do5he

Ljetovanje u Draču iz BiH

3 poruke u ovoj temi

Zdravo, 

planirao sam zenu voditi na ljetovanje ove godine, najvise me je privlacio Drac u Albaniji (lijepo a nije skupo) i Zakintos u Grckoj (iako je on tezak za budzet. Nasli smo mnogo ponuda, ali je problem u tome sto nam ne odgovara nijedan termin dosad. Oboje radimo u istoj firmi i kolektivni godisnji od 10 radnih dana nam pada u 2. i 3. sedmici avgusta, a sve ponude sto smo nasli nude polazak 5. 8, sto je nama radni petak u drugoj smjeni, zadnji radni dan pred odmor. Sljedeca ponuda koju nude krece 12.8., sto je vec petak prve sedmice kolektivnog. Dakle izgubili smo cijelu sedmicu. Mene zanima da li ima neka ponuda za Drac, da krece od 8.8., dan manje-vise, odakle krece (ja sam iz BiH), cijena, kontakt informacije, link, ako neko zna? :):)

Hvala .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovanje,

2013 sam obisao veci deo Albanije i koliko znam samo dve agencije u BGD-u rade tu destinaciju (mozda ih ima jos.ali su verovatno subagenti).To su Ariva i Falcon tours (Ukucajte u pretrazivacu i pogledajte polaske).Sto se Draca tice,nisam se ni okupao u istom iako sam ostao dve noci-tri dana,nije mi "legao" tj dosta je prljava plaza i nekako neuredna.Preporucio bih vam Sarandu (hotel van centra,jer u centru idu na gradsku) Ksamil ili Valonu, takodje van centra.Toliko,nadam se da sam nesto pomogao,pozdrav

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru, nasao sam putem bosna express kompanije povoljnu ponudu, izvedivu, po lijepoj cijeni, a cak krece i iz mog gradica, tako da je to odlicno. Sad si me ti malo pokolebao sa tom informacijom o plazi, googlao sam slike, sve izgleda lijepo, cisto, sad ne znam da li je to reklamni materijal, da li su se oni skontali od 2013. da to srede malo... steta bi bila, ovo nam je medeni mjesec... Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26484
    Ukupno tema
    886958
    Ukupno poruka