Ristan

C U B A

417 poruka u ovoj temi

@Zagor Te -Nej kad’ se ovo ludilo unormali koja je po Vama najkraca varijanta ? Neki low cost od bg il ni do Italije pa odatle ? Ili neka druga varijanta slicna ? Ovo preko Turske mi se cini bas duze, plus ne podnosim da sedim u mestu, a da ne mogu da izadjem da popusim bar cigaru. 

Izmenjeno (Smith)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj izbor bi uvek pao na Klm, Airfrance ili Aeroflot.

Karte preko neke  low cost kompanije možda izađu za nijansu jeftinije, ali kada dodate cenu karte do Kelna, Madrida ili odakle god da letite dođe skoro na isto.

Zapravo ukoliko letite sa Klm to je kombinacija low cost - Klm, pošto se za Beograd leti Transaviom, a za Kubu i sa Kube sa Klm.

Ono što treba uzeti u obzir je da let do Havane traje skoro 11 sati, a kod Klm - a i Airfrance u cenu karte su uključena 2 cela obroka + neograničeno piće  (alkoholno i bezalkoholno) i grickalice tokom leta.

Slična priča je i sa Aeroflotom

Postoje letovi i preko Ciriha i Frankfurta, ali su karte uglavnom skuplje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj izbor bi uvek pao na Klm, Airfrance ili Aeroflot.

Karte preko neke  low cost kompanije možda izađu za nijansu jeftinije, ali kada dodate cenu karte do Kelna, Madrida ili odakle god da letite dođe skoro na isto.

Zapravo ukoliko letite sa Klm to je kombinacija low cost - Klm, pošto se za Beograd leti Transaviom, a za Kubu i sa Kube sa Klm.

Ono što treba uzeti u obzir je da let do Havane traje skoro 11 sati, a kod Klm - a i Airfrance u cenu karte su uključena 2 cela obroka + neograničeno piće  (alkoholno i bezalkoholno) i grickalice tokom leta.

Slična priča je i sa Aeroflotom

Postoje letovi i preko Ciriha i Frankfurta, ali su karte uglavnom skuplje.

Ja sad gledao KLM Beograd- Havana oko 40 i kusur sati se putuje :( 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verovatno je tako iz razloga što zbog trenutne situacije nema mnogo letova na relaciji Beograd - Amsterdam.

Inače je  u odlasku vreme u transferu između letova bilo manje od dva sata, a u povratku oko 4 sata.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, to su te cene. Sada gledam na raznim sajtovima za jan/feb. Sestra mi radi u avio kompaniji u Ch, to je to, ali preporucuje da se saceka, jer mozda bude akcija kada se sve pokrene.

Sta mislite da se bude samo u Havani ? Ta letovalista i all inc koncepti me ne zanimaju, ako ima lepih plaza oko Havane za kupanje i uzivanje ne treba mi Varadero uopste.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima lepih plaža na 20ak minuta vožnje od Havane, pošto je kupanje u samoj Havani zabranjeno, a i voda je veoma prljava zbog luke, ali ipak je plaža u Varaderu mnogo, mnogo lepša od plaža u blizini Havane.

Ukoliko ćete boraviti u Trinidadu, u blizini je playa Ancon koja je isto prelepa.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde se rezervisu hoteli u Varaderu? Gledao na Booking i izbacilo mi samo 2 hotela za oko $200 za 5 dana za dve osobe :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ZexySJa sam na dertour nasao svasta i uoste nije skupo :) Sada me Zagor pokolebao za Varadero, pa istrazujem malo, hoteli uopste nisu skupi.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo preko Moskve (Aeroflot) 525e, sve pohvale za avio kompaniju.

Iz Moskve let traje 13h dok u povratku oko 11h, plus 3h do BGD-a.

Imate opširnije na strani 24.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko vidim preko Dertour-a 7 nocenja All Inclusive u Varaderu su oko 500 e po osobi.

A na Bookingu sam video i obicne hotele na Varaderu oko 30 dolara za noc.

Gde najcesce rezervisete hotele na Varaderu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Početkom februara 10 noćenja u Varaderu all inclusive , hotel sa 4* je 4oo Eura po osobi preko Dertour, a sa 5* je 600 Eura po osobi, leti je jeftinije pošto im tad nije sezona, a skroz pristojni hoteli sa 3* su još jeftiniji.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam 2018. godine najpovoljniji smestaj u Havani i Varaderu nasao preko DERToura. U oba slucaja su bili Melia hoteli. Samo da znate da kvalitet smestaja u Varaderu ne odgovara kategorizaciji hotela. to su nam rekli u DERTouru, a i sam sam se uverio. Nije krs, nije ocaj, ali nije za 5 zvezdica.

Ponesite sitne dolare za baksise, primeti se razlika u uzluzi kada im ostavite napojnicu.

Karte sam uzeo sam preko Aeroflota, bila je najpovoljnija sa podnosljivim vremenom cekanja u Moskvi. 

No, to je sve bilo pre korone...

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887844
    Ukupno poruka