pcigre

Jeftin avio prevoz do Barselone?

120 poruka u ovoj temi

Linija je ispod čekića -- prvi let je 19. aprila:

http://www.easyjet.com/en/cheap-flights/Belgrade/Milan-Malpensa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putovala sam upravo Easyjetom do Milana povratnom kartom za 80 evra. Iz Milana smo istoga dana imali let do Barselone za 70 evra povratno. Nedeljama smo pretrazivali i to je bilo najpovoljnije!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cecaroni, da li su to cene sa uključenim 1 komadom čekiranog prtljaga?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre desetak dana smo se vratili iz Barcelone. Leteli smo Alitaliom preko Rima i to je najboljaveza. Krenuli smo i 18,30 iz Bgd i u Barceloni bili u 11,30. Gledali smo i lowcost kompanije ali nam se najvise isplatilo Alitaliom uz bagaz od 23kg. Pogledaj detaljno datume i cene prtljaga preko niskotarifnih kompanija, sajtovi su odlicni i detaljni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Već sam kupila kartu za septembar, preko Beča (Lufthansa), mene je izašlo oko 230 evra, naravno tu se podrazumeva i 1 komad čekiranog prtljaga. Odličan mi je i tajnimg, nema monog čekanja a u Barsu stižem predveče, oko pola 8. Ne volim nikada kada putujem nedge prvi put da stignem mnogo kasno, trudim se uvek da biram let, čak i ako je malo skuplja cena, sa kojim na destinaciju mogu da stignem do 9 uveče ili tako nekako. A ne volim ni da letim mnogo rano ujutru:) Povratak je isto ok, čini mi se da iz Barselone letim oko 10 ujutru.

Baš sam gledala sada koliko bi me izašlo kada bih Easyjet-om letela preko Milana u tom istom terminu, i to je od prilike to - 240 evra sa jednim komadom čekiranog prtljaga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa odlicno. Da li se noci u Becu pa povratak sutra ujutru?Kada smo mi gledali to za juli bilo je tako.Mi smo platili 25o ev. preko Alitalie i Rima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, bez noćenja je, povezani su letovi, na tamo imam pauzu od 50 minuta, a u povratku 45 minuta. To je baš baš knap, ali sreća pa aerodrom u Beču nije veliki a i uvek je odlično organizovan tako da nadam se da stižem. Da je neki drugi veći aerodrom u pitanju, razmislila bih pre nego što bih uzela kartu sa tako malom pauzom.

Mada, oni to regularno prodaju, znači računaju da se stiže na vreme sa jednog na drugi let.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2011-e, pre 2 godine postojala je varijanta Beograd - Temisvar, Temisvar - Barselona preko njihove lokalne avio kompanije Spainair za smesnih 95E do Barselone i nazad istom trasom. Ne znam da li danas postoji ista, proverite. Znam da identicnu rutu ima Wizzair, iako je low cost kompanija avioni su skroz normalni, i izdrzljivi za tih nekoliko sati koliko se leti. Prtljag se placa 20tak E, zavisi od tezine, ali svejedno ispadne mnogo manje nego regularan leto Beograd - Barselona preko bilo koje nase lokalne agencije, gde iznosi oko 200E. Sto se tice nekih drugih varijanti ovo je ono sto sam ja uspela da nadjem za predstojecu jesen i izdvojila kao najpovoljnije:

Beograd - Barselona 155E preko Swissair-a SA svim taksama,

Beograd - Barselona 91E preko Air France-a BEZ taksi

Nadam se da sam nekome pomogla, pozdrav :)

Izmenjeno (lenchy)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam se vratio iz Barse, išao sam Wizz-om iz Temišvara, a do Temišvara kolima, pa ostavio kola na parkingu aerodroma.

Sve u svemu ako ide dvoje ljudi već je ista cena kao da ideš nekim kombijem do aerodroma, a ako ide 3 ili 4 ljudi onda se i finansijski isplati... plus ako se put ranije isplanira, mogu se uzeti karte veoma povoljno (za oko 25e bez kofera naravno)...

Tako da preporučujem ovaj vid odlaska u Barsu za sve one kojima je bitan svaki evro, mada će vam u Barsi trebati novca ako želite sve lepo da obidjete i vidite...

Aerodrom u Temišvaru je mali, pa je lako snaći se na njemu, a u Barsi je sve organizovano, pored samom aerodromu postoji voz koji vozi do centra Barse, odakle se može presesti na dosta linija metroa i otići do željenog dela grada. I sve to sa jednom metro kartom. Inače je aerodrom u Barsi blizu grada, oko 12 km.

PS. parking na aerodromu u Temisvaru je inače obezbedjen i nismo imali nikakvih problema, i naravno plaća se. Za 7 dana ispalo je oko 60e, ali se isplati ako ide više ljudi.

Imam još dosta praktičnih informacija i iz same Barse, pa ako nekoga nešto interesuje može da pita.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kupila sam karte, EasyJet,povratna 166 e za dvoje.

Sad cekam samo kraj mjeseca da idem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je to kombinacija preko Milana ili nesto drugo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hajde da ovo stavimo ovde. Nije baš jeftino, i nažalost samo je sezonski, ali nekome će značiti. Podvlačenje moje.

Vueling potvrdio liniju od Barselone do Beograda

29.10.2013 / Izvor: Aviokarta.net / Foto: Vueling

0111675_sharklets_m.jpg

Španska aviokompanija Vueling sa bazom na aerodromu El Prat u Barseloni od 20. juna 2014. otvara redovnu liniju prema Beogradu, potvrđeno je za Aviokarta.net iz službe za odnose sa medijima ove kompanije.

Karte za ove letove već su puštene u prodaju preko sajta kompanije kao i preko globalnih rezervacionih sistema. Prema preliminarnom planu letenja Vueling će između Barselone i Beograda leteti tri puta nedeljno: ponedeljkom, sredom i petkom.

Polasci iz Barselone za Beograd su planirani u različita vremena, ponedeljkom u 20:45, sredom u 17:35 i petkom u 21:50. Povratak iz Beograda je planiran ponedeljkom u 23:55, sredom u 20:45 i subotom u 01:00 sat.

Za početak je planirano da linija bude sezonska i za sada su u prodaji letovi od 20. juna do 15. septembra. Iz Vuelinga navode da je na liniji od Barselone do Beograda za sledeću godinu planiran kapacitet od 12.900 sedišta.

Vueling u svojoj floti ima 66 aviona Airbus A320 sa kapacitetom od 180 putničkih mesta i četiri aviona Airbus A319 kapaciteta 144 putničkih mesta. Glavna baza i čvorište Vuelinga je na aerodromu El Prat u Barseloni.

Najniža cena karte će biti od 54,99 evra po pravcu sa svim uračunatim taksama i doplatama, ali bez predatog prtljaga i keteringa tokom leta. Vueling putnicima nudi usluge prema tri različite tarife, od kojih je samo najniža lowcost dok su ostale fleksibilne i uključuju i prevoz prtljaga pa prema tome više nalikuju tradicionalnim aviokompanijama.

Vueling se razlikuje od klasičnih lowcost prevoznika i zato što nudi transferne letove, a putnici ove kompanije preko Barselone mogu povoljno i jednostavno da stignu do cele Španije (Palma de Majorka, Malaga, Valensija, Madrid, Bilbao...)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vueling vec prodaje karte. Najjeftinija povratna karta koju ja vidim je oko 155e, odnosno 205e za prtljagom 23kg.

Izmenjeno (Stevang)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji termin gledas 9/14.07 moze da se iskombinuje za 160 eur sa prtljagom. To je potpuno OK.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledao sam 23. jun (nisam siguran). Jul je rezervisan za letovanje :).

Ja cu najverovatnije sredinom aprila Lufthansom preko Minhena. Rano jutarnji polazak oko 06.30 iz BG, u Barseloni oko 15.30. U povratku u BG oko 19.30. Povratna za dvoje sa taksama i standardnim prljagom oko 440-450e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka