daca123

Oprema za more

45 poruka u ovoj temi

 

Jos ces da me ubedis, i ja da je narucim :D

Rođeni sam trgovac,a po svoj prilici ostaću večiti neotkriveni talenat:D

Samo da ne budem ovakve sreće zbog transporta:neznam:(nebih mogao da se smaram sa povraćajem oštećene robe,a kako su mi rekli imam prava i na to)

UTB8BAJsuyDEXKJk43Oqq6Az3XXaU.jpg

UTB8bF20sE_4iuJk43Fqq6z_FpXar.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma, samo da stigne do mora :D

Sta da ti kazem, narucila sam neki mis, pre tacno tri meseca. I nema mu ni traga, ni glasa. I tako, dopisujem se ja sa njima, a oni  mi mrtvi hladni kazu, Deda Mraz je imao puno posla, stici ce?!? :blink::wacko::blink:

I juce im svasta kazem, i vrate mi pare, naravno. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam preko Alija kupio gomilu stvari i sve mi je stiglo neoštećeno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam juče naručio jednu za decu (valjda neće da se posvađaju oko nje), da vidim kakva je.

Svi hvale, ali ovde niko nije razumeo @Billy The Kid a potpuno je u pravu. Kada zaranjate malo dublje (već posle 2-3 metra), pritisak vode postaje dosta jači i ˝nabija˝ bubne opne ka unutrašnjosti uha. Znate onaj neprijatni bol. Tada se vrši dekompresija. Uhvatite se prstima za nos i stegnete ga, duvate vazduh na taj zapušeni nos i pošto naravno ne možete da ga izduvate, stvori se kontra pritisak i pogura bubne opne ka spolja.

Kako to ovde uraditi ja nemam ideju.

Inače, najjeftinije (sa dostavom) što sam juče našao je bilo 21$, kod nekog dobavljača koji ima preko 1000 fidbekova.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videli smo te maske letos u Kavali. U prodavnici u luci. Bile su jake cene. Doduše više ih je suprug gledao.

Prodavnica Captain Hook , u luci

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Bojan89 na ovoj temi ti odgovaram na pitanje iz teme Nei pori. Ležaljke se oduvek naplaćuju, ne samo u Grčkoj nego svuda na moru, Nije mali iznos, tokom 10 dana zna da bude oko 150-200 eura. Za pet sezona taman cena jednog letovanja. Mi smo dva puta u životu iznajmili ležaljke 2007 na Krfu i skontali da su to za nas bačene pare jer nismo ni sat i po sastavili na njima- stalno smo u vodi (pa valjda zato idem na more) ili u šetnjici oko plaže.

A da ipak imaš neku komociju, za 40-50 eura kupiš sebi svoj mobilijar koji ti traje godinama.

Evo šta mi imamo: ispod peškira prostirku od nekog prirodnog materijala ( bambus ili rogoz)-ima i od najlona, pretpostavljam da  se baš oni pregreju850.jpg.f56df30ef6f324cfe3f9ec32d7606056Ima u tempu, Rodi...Obično su oko 300 din.

Jastuci na naduvavanje za ispod glave, od Intexa jer su baš ćvrsti.Naše imamo od 2010-te i kao novi su, čak ni boja nije izbledela od sunca. Za sitne pare u Tempu ili Rodi.

29d6a25_jastuk-na-naduvavanje.jpg.4b8309

Jedan suncobran i onaj šraf da se zašrafi u pesak ( ne znam da li kod nas ima, u Grčkoj bude 1-2 euro.132526666.jpg.9d85915953366b8eb75b902d82

Ručni frižider, ne onaj plastični skuplji-ima jeftinijih od nekog šuškavog materijala i folije, a jednako su dobri kao oni drugi.

I jedna stolica za plažu, ona niska- mislim da ima samo u Grčkoj. Ovo će joj biti šesta sezona i , ne treba ni da kažem, kao nova je.

15737489-orig.jpg.2a3c6298d84641158e6a60

To je taj minimum.

I da, ne znam čime putujete, ranije smo par puta išli busom i sve ovo ljudi nose, bez brige.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kad sam već tu da pitam ; dok sam sad gledala Intexov sajt, videla sam neke stvari u plažnom programu- jest da piše da je novo, ali možda neko već i ima- fotelje na naduvavanje i dečiji dušek sa jastukom (nije baš mali) sastav isti kao kod jastuka, PVC i veštačka svila, dakle izdržljivo.22.68582.jpg.22d06c49bccb77b7c754c897e19ji.jpg.c38c54e23c1f9a57eab46d839419c687.slikaDeciji-Intex-dusek-na-naduvavanje-s

Jer ovi popularni šareni-providni dušeci za 5-6 eura traju jednu sezonu.

Ima li neko iskustva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Bojan89 na ovoj temi ti odgovaram na pitanje iz teme Nei pori.

Mnogo hvala na odgovoru.:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koristite li šatore za plažu i imate li neki da preporučite? Koliko bude toplo u njemu? da li je dobro da malo dete odspava malo u njemu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :hello:

 

Pitanjce: gde može da se kupi neka manja nepromočiva kesica/torbica, za mobilni, fotoaparat, novac, ključ od sobe i slično?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zasigurno ih ima na Aliexpressu cene se kreću recimo u nekom rasponu od 1 do 3 €, ima naravno i skupljih. Kako god proveru nepromočivosti  vrši bez mobilnog i ključeva od kola :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima :hello:

 

Pitanjce: gde može da se kupi neka manja nepromočiva kesica/torbica, za mobilni, fotoaparat, novac, ključ od sobe i slično?

 

Mislim da sam nešto slično videla u DM-u. Nešto kao one manje torbice za šminku, providne sa plastičnim zatvaračem (rajfešlusom).,a za mobilni futrole kao za podvodno slikanje ima u prodavnicama mobilnih telefona. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala  :thankyou2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo ih je u Jumbu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka