ljumi

Hotel Mona, Zlatibor

39 poruka u ovoj temi

Mi smo bili ove godine za Uskrs, imali smo uplaceno nocenje sa doruckom. Dorucak- svedski sto sa gomilom djakonija: przena jaja, kuvana( farbana), przenice, gomila suhomesnatog, kackavalj, beli sir...ma, ne mogu ni da se setim, svacega je bilo... mislim da je bilo i onog sto se zove zdrava hrana...da li palacinke ili pitice od integralnog brasna, korn- fleks ,nekoliko vrsta sokova, kafa, mleko, najeli smo se k'o prasici!

Gledala sam neke torte u delu gde je bar- restoran, odmah uz trpezarijski deo...Bio je PUN hotel, ali sve je funkcionisalo lepo i lako i koliko sam videla- svi su bili zadovoljni!

Osoblje hotela, jos jednom da naglasim- neverovatno ljubazno i predusretljivo. Secam se, na recepciji, covek sa bebom je dosao da zamoli da ostavi bebu na 2 sata ( da li je hteo sa zenom na plivanje, cini mi se da je to) i mada se u hotelskoj igraonici animatori bave malom decom, a ne bebama- izasli su im u susret- s osmehom. Igraonica je izdvojeni prostor sa nekoliko stolova, nema krevetica, dupkova i sl. , znaci kad se ima dobra volja -sve se moze.

Svaka im cast! Pozelela sam da da sto pre ponovo dodjem!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh, Pefkari kad opisujes ovaj svedski sto u Moni, ja se setih istog takvog u Palisadu pre mnogo godina. Ali iskreno, ne valja to, jede covek dok mu gladne oci ne ispadnu....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, i ja se setih Slovenske plaze u Budvi, pre mogo godina... Jeste, sto kaze Putnica, ne valja, pomamis se :bez-zuba: Secam se da su nam tanjiri uvek bili, na kraju, polupuni, jer ne mozes da pojedes, posle me bilo sramota sto sam toliko sipala, ali kad sve izgleda zanimljivo, pa te mami :P Ja inace, padam, na lepo serviranu hranu :)

E, bas mi je drago ovo za Monu, jer mene ni Jugopetrol ni Palisad, sad poslednjih godina nisu fascinirali. Nekako su ostali u onom soc fazonu, treba im renoviranje :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu da kazem samo reci hvale za "Monu"! U februaru smo obisli "Terme-Catez", bili kratko u Minhenu i kad uporedim "te svedske stolove" sa "Moninim"- moze da im parira 100%!

Opet ponavljam, kada se coveku nesto jako svidi ili ne svidi na putovanju, mozda tu prste umesa i raspolozenje u tom trenutku... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, malo friskih izvestja iz "Mone"...

Bili smo proslog vikenda na Zlatiboru, smesteni u Moni, polupansion, i mogu reci da je hotel odlican!

Klopa je na bazi svedskog stola:

Dorucak: mini palacinke od heljde, kacamak, pitice sa sirom, zlatiborska lepinja, przenice, jaja, nekoliko vrsta suhomesnatih proizvoda, nekoliko vrsta sira, sveze voce ( kivi, kruske, jabuke, narandze), nekoliko vrsta dzemica (Bakina tajna), itd...

Vecera:dve vrste ribe (skarpina,pastrmka), teletina, jagnetina, jos neka mesna jela ( ja ne jedem meso, pa ni ne obracam paznju na ova jela), nekoliko vrsta variva,mediteranske rolnice sa povrcem, rolnice sa sirom, oko 8 vrsta salata , e, da i sveze voce, i vocna salata, i slatki sto - nekoliko vrsta kolaca... I najbitnije - veliki piano i muzicke bravure simpaticne pijanistkinje doprinose dobroj atmosferi u toku vecere.

Slicno je kao svedski sto u Country clubu Babe ( leti, kada im je meni bogatiji), ali, je za nekoliko nijansi sve , ipak, bolje!

Moje preporuke, pogotovo ljudima koji idu sa decom ( hotel je bio pun roditelja sa malisanima).

Izmenjeno (Margarita)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Margarita, koliko košta polupansion dnevno po osobi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skorije boravio u Moni, zanima me kakav je studio ili apartman, planiram sa porodicom da idem u januaru ili februaru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

studio je mali i skroman, ali je apartman dobar ...

sve pohvale za hranu ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skorije boravio u Moni, zanima me kakav je studio ili apartman, planiram sa porodicom da idem u januaru ili februaru?

Bili smo ( mm, dete i ja) u Moni dva puta, poslednji put u februaru ove godine. Utisci su veoma pozitivni! Hotel je prijatnog ambijenta, cist je, osoblje je profesionalno i ljubazno. Bili smo u studiju, skromnija varijanta od apartmana, ali vrlo lepo i bez zamerki. U Moni je uvek mnogo porodica sa decom jer je smestaj za decu do 7 godina free, ima mini igraonica i bazen, pa kad se tome doda blizina sankalista i klizalista - provod je klincima zagarantovan. To ne znaci da hotel nije pogodan za one bez dece, naprotiv! Wellness sadrzaji su odlicni, sve je lepo, prijatno, cisto i profi, a deca nemaju pristup velnesu posle 17h. Klopa je raznovrsna i ukusna, na bazi svedskog stola. Cene su povisoke za nas standard, ali ne i za kvalitet usluge. Ipak, cesto ima nekih akcija i povoljnih paketa pa to treba loviti, tako i mi cinimo :rolleyes: Jedva cekamo da vidimo kako izgleda renoviran. Sigurno se necete pokajati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, mozes da vidis slike na njihovom sajtu, sve je prelepo, i wellness se renovira, bice i slana soba, ali tek u martu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Išla bih sa porodicom u Monu za Uskrs. Ima li nekih skorijih utisaka? Kolika je temperatura vode u bazenu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mona je jedan od najluksuznijih hotela gore. Za moj ukus previse naduvan sa cenama ali verovatno imaju jaku klijentelu pa dok budu mogli, drzace cene. Inace je Velnes je predivan . Osoblje ljubazno,predusrteljivo, higijena besprekorna. Preporuka naravno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mona je odlican hotelcic,studiji su super,apartman iskreno nisam imala prilike da vidim...U restoranu je hrana ooodlicna,kao i sto u staklenom delu,gde je prava uzivancija sedeti uz flasu vina i dobru klopu u zimskom periodu uz obavezan sneg(prava carolija) ...Od hotela koje sam obisla u srbiji-ovaj je na mene ostavio najbolji utisak...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravili smo u ovom hotelu sa dvoje dece, beba od 6 meseci i decak od 2 godine. Dobili smo sobu za pusace, iako niko od nas ne pusi. Soba je bila prljava, svih sedam dana nam je uzasno smrdelo u kupatilu, lavabo je bio zapusen, etison je bio skroz isflekan i izgoren od cigara. Ceo hotel ima problem sa oticanjem vode iz lavaboa i tus kabine. Jos ljudi se zalilo na recepciji za uzasan smrad u sobama. Sa resetke ventilatora koja se nalazi na plafonu kupatila je padalo djubre po nama dok se tusiramo. Prvu noc nismo mogli da spavamo od zujanja osiguraca da smo morali da izvucemo karticu i iskljucimo struju, ali nam onda ni grejanje nije radilo. Kada smo se zalili na recepciji na osigurace i smrad ponudili su nam drugu sobu koja se nalazila dva sprata nize i na totalno suprotnom delu hotela, a rekli su nam da nemaju kolica za prtljag i da ce "Mile" sa parkinga da nam prenese stvari rukama!!!! Posto smo odustali od te varijante, poslali su nam majstora koji je dosao i zamenio sifon na lavabou i sipao vodu u resetku za odvod i zasilikonisao polomljene plocice oko tus kabine (to je resilo problem na pola sata).

Kada sam trazila da cistacica ocisti kupatilo posle majstora zbog dece, dosla je dezurna cistacica jer je bilo oko 22h. Dosla je ispeglana plavusa, ful nasminkana kojoj bas nije bilo pravo sto cisti sobu tako kasno. Uzela je deterzent i sa vrata naprskala kabinu i lavabo sve preko onih sapuna i nase kozmetike, zatim uzela tus i istusirala to sto je naprskala, vratila se po neki peskir sa kojim je na moje oci obrisala prvo tus kabinu i pod od tus kabine a onda istim tim peskirom obrisala lavabo i slavinu od lavaboa! Fuuuuuj!!! Eeeej Hotel Mona od 4* sa astronomskim cenama za smestaj!!!!

Jedno vece sam odvela sina u igraonicu koja je bila toliko prljava i prepuna dece, a devojke koje su bile zaduzene za animaciju su kucale poruke na telefonu i nisu bile bas srecne kada sam im rekla da pokupe ulepljenu zvaku sa etisona, posle toga ga vise nisam vodila tamo. Igraonicu su zatvorili na pet dana zbog kongresa, u kongresnu salu se ulazi kroz igraonicu. U cenu polupansiona ulazi i igraonica koja nije mogla da se koristi.

Sto se tice hrane i osoblja (sem cistacice i animatorki u igraonici) nemamo zamerki. Polozaj hotela je odlican. U svakom slucaju cena i kvalitet ne mogu da se mere.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka