pcigre

Jeftin avio prevoz do Barselone?

120 poruka u ovoj temi

Trebaće mi verovatno za par meseci jeftin avio prevoz do Barselove.

Neka ideja kako do jeftine povratne karte?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja tragam za istim i poslala sam upit na Travel house. Kostala bi me u julu nekih 210e, sa taxama. Sama karta je, verovali ili ne, svega 60ak e, a ostalo su taxe. Let nije direktan, a prevoznik je Alitalia, ja mislim. Provericu jos neke detalje, ako te bude interesovalo. Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imas iz temisvara direktan let za barcelonu sa wizzair-om,ako kupis ranije kartu moze da ispadne dosta povoljno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja platila kartu 280 evra, preko Ciriha, ali mislim da moze i bolje ako je dovoljno unapred i ako se potrudis da nadjes. Ovo iznad za 210 ne zvuci lose... Ali sada tek po datumu vidim da si vec bila, zar ne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

preko ryanair imaju jako povoljni letovi za Barselonu kao i druge destinacije. npr. karta za relaciju Linz-Barselona moze da se nadje za 30-40 eura. takodje i letovi iz Venecije za Barselonu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pocetkom aprila pocece iz Beograda sa radom i spanski avio prevoznik spain air.

sajt im je http://www.spanair.com a povratna karta Beograd-Barcelona-Beograd kosta 1 eur + takse.. sto otprilike ispadne 90 eur.

Pogledajte na sajtu zavisi od datuma.

Izmenjeno (Tanjci)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel mozes da nam das malo vise informacija? koliko je sigurno da ce poceti sa radom, kako mozemo doci do karata i koje su agencije koje ce predstavljati ovog avio prevoznika kod nas

hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne treba ti nikakva agencija . Idi na sajt i sam trazis termin koji ti odgovara i on line platis karticom . Dobili su dozvolu ,

Beograd je vec davno na listi i vec su poceli da poskupljuju karte jer je u pocetku bila povratna i za 49 evra .

Sto vise cekas , bice skuplje . Oni nisu low cost ali imaju jos promotivne cene i moze se naci i jeftinija varijanta .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I to baš baš poskupljuju ! Meni ode cena katre za 40 evra ispred nosa i to za dan, pa sada moram da menjam datume putovanja, kako bih opet uštedela koji evrić ! Tato ako znaš tačno kuda i kada putuješ ODMAH pravi rezervaciju ! Srećno !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E ovako, ovo je moj prvi odgovor na forumu, pa sam naleteo na temu na koju milim da bogu biti od pomoci.

Najjeftiniji letovi koje sam nasao za barcelonu su iz Sofije (ako vam odgovara).

Kompanija je WIZZAIR, (www.wizzair.com) veoma solidna, leteo sam od Sofije do Einhovena i nije bilo nikakvih problema, cisti avioni, tacno na vreme, pravi profesionalci.

E sad najinteresantnije je ako se rezervise na vreme cene karata su simbolicne, ja sam ovih dana razgledao za rezervaciju u julu i cena povratne karte od Sofije do Barcelone je oko 85 e. po osobi, samo treba videti ako niste vezani za datum moguce ja pronaci super cenu.

I da se nadovezem na prethodni post Ivane.DJ, cim pronadjes kartu koja ti odgovara odma rezervisi, nemoj da cekas, jer posle nekoliko pregleda na sajtu karte poskupljuju, nezanm dali prate nekako ili u cemu je stvar ali cim pronadjete kartu rezervisite ODMAH, ako vam cena odgovara. Ukoliko vise puta pregledate sa istog kompjutera moguce ja da cena karte poraste.

Ukoliki imate bilo kakvih pitanja psisite pa cu vam odgovoriti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u martu leteo, takođe, Wizz-om iz Temišvara i evo kakva su moja iskustva:

Karte smo rezervisali krajem novembra,cena povratne karte je bila 50 eura sa svim taksama!!!Doplatili smo 20 eura za prtljag (za ručni prtljag se ne doplaćuje ništa).Ovo je posebno bitno da uradite online,jer ako čekirate prtljag na samom aerodromu može da vas košta i 60-ak eura.

Do Temišvara smo išli kombijem Geatursa (40 eura povratna karta,dođu po vas ispred kuće i čekaju vas na aerodromu i ponovo vas vrate ispred kuće,a put traje oko 3-3,5 sata),a ni kolima nije strašno,ima oko 160km od Beograda.

S obzirom da sam prvi put leteo low-costom,postojala je bojazan kakav će biti avion i slično,ali ne da sam bio oduševljen,nego je to blaga reč.Avion nov,čist,jedino nema besplatne klope u avionu,ali može da se kupi(coca cola limenka je npr. 2,5 eura).

Nas je,dakle,povratna karta+kombi iznelo 110 eura...E sad,Spanair je imao jedan ograničeni broj karata po promo ceni (ja sam rezervisao za 26.avgust povratnu Bgd-Barsa za 89 eura sa svim taksama),ali kolko vidim karata po toj ceni više nema.

U svakom slučaju,preporuka za Wizzair!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I da se nadovezem na prethodni post Ivane.DJ, cim pronadjes kartu koja ti odgovara odma rezervisi, nemoj da cekas, jer posle nekoliko pregleda na sajtu karte poskupljuju, nezanm dali prate nekako ili u cemu je stvar ali cim pronadjete kartu rezervisite ODMAH, ako vam cena odgovara. Ukoliko vise puta pregledate sa istog kompjutera moguce ja da cena karte poraste.

hm, pitam se da li je ovo moguce... i meni se to isto ucinilo...

i da znate, u postupku online kupovine vam dodaju jos po 10E po karti, na prvobitnu cenu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, bas sam juce i danas proveravao posle 3 dana karte za Barcelonu i jeftinije su ponovo za 10 eur. po osobi. Neznam dali prate i u slucaju da opadne interes smanjuju cenu ali stvarno je malo cudo smajl.jpg

A na cenu karte dodaju po 10 eur. ako se kupuje visom ili master card-om, moguca je i kupovina transferom novca preko banke i sa "freedom" i "wizzair" creditnom karticom koje su dostupne drzavljanima Engleske i Poljske.

Milim da se za dodatni prtljag naplacuje + pa je zato bolje unapred platiti preko interneta (kad rezerviste karte) nego na samom aerodromu, jer su u tom slucaju cene puno vece. Morate da obratite paznju i na dozvoljenu kilazu svake torbe jer od prvog Aprila vaze nova pravila, dozvoljena tezina svake torbe ja 32 kg, a svaka torba se naplacuje 15 eur. prilikom kupovine karte i 30 eur. na samom aerodromu. Isto tako rucni bagaz koji je tezi/veci od dozvoljenog naplacuju se +60 eur. !!!!!

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja planiram let sa Wizzair-om, pa me interesira ovo. Torba moze da bude do 32 kg, i plakas 15 evra odma i 30 na aerodorma, znaci 45 evra plus???? Ili kako? Tako izgleda da je mn skupo?? Ili je 15 evra online, a ako si na aerodromu 30? Stvarno nije mi jasno, a planiram da rezerviram kartu ovuh dana.Ako mozes da mi odgovoris bila bi ti puno zahvalna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uz kupovinu karte svaka se torba naplacuje 15 eur, a ukoliko niste platili za prtljag uz kartu onda na aerodromu placate 30 eur.

Ovo sam procitao na samom sajtu wizzair-a.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka