seregig

PEFKOHORI

5476 poruka u ovoj temi

Vila Triena je odličan izbor. Ja sam bio prošle godine u jednoj od tih vila (ima ih nekoliko) i moja je bila baš preko puta Hotela Posejdon . Terasa mi je bila ogromna (30m2), dve sobe, kuhinja, kupatlo extra sa tuš kabinom. Kola sam parkirao baš ispred vile pa prema tome nećeš imati problema ali ako uhvatš mesto ( uvek neko ide na neku udaljenu plažu).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Triena je super jer sam tamo bio prošle godine u 4krevetnom a za druge ne znam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nestrplivi smo, moram ponovo da pitam!

Vila Vula, Pefkohori, agencija Sabra,

da li neko ima iskustvo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nestrplivi smo, moram ponovo da pitam!

Vila Vula, Pefkohori, agencija Sabra,

da li neko ima iskustvo?

na slikama ne izgleda lose.to je zapravo citav stan sa lepom velikom terasom (bar se tako stice utisak sa prezentacije na sajtu).za sabru kazu da je dosta dobra agencija pa ako je suditi po tome verovatno ce te dobiti ono sto platote.

mi smo uplatili takodje preko sabre vilu mariana u pefkohoriju.videcemo sta ce nas docekati kad stignemo  :D

Izmenjeno (talija)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u velikoj sam dilemi izmedju vile pella , ksantos i adoni palace 1, svaka informacija bi bila dobrodosla , znate već kako to ide s našim agencijama :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na slikama ne izgleda lose.to je zapravo citav stan sa lepom velikom terasom (bar se tako stice utisak sa prezentacije na sajtu).za sabru kazu da je dosta dobra agencija pa ako je suditi po tome verovatno ce te dobiti ono sto platote.

mi smo uplatili takodje preko sabre vilu mariana u pefkohoriju.videcemo sta ce nas docekati kad stignemo :D

hvala talija.

Mi cemo prvi put u Pefkohori ovo leto tako da nememo dodatnih komentara

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jedno pitanjce za poznavaoce Pefkohorija :) .jel ima neki park za decu :rolleyes: ?ljuljaske,klackalice i slicno i da li postji i luna park sa zezalicama tipa autica,vozica i sl.? :lol:

Postoji super playground "FairyTopia" pored same plaze, otprilike ispod oba velika supermarketa, u okviru koga postoji bar - kafic gde mozete da popijete pice dok se deca igraju ili da zauzmete mesto na plazi u udobnim lezaljkama... Sve preporuke!!

96436943.jpg

93555633.jpg

63153168.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u velikoj sam dilemi izmedju vile pella , ksantos i adoni palace 1, svaka informacija bi bila dobrodosla , znate već kako to ide s našim agencijama :rolleyes:

Ja sam bio sa ženom i detetom (2 god.) prošle godine u drugoj polovini avgusta u Aloni palace 1. Išao sam preko travelland-a. Mi smo se kasno smislili za taj odmor pa smo u junu uplatili šta god smo našli za period 15.8-25.8 i ispao je taj aranžman. Pre polaska sam baš na forumu pročitao svakakva loša iskustva turista sa ovom agencijom pa me hvatala neka jeza na šta će ovo da ispadne ali je na kraju sve bilo super.

Sam objekat je relativno nov (valjda 2004 ili 2005 godište) i redovno održavan. Naš studio sa 2 kreveta je bio na prvom spratu. Ima terasu, ne preveliku, taman da stane baštenski sto sa dve stolice i da ostane još malčice mesta. Unutra od opreme naravno 2 kreveta, komoda sa ogledalom i stolicom, dve noćne komodice pored kreveta, manji stolić, orman srednje veličine (običan dvokrilni) i blok sa kuhinjskim elementima i manjim frižiderom. Ima i TV na nosaču na zidu ali nije bilo satTV već samo nekoliko grčkih kanala. Kako sam ionako na odmoru, upalio sam ga možda dva puta pa meni to nije bilo bitno.

Kupatilo 2m x 2m sa tuš kabinom, lavaboom i wc šoljom. Sobe su čistili svaki dan a promena posteljine pred ulazak i posle 5 dana. Nismo imali primedbi na čistoću, kako sobe tako ni ostatka objekta.

Kompleks se sastoji iz dve zgrade, palace 1 i palace 2 koji su postavljeni u obliku ćiriličnog slova G, između kojih se nalazi vrt sa bazenom na koji izlazi i terasa na koju se stiže sa recepcije gde se nalazi i bar-kafić. Sve to je smešteno u gornjem delu Pefkohorija, bliže početku naselja (kad se dolazi iz pravca Hanioitija), na obodu samog mesta (kad gledaš na mapi to je deo gde Pefkohori počinje da se širi).

Lokacija nije hendikep obzirom da se do gradske plaže stiže pešice za 10 minuta laganog hoda a okruženje je mirno i omogućava odmor tokom noći jer nema nikakve gužve i prometa, kako pešaka tako ni automobila.

Kad smo kod toga, iza kompleksa ima maslinjak koji je rezervisan za parking vozila gostiju hotela. To je spas za one koji idu u Pefkohori svojim kolima (kao mi prošle godine) i nikad nisam morao da razmišljam gde ću sa autom ako odemo na neku plažu van grada ili na neki drugi izlet. U samom centru je već drugačije jer su ulice uske a mesta vrlo malo.

Još jedna dobra stvar zgrade broj 1 je što je okrenuta ka zapadu a iza onog maslinjaka počinje brdašce pa sunce na terasu stiže tek oko 14h a zalazi iza tog brda već oko 19. Valjda zbog toga ni noći nisu preterano tople i prijatno je za spavanje sa otvorenim vratima od terase. Ja, koji ne podnosim vrućinu u stanu i palim klimu čim stignem sa posla, nisam hteo da doplatim za klimu u sobi (kod njih se doplaćuje 5eur dnevno) jer mi stvarno nije bilo potrebno.

Voda u bazenu izgleda čisto i prostor oko bazena se takođe sređuje svaki dan ali mi nismo ni jednom sišli tamo da se kupamo jer smo se brčkali u moru.

Od gostiju, najviše je bilo naših ljudi. Niko nije pravio neke probleme niti buku, ni naši ni drugi stranci.

Pošto smo išli našim autom, sve smo se sami snalazili i nije mi trebao niko iz agencije za bilo šta pa ne mogu da sudim o njihovom angažovanju i tom delu usluge agencije. Znam da je check-in posle 13h (ako se dobro sećam) a check-out do 9 ili 10 ujutro poslednjeg dana.

Sveukupno, utisci su vrlo pozitivni a za ove druge vile ne mogu ništa da kažem jer nemam nikakvo lično iskustvo. Nadam se da je bilo od pomoći i da nisam zamorio dužinom teskta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) s neba pa u rebra :)

Stiže meni poštom pisamce...dobili ste nagradu!

Uf prevara neka, pomislim, piše CMC turs i između ostalih hoteli atrium u pefkohoriju i kriopigi beach u kriopigiju....naravno, smeštaj for free, a klopa i ostalo...

Elem, ja u takve stvari ne verujem, al žena ko svaka Srpkinja kad vidi reč "džabe" :P

odem na sajt www.atrium-hotel.gr , lep sajt, al odem i na ovaj sajt, vidim niki ni ne pominje taj otel...

Rekoh, valjda neko zna lepo to da opljune, da smirim ženu :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odem na sajt www.atrium-hotel.gr , lep sajt, al odem i na ovaj sajt, vidim niki ni ne pominje taj otel...

Rekoh, valjda neko zna lepo to da opljune, da smirim ženu :D

onda bolje da ne pisem o atriumu :D kazi zeni da je mnogoooo daleko od plaze, kad se silazi ajd nekako, nizbrdo , al kada treba covek da se popne, dusu da ispusti :P e sad hrana prvoklasna, bazen veliki, usluga super, animatori za decu (ali nemacki) i da do plaze vozi kombi... pogled prelep :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iako se meni Vourvourou cinio kao sasvim primamljiva destinacija - upravni odbor (supruga) je ipak prelomila da se ide u Pefkohori. Istina ni tamo do sada nismo bili ali kako prvi put idemo sa detetom (9 mes) odlucila se za Pefkohori jer deluje malo vishe urbano u smilu apoteke, dom.zdrav. i tako to... A i jedina zanimacija predveche ce biti setnja uz guranje kolica po strand-u sto u Vourvourou-u, kako smo zakljucili -nema.

Moze li mo ko od vas reci koje su plaze atraktivne u blizini Pefkohorija (s' obzirom da idemo kolima) i cujte moj vapaj: Moze li ko poslati neke slike tih plaza - pogotovo ako ima prirodnog hlada i makar jedan kafic na plazi za taju (tj. mene). Nashao sam na e-netu nekoliko naziva plaza ali nikako da ih i vidim na shta lice

Takodje moze li mi ko preporuciti neki apartman (dve sobe, lep smestaj, miran kraj) pretpostavaljam na juznoj strani Pefkohorija jer koliko mi Google-Earth pokazuje - to je mirniji kraj bez opasnosti od PAPAKI-NAPADA!

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) uf fala na odgovoru, ajd moracu izgleda na tu prezentaciju da vidim sta to nudi taj cmc...jel ima ovde neko koga su na taj fazon navatali?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji super playground "FairyTopia" pored same plaze, otprilike ispod oba velika supermarketa, u okviru koga postoji bar - kafic gde mozete da popijete pice dok se deca igraju ili da zauzmete mesto na plazi u udobnim lezaljkama... Sve prep

:D e sad nam je laknulo,ovo izgleda odlicno :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) uf fala na odgovoru, ajd moracu izgleda na tu prezentaciju da vidim sta to nudi taj cmc...jel ima ovde neko koga su na taj fazon navatali?

mozda bi trebao da se raspitas o tom delu sta je besplatno, meni to lici na prevaru... najmanji ti je problem atrium :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) pa piše lepo..smeštaj gratis...sve ostalo naravno nije... ja ionako preferiram da sve sam "izrežiram", al baš ću da vidim...znači, atrium je ok, koliko je daleko do plaže, uzbrdo/nizbrdo nije problem, deca velika, ja i žena u dobroj kondiciji fala Bogu... :D

Thnx za svaki info malena, vidim da si mi iz tazbine :)

Izmenjeno (travelraven)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka