daca123

Oprema za more

45 poruka u ovoj temi

                           Pozdrav svima

Da li neko zna koliko kostaju peraje u grckoj? pozdrav:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od 5 do 100 eura...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prošle godine u Jumbu 12e za odrasle. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Draganice:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

patike za plivanje sam ove godine prvi put koristila i oduševila se,super stvar.kupila sam u BN Bosu sada imaju popust koštaju 806,00 din iste takve sam kupila u Grčkoj 12,5 eura gumirane su i kao malo silikonske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onaj momenat kad kuliras na plazi i neka stvar ti sasvim slucajno privuce paznju...

U pitanju je maska full face za ronjenje.

Ubih se prosle godine na Kefaloniji da je nađem jer sam je tamo i video kod nekih Italijana, probam na netu da nađem kod nas na sajtovima tipa kupujem-prodajem 5000 din. neki tip iz Subotice ih prodaje, bacim pogled na 'Ali' tamo nađem za 14, 5 € (koja razlika), jes da cekas  i 2-3  nedelje nekad i jace al' necu bre da ronim na Savi i Dunavu pa mi se zuri:D

Dobra stvar između ostalog kod ove maske je sto ima integrisan drzac za goPro kamericu.

images.jpeg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam ih prvi put videla, prosle godine na Kefaloniji. U Agia Efimii ih je bilo. Mislim da nisu bile preko 20e. Taj sto trazi 5000 din, preteruje. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Onaj momenat kad kuliras na plazi i neka stvar ti sasvim slucajno privuce paznju...

U pitanju je maska full face za ronjenje.

Ubih se prosle godine na Kefaloniji da je nađem jer sam je tamo i video kod nekih Italijana, probam na netu da nađem kod nas na sajtovima tipa kupujem-prodajem 5000 din. neki tip iz Subotice ih prodaje, bacim pogled na 'Ali' tamo nađem za 14, 5 € (koja razlika), jes da cekas  i 2-3  nedelje nekad i jace al' necu bre da ronim na Savi i Dunavu pa mi se zuri:D

Dobra stvar između ostalog kod ove maske je sto ima integrisan drzac za goPro kamericu.

images.jpeg

Imas na aliexpressu za 20e su one solidne, te jeftinije oko 15 imaju losije ocene. Narucio sam Scuba masku sa drzacem za kameru, 10e, super za amatera.

Izmenjeno (Звезда је живот)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Heh ja na Antisamosu:D

Nisam video nekakvu suštinsku razliku u odnosu na skuplje modele,iz tog razloga sam se i opredelio za jeftiniju varijantu.Zapravo cena joj je bila nekih 18 eur a uz njihov gratis kupon sam je dobio za 14,5 eur.

Gledao sam i ovaj skuplji model ali nisam video da ima integrisani držač za kamericu.

 

Enkeeo-New-Scuba-GoPro-Camera-Snorkel-Mask-Underwater-Anti-Fog-Full-Face-Snorkeling-Diving-Mask-with_jpg_640x640.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probao sam je na Kefaloniji, moji prijatelji su je imali, odlična je. Ima nepovratni ventil.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo je prvi put videli prosle godine ali u Jerisosu. Super stvar. Mada izgleda smesno?. Planiramo da je nabavimo za ovo leto

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bi da vam "rušim Sneška" ali jedno pitanje, kako se sa tom maskom izjednačava pritisak, s obzirom da vam je nos van domašaja? Postoji "fora" al treba da se navežba a i zbog različitih fizionomija ne može svako da uradi. Za klasičan snorkeling po samoj površini i za klince su verujem super stvar ali ako želite da izronite nešto sa dubine veće od 4-5 metara ili da zaronite...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma nema greške,imaš gomilu klipova na YT-kako to sve šljaka pod vodom.

Baš kako @ackol kaže poseduje nepovratni ventil koji sprečava prodor vode.

Ono što je takođe dobro, maska omogućava pregled od 180 stepeni,spečava mogućnost kondezacije što me iritira kod obične maske,omogućava disanje i na nos i na usta.

Evo ovo je specifikacija konkretno za model koji sam ja poručio,gde se lepo vidi da nije namenjena samo za snorking:

Features:

-22.6CM longer snorkel

-Drain valve and dry top design for draining away the water by raising up your head -when water leaking

-Distribution earplugs 1 pair, easier to use

- Detachable breathing tube design with a storing bag, easy to carry and storage

- Equipped with camera mount, easily attached to GoPro camera

- High definition, anti-fog, breakage-proof and 180-degree wide view mask

- Adjustable elastic fabric headband design, suitable for all kinds of head shape

- Suitable for both adults and kids, more practical and useful

- Material: liquid silicone and PC

- Ideal for diving, swimming, snorkeling and other underwater activities

 

 

Products include:

1 pieces Mask

1 pieces Snorkel

1 pieces Camera mounting nut

1 pieces Storing Bag

1 pieces English Manual

1 pair Earplug

 

 

HTB1Ic05RpXXXXcaXXXXq6xXFXXXt.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos ces da me ubedis, i ja da je narucim :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imam ja vec dve godine i odlicna je stvar

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka