Ristan

C U B A

421 poruka u ovoj temi

Imam u planu da za Novu godinu, ukoliko ne odem u Moskvu, idem na Kubu. Nadam se da ima neko ko ce mi dati koristan i opsiran info. Gde, kako, koliko...? Predlozi i sugestije.. Isto tako, otvoren je konkurs za sve one koji bi zeleli da provedu NG tamo! :) Pozdrav za sve!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ristane imal neka agencija koja nudi u ratama takvo putovanje? :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, koliko ja znam, placanje moze da se izvrsi preko kredita u svim agencijama. Uzmes profakturu, odes u banku i oni ti daju kredit, pa placas u ratama :)) Uzmes kredu i sve je u redu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ce nekome pomoci bila sam na kubi januar/februar 2006.Vreme je bilo ok.Karibi su cudni jer je nama Srbima malo hladno.Voda je pretopla ali vazduh nije bar ne kada smo mi bili.Predivni hoteli i izleti.Nasi prave uglavnom Varadero koji je jeftiniji i ruzniji.Mi smo bili na jugu Playa Pesquero.Bozanstveno.Raj na zemlji.Izleti su skupu ali treba ih uraditi ako je moguce.Plivanje sa delfinima je super bar kako kaze moja cerkica.Trudnicama nije dozvoljeno kupanje pa ja nisam mogla.Stalno gledam forume o vremenu.Mi zivimo u Londonu pa su aranzmani jeftiniji nego iz Bgd.Vreme je vrlo varljivo i sada planiramo juni.Ima jedna izreka-Karipsko vreme.Nikada niste sigurni.Uvek piri vetric pa je cesto toplije u vodi nego napolju.Recimo da je vazduh oko 24-27 a voda 25 stepeni.Bili smo i u Dom.Rep ali novembra.Moji kumovi su bili na Kubi juli i bilo im je super.Naravno pod uslovom da vas ne dohvati neki huragan.Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko traje let Frankfurt-Havana i da li ce marta meseca biti otvorena linija Beograd-Havana?

post-2515-1201030125_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Frankfurt-Havana: dobrih 10 ur in pol.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolju ponudu za sada ima MangaTrip,14 dana,preko Moskve ili Pariza,1199e i Putnik,16 dana,preko Amsterdama,1300e a ceka se individualni polasci Beograd-Havana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zbog ove pohvale možda dobiješ popust ko Verha! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bez namere da reklamiram neku od agencija, molim vas za preporuku agencije koja pruza dobar servis za CUBU kao i preporuku hotela u kom je najbolje biti nevezano za $$$.

Videh Iberostar Varadero, deluje ok. jel postoji neki bolji u smislu odnosa cena-kvalitet, sadrzaji, animacija etc

HVALA !!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je vreme na Kubi u 7 mesecu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tопло уз могуће изненадне пљускове, којих може бити и неколико у току једног дана.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratila se :smorilo:

Nezaboravno :)

Neponovljivo :srce:

Gomila slika na mom facebook profile-u: Radica Milicevic

www.facebook.com

Izmenjeno (RadicaM)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

za Radicu

Reci mi kada je najbolje ici na Kubu, mislim na vreme i kolika je cena avionske karte i kako izgleda avionski prevoza zajedno sa transferom do ove zemlje?

Hvala na informacijama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Пошто се Радица не јавља...

На Кубу је најбоље ићи од новембра до маја јер је тада лепо време. Топло је целе године али од јуна до октобра је кишна сезона, а у августу и септембру су могући урагани. Када сам ја била на Куби један дан је био кишовит, одједном кратак пљусак, али покиснеш до голе коже, после пола сата опет исто и тако неколико пута у току дана. У Варадеру је то и интересантно, али не знам да ли би тако било и у Хавани или приликом неког другог обиласка.

Ја сам ишла преко Амстердама што је одлична варијанта јер нам не треба транзитна виза за Холандију. Лет Амстердам-Варадеро траје 10 сати, док се у повратку из Хаване до Амстердама стиже за 9 сати. Тих 10 сати у авиону прође углавном у јелу јер се најпре служи ужина, па ручак, па опет ужина, онда вечера, а у међувремену вода, кафа... Повремено се путници обавештавају о лету: висина, брзина, спољна температура, још колико километара до слетања...Сваки путник добије слушалице па може да бира коју врсту музике ће да слуша. Коме је хладно добије ћебе. (Можда ће и ово неког да интересује. :D )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka