I STA ME UOPSTE CEKA TAMO.IMAMO ARANZMAN ZA PEFKOHORI VILA TRIENA TERMIN 18.8-28.8.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pocetkom septembra putujemo u Pefkohori, interesuje me da li je neko bio u vili Dimitris, kazu pored hotela Magdalena,30m od mora?

Izmenjeno (Roli)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

18.avgusta devojka i ja idemo u Pefkohori,u vilu "Ksantos". Mali broj agencija ima u ponudi ovaj smestaj,a nama se sa slika ucinio pravim resenjem za letovanje,pa smo to i uplatili.Nigde na net-u nismo mogli da pronadjemo utiske pozitivne/negativne iz ove vile,pa Vas molim da,ukoliko je neko boravio u ovom smestaju ili zna bilo sta o vili "Ksantos",da napise svoje utiske.

Unapred zahvalni !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakav je taj deo izmedju pefkohorija i haniotija? mi cemo biti smesteni u hotelu kopsis izmedju ta dva mesta.

i jos nesto, da li se ulaz na plazu xenia placa ili samo iznajmljivanje lezaljki?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imali li komaraca i kakva im je narav? Jel reaguju na raid? Jedne godine smo se u pargi susreli sa rojevima koji nisu ni na raid reagovali... :/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakav je taj deo izmedju pefkohorija i haniotija? mi cemo biti smesteni u hotelu kopsis izmedju ta dva mesta.

i jos nesto, da li se ulaz na plazu xenia placa ili samo iznajmljivanje lezaljki?

Mi smo hteli takodje da idemo tamo ali je bilo kasno i sve je vec bilo popunjeno u terminu koji bi nama odgovarao. Posto smo bili u Pefkohoriju skoknuli smo kolima da vidimo kako izgleda Kopsis da znamo da li da ga na vreme rezervisemo za sledecu godinu.

Iskreno, uporedjujucu sa onim sto sam videla na netu (bas sajt tog hotela) i ono sto sam zatekla tamo, bila sam pomalo razocarana... plaza mala, odnosno uska i ne bas previse uredna za moj ukus, oni bazeni koji na slikama izgledaju extra ustvari su mali, kakve su sobe ne znam... nekako se nisam bas odusevila i resili smo da odustanemo od njega za sledecu godinu. Posebno sto je prilicno van svih desavanja a ja volim da mi je sve nekako blizu, i prodavnica i pekara i banka i tel. govornica i setaliste sa kaficima...

Ne znam, to je neki moj subjektivni utisak, mozda su nekome bas taj mir i tisina ono sto je potrebno za kompletan odmor. Mi nekako ipak volimo malo dinamike...

Na plazi Ksenija sa lezaljke ne naplacuju ali imate obavezu da uzmete pice, mada nekada cak ni to jer konobari nisu napadni i nece vas maltretirati da uzmete pice ako vam se bas u tom trenutku nista ne pije. Znaci skroz opusteno.

S druge strane, ima gde da se postave i sopstveni suncobran i lezaljke, pa ne morate da placate cak ni to jedno pice da biste uzivali na Kseniji :)

Izmenjeno (Sladjana)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

DALI NEKO IMA SVEZA (LETO 2008) ISKUSTVA SA AGENCIJOM SABRA.INTERESUJEME PREVOZ,VODICI I STA ME UOPSTE CEKA TAMO.IMAMO ARANZMAN ZA PEFKOHORI VILA TRIENA TERMIN 18.8-28.8.

Triena je starija vila, nije renovirana skoro, ali je na jako lepom mestu, prostrani su apartmanai, mirno je, idealno za klince, za porodice, i koliko znam apartmani su u dobrom stanju.

Sto se Sabre tice, oni su najbolji, po meni, za Pefkohori i Halkidiki jer imaju tamo svoju mini agenciju i vodici i dezurni iz agencije su tu preko dana, pa postoji pomoc u svakom slucaju, ako nesto zatreba. Takodje u Ipokamposu gde je agencija mogu da se ostave stvari na dan povratka, imaju i tus kabine i kabine za presvlacenje pa zadnji dan nece propasti uzalud. Na njihovom sajtu ima i telefona za kontakt.

Prevoz je klasika, dabldeker bez upotrebe WC-a. 3-4 stajanja u Srbiji, najduze u Predejanima, u Makedoniji samo na pumpi odmah posle granice (toalet je uzas), zatim Evzoni, pa Solun (ne napusta se bus) i onda tek Hanioti i Pefkohori.

Vodici su OK, uputice te u apartmane i gde je agencija u Pefkohoriju (sam centar, Ipokampos vila) i sta sve moze da se iskoristi u istoj (informacije, tel. kartice, posta i sl.).

Ja sam dvaput isao sa njima i to su moja iskustva, bilo je sve OK. Obavezno zovite dan pre odlaska da proverite za vize i polazak, mada su mene zvali ali za svaki slucaj...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala Sladjana, svaka informacija je dobrodosla.

nedam se da necemo imati previse zamerki. uplatili smo polupansion i bilo bi lepo da hrana bude dobra-kazu kao na bazi svedskog stola, to bi bila kompenzacija za te druge nedostatke. uostalom, ipak je to hotel sa 2*

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

molim Vas da,ukoliko je neko boravio u smestaju "Ksantos" u Pefkohoriju ili zna bilo sta o vili "Ksantos",da napise svoje utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna nešto da mi kaže o mestu Kriopigi, i hotelu Kriopigy beach.

Unapred zahvalan na informacijama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

molim Vas da,ukoliko je neko boravio u smestaju "Ksantos" u Pefkohoriju ili zna bilo sta o vili "Ksantos",da napise svoje utiske.

Pogledaj na Perlinom sajtu vila Maria. Cinimi se da je to ista vila, ali ne znam zasto je neke agencije zovu Ksantos a neke Maria. Inace o vili Maria imas informacije na forumu.

Pozdrav !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jednom Vas molim da,ukoliko je neko boravio u smestaju "Ksantos" u Pefkohoriju ili zna bilo sta o vili "Ksantos",da napise svoje utiske,nemoguce da niko tamo nije bio,prodaje ga par agencija.Nikakve,bas nikakve informacije nismo mogli naci na internetu osim tri slike i dve recenice.

Jos jednom,unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Triena je super,ali je blizu gradske plaze koja zna da bude puna pa imas utisak da si na Adi.Licno mi se vise svidja Dimitris,ali mu je mana sto nema klimu.Sabra je super,sa njima putujem godinama i sa malom decom tako da necete imati problema.Sto ste platili to cete i dobiti.Cosmo je sve lepo opisao ja se samo pridruzujem.Pozdrav :srce::srce: :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko išao lokalnim busom iz Pefkohorija u Solun i koliko je ta akcija upošte moguća? Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka