seregig

PEFKOHORI

5476 poruka u ovoj temi

Pozdrav;

Apartmanski hotel Sandy - Pefkohori

Interesuju me utisci, sugestije ili bilo sta, o Sandy-u ukoliko ste letovali u ovoj vili ili neko koga poznajete.

Izmenjeno (suki)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U junu 2008.g. od (7. do 21. juna) imam nameru prvi put, da sa kćerkom od 2,5 godine idem u HOTEL Rigakis u Pefkohoriju. Molila bih ako neko ima iskustva da mi kaže da li je izbor hotela dobar zbog deteta, odnosno uopšte mišljenje o hotelu Rigakis u Pefkohoriju, kao i o iskustvima o dnevnim temperaturama i temperaturama mora u junu mesecu. Unapred zahvalna mama Sanja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vila Labrini Pefkohori

Da li je neko boravio u ovoj vili?Zanima me polozaj vile kao i velicina apartmana za pet osoba.Unapred hvala!!

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav.Ako si rezervisao u prizemlju sa dve spavace sobe onda si odlicno izabrao.Do mora imas 50 m (ako je i toliko).Sve ti je blizu,mada to i nije neki problem u Pefkohoriju.Ovde imas ulaz iz dvorista,a mozes i preko terase da ulazis.Imas dnevnu sobu,u produzetku je kuhinja, a sa strane je mali hodnik,levo i desno spavace sobe,a pravo kupatilo sa tus kabinom.Ako vas ide vise ili ako imas klince to je pravi pogodak.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili elektra upefkohoriju? Kakv je smestaj ? jel daleko od plaze?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E :lol: super ! Sviđa mi se tvoj opis apartmana ! Nego ja sam rezervisao 3+1 (veći) isto u prizemlju !To je valjda slično zar ne ? :( Pretpostavljam da je isto samo bez jedne spavaće sobe ! Nego ima li šanse da se negde tu u blizini parkira auto :rolleyes: ? Kakva je plaža ? Da li je šljunak ili sitan pesak ? Da li je terasa dovoljno velika ? Unapred zahvalan ? :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pefkohori villa elia, Agencija Perla tours

Ove godine prvi put idem na kassandru.

Kakvi su vasi utisci.

Sta mislite o pomenutom smestaju i lokaciji (u centru pored crkve).

Koliko je daleko od plaze

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pogledaj katalog perle možeš i stari jer novi tek treba da izađe i budi siguran da je sve ito onako kako su napisali i vreme koliko treba do plaže .Imam lepa iskustva sa njima i sada čekam novi katalog jer su rekli da sa njim i stižu neke korekcije cena u odnosu na prošlu godinu pa ćemo videti ali sigurno nećeš pogrešiti mada opet pogledaj lepo

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pogledaj katalog perle možeš i stari jer novi tek treba da izađe i budi siguran da je sve ito onako kako su napisali i vreme koliko treba do plaže .Imam lepa iskustva sa njima i sada čekam novi katalog jer su rekli da sa njim i stižu neke korekcije cena u odnosu na prošlu godinu pa ćemo videti ali sigurno nećeš pogrešiti mada opet pogledaj lepo

HVALA

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim i drugi put.  I znaj da je Pefkohori mnogo bučan i danju a vala i noću kao Paralija  :P .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne polazi mi bas za rukom da okacim i ostale slike, max attachment space je 150k pa cu izgleda morati da ih ubacim u MFT... :)

da li se možda sećate kakva je pozicija studia 302 i 303

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u ovoj vili?Zanima me polozaj vile kao i velicina apartmana za pet osoba.Unapred hvala!!

vila Labrini Pefkohori

I MENE ZANIMA OVA VILA, ODNOSNO NE MOGU NIGDE DA PRONADJEM DA LI IMA KLIMU?

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pefkohori golden bay apartmani

Sta da ocekujem od ovog smestaja, dali neko zna kakav je smestaj, po ceni trebalo bi da bude dobar, ali nisam nasao nijedan post o ovom kompleksu apartmana.

Takodje dali neko moze da nam da neki savet za neki dobar i pristojan sa cenama restoran u Pefkohoriju, gde bi rucavali.

Unapred hvala Pedja G.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pefkohori preko ETA tours/a

Ako je neko bio preko ove agencije u Pefkohoriju u vili Platia neka se javi.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka