ljumi

Hotel Mona, Zlatibor

39 poruka u ovoj temi

Marijaruza Jako mi je zao sto Vam se to desilo...

Iskreno neznam kada ste bili (u kom periodu pre ili posle renoviranja)

Mi smo boravili u Moni od 11-18-og januara ove godine i mogu Vam reci da smo prezadovoljni celim hotelom....

Svakog dana menjali peskire,usisavali i ribali kupatilo...svaki drugi posteljina cak i u decijem kreveticu...

Igraonica cista jedino sto je velika guzva jer je dopusteno da i deca Van hotela borave u njoj....

Animatorke necuvaju decu ispod 2 god...Bile su skroz ljubazne i lepo zabavljale decicu...

Klopa Fantasticna...Ma hotel pun pogodak..Vredi svaku paru....

A da i nama je covek nosio kofere ali meni to nije smetalo jer je njegov posao da docekuje goste na parkingu i unosi kofere..e sad da li ce ih nositi ili gurati u kolica njegov problem...

P.S.Spa iz opravdanih razloga nismo koristili pa neznam kako je ali sam cula jako pozz.kometare

Eto ukratko...

ntt-201401.jpg

2p7-201401.jpg

p31-201401.jpg

bxq-201401.jpg

kyc-201401.jpg

um-201401.jpg

Izmenjeno (bebicabg)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je jako bitno..hhihihhiih...njam,njam... ;)

397-201401.jpg

Zao mi sto nemogu slike i klipove da ubacim iz igraonice ipak je na njima moja bebe pa ne bih....

inace da napomenem da je nasa soba bila Standard...

Videli smo kako izgleda apartman i meni se bas dopao... :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

marijaruza bas mi je zao zbog tvog tako loseg iskustva u ovom hotelu :( vidim da se nista nije puno promenilo ,osim sto su nabacile neke zelene prekrivace,sive tepihe i detalje u tim boljama,a ranije je sve bilo narandzasto...e da i stolica je presvucena sivim meblom ,a bile su cini mi se braon...koliko me secanje sluzi...

:razmislja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Zlatibor MONA - novi wellness centar INSPIRIUM u maju

Objavljeno: 10/03/2015

Mona hotel management nastavlja sa investicijama u 2015. godini. Tokom marta i početkom aprila 2015, renoviraće se wellness centar hotela Zlatibor MONA.

Investicija iznosi 450.000 eura i finansira se iz sopstvenih sredstava.

Goste Hotela MONA će za prvomajske praznike dočekati renovirani i novi sadržaji wellness centra: 1 unutrašnji bazen temperature 29 stepeni, 1 unutrašnji hidromasažni bazen temperature 32 stepena i jedan topli bazen temperature 36 stepeni. U sauna svetu, nalaziće se 2 saune kapaciteta 12 i 20 osoba, kao i parno kupatilokapaciteta 6 osoba, dok će se za tretmane koristiti razul. Tu su i novi fitness centar, kao i prošireni plažni deo sa ležaljkama i stolovima kapaciteta 60 mesta.

Renoviranje će pratiti i novi tretmani lica i tela i nova ponuda autohtonih masaža, praćen jedinstvenom uslugom iskusnog osoblja wellness centra.

Izvor: Mona Hotel Management

Izmenjeno (putnik srećko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel neko moze da mi kaze dali gosti hotela placaju bazen i saunu i koje su cene spa. Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bio pocetkom marta

gosti ne placaju bazen, saune (ima dve) ni parno kupatilo, placa se hidromasazni bazen 600 din, kao i tretmani i masaze

imate vise i detaljnije na njihovom sajtu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala najlepse...pokusao sam tamo da nadjem ali nista konkretno ne pise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koja je cena igraonice za one koji nisu gosti hotela?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bas dugo bila na Zlatiboru, pa sam otisla na vikend u hotel Mona. Jako skup hotel, 4 zvezdice, pa ocekujes i takav smestaj i uslugu.

On je realno za 3 zvezdice, a osoblje za -3 zvezdice.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka