ljumi

Hotel Mona, Zlatibor

39 poruka u ovoj temi

Da li je neko skoro boravio u hotelu ¨Mona¨ na Zlatiboru? Kakav je bazen u hotelu i wellness centar (koji izgleda lepo na sajtu hotela)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam gostovala u hotelu ali sam ulazila unutra i po malo razgledala. Prelepo sta reci. Nov hotel cakum pakum . Uzivancija :) Bazen djakuzi sve je fenomenalno ali ga koriste samo gosti hotela. Pa ko voli nek izvoli! I naravno ko je spreman da plati taj luksuz ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam se malo promuvao po hotelu i stvarno je svetski uradjen! Samo da je malo jeftiniji... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Boravila sam u hotelu Mona od 09.-17.02 i zaista sam odusevljena.Hotel je nov,cist vrlo prijatnog planinskog ambijenta,bazen i welness su odlicni,hrana fenomenalna,raznolika,svako vece je tematski razlicito.Ja sam bila sa dvoje male dece,i nemam reci koliko smo uzivali.

Sve ovo sto sam nabrojala ne bi vredelo bas nista da ljudi koji tamo rade nisu apsolutno predivni,prijatni,ljubazni,usluzni,pazljivi prema deci i uopste,potpuno mi je neverovatno da su uspeli da postave takve standarde i takav nivo usluge.Putovala sam prilicno,po Evropi uglavnom,u Grcku na letovanje svake godine,i zaista mogu da kazem da je Mona apsolutno na nivou evropskih zemalja.Cene jesu prilicno visoke,ali opet,mislim da se za taj novac dobija zaista pravi kvaliet,i vredi svaku paricu.Uz to bih dodala da sa tako kvalitetnom ishranom i zaista normalnim cenama u njihovom kafeu npr,nema ni potrebe za nekim vecim trosenjem van tih placenih usluga.Sve u svemu,mi smo pronasli savrseno mesto za odmor,i ne mogu da zamislim da bih pozelela neki drugi smestaj na Zlatiboru.Sve pohvale,zaista!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel je fenomenalan.... Znači sve je na vrhunskom nivou, smeštaj, usluga, bazen... Najjači utisak mi je što se u celom hotelu oseća neki prijatan miris koji upotpunjuje utisak. Jeste malo skuplji ali nećete žaliti para... Ko nađe zamerku svaka mu čast...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Potpuno se slazem sa prethodnicima, dodala bih samo da je pravo osvezenje sto su svi zaposleni izuzetno ljubazni, spremni da pomognu sa VELIKIM osmehom na licu.

U bazenu sam posebno uzivala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prethodni vikend sam provela na Zlatiboru u ¨Moni¨, konačno. Hotel je inače vrlo skup, ali imaju povoljne ponude (paket aranžman za dve osobe dva dana, polupansion sa korišćenjem wellnessa) koje mogu da budu i 50% jeftinije od redovne cene. To bude istaktnuto na njihovom sajtu. Hotel je izvanredan, sve savršeno funkcioniše, hrana raznovrsna , izuzetno ukusna, osoblje ljubazno. Za svaku preporuku.

Što se tiče samog Zlatibora, već poznata priča. Gradi se na sve strane, isuviše. Cene kao u Beogradu, ako ne i jače. Palačinke su odlične u palačinkarnici Adadjo koja je u samom centru. Zaista se čovek preporodi i za tri dana na planinskom vazduhu. :kez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljumi, ovde imaš link na kome možeš da dodaš svoj opis o ovom hotelu (na dnu strane) http://www.putovanja...ibor_Mona/opisi ako želiš.

pozdrav

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel je fenomenalan, nema govora!

Ne znam sta vi vozite,ali kada smo bili na Zlatiboru za Uskrs, na njihovom parkingu sve dzip do dzipa. Jedino mi to bilo nekako glupo, imala sam osecaj kada bih dosla sa nasim "obicnijim" kolima, da bi svi blenuli u nas :bez-zuba: Inace, cene su za takav hotel ok. Cak im ni onaj njihov nacionalni restoran nije nesto posebno skup, kao i svuda na Zlatiboru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo bili tada, i na parkingu, a nemamo dzip, a bilo je i "gorih" od nas! :biggrin: Uopste se ne obazirem na to koji su likovi oko mene, vazno je da je meni lepo! :smajl:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Palačinke su odlične u palačinkarnici Adadjo koja je u samom centru.

Moje nezaobilazno mesto. Rekao bi covek palacinke ko palacinke, nema tu mudrosti... ali ja nigde nisam jela tako dobre kao tamo... Cak ni u BG ne mogu da nadjem ni slicne...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo bili tada, i na parkingu, a nemamo dzip, a bilo je i "gorih" od nas! :D Uopste se ne obazirem na to koji su likovi oko mene, vazno je da je meni lepo! :)

Ma, ni ja! Nego, bio mi malo cudan utisak. Mi smo bili spojeno i za Uskrs i Prvi maj, znam da je u nekom trenutku bilo tako, ne secam se tacno kad. Mada, to samo na parkingu ispred samog hotela, na onom na sprat je bilo i "obicnih" kola, posle sam videla :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, tu si sigurno videla i nas autic! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A kad pomislim da je malo falilo da ne probam palačinke u Adađu. Izgledale su tako obično. Zapravo su fenomenalne, probala sam palačinke sa sladoledom. Fenomenalno. :kez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam probala te sa sladoledom i bile su dobre. Ali, moj favorit od prosle godine ipak je onaj kafic-picerija pored Monda, mislim da je Fama. Tamo su mi one sa plazmom, eurokremom itd. ubedljivo najbolje :zaljubiska:

Malo skrenusmo sa hotela, ubuduce "jestive" komentare na temi Zlatibor! :D

Nego, ovi sto su odseli u hotelu, sta kazu za hotelsku hranu? Jel svedski sto? Kakve su im poslastice(moj muz obozava)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26306
    Ukupno tema
    877274
    Ukupno poruka