Jelena Cizmic

Fort Arabesque Resort, Spa & Villas

529 poruka u ovoj temi

Za odredjene zvezdice je potrebno da hotel zadovolji propise u smislu odredjenih funkcija i sadrzaja... Mada se i to vremenom menja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima ?

Zna li neko jel izbacila neka agencija ponudu za ovaj hotel za leto 2020.?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima ?

Zna li neko jel izbacila neka agencija ponudu za ovaj hotel za leto 2020.?

Prethodnih godina ga je radila isključivo Wayout agencija. Prošle godine je kratko bio u redovnoj ponudi potom samo na upit. Pošaljite agenciji upit za ovaj hotel.

Pozdrav :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nalazi se i na sajtu matico agencije, ali još uvek nema nikakvih termina ni cena

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Iščitala sam kompletnu prepisku o ovom hotelu i definitivno odlučila da ove godine idemo u Fort. Iako idemo sa detetom od 8 godina mislim da će nam biti odlično. Najbitnija nam je dobra plaža, korali, ribice, da nije prevelika gužva i borba za ležaljke na plaži, dobra hrana i flaširano piće. Koliko sam shvatila ovaj hotel ispunjava sve to i više od toga.

Prošle godine smo bili u Sea Gullu i što se mene tiče nikad više, jeste niža cena, al je toliko velika gužva da je oko svega otimačina, od ležaljki, preko redova za hranu i piće, pa smo iz tog razloga bežali od gužve na brod 8 puta ?. Pošto se bavimo ronjenjem sa bocama svakako smo planirali da idemo nekoliko puta na isto ali nismo baš planirali da sve pare potrošimo na to. Al za to ne žalimo, ronjenje u Crvenom moru na poznatim grebenima je najbolje iskustvo koje smo doživeli.

Da se sad vratim na temu Fort?, odluka je pala samo da ga Wayout radi i završeno. Poslala sam mejl sa upitom.

Hvala svima na detaljnim opisima, sugestijama i slikama.

p.s. Molim vas za još jedan savet.

Kad je bolje ići, kraj juna ili polovina avgusta? To su termini kad možemo da idemo. Ko je bio zna verovatno kad je manja gužva.

Izmenjeno (K2)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odgovorili mi iz Wayouta da nema Forta u ponudi :angry:

Ima li neko neke info.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uopste ga nece biti?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@K2

Hotel Fort Arabesque 4* je u ponudi agencije Odeon

https://www.odeontravel.rs/hotel/fort-arabesque-resort--spa---villas?SearchType=1&Hotel=3171&P=1&RoomC1=PROM&BoardC1=AI&AccomC1=DBL&RCount=1

predvidjen je i kod agencije Matico, ali ista još nije objavila cene za leto 2020, tj sajt im još nije kompletan, a verovatno će biti uskoro.

https://matico.edu.rs/tour-item/fort-arabesque-4/

e sada jedino ostaje pitanje cene, koja sigurno neće biti najniža, čime se hvali Wayout, koji ovaj hotel neće imati u ponudi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslah novi upit Wayoutu sa pitanjem da li ce ga uopste biti, cekam odgovor.

A Matico zvala, kažu da ce im danas izaci cenovnik na sajtu, al usmeno mi rekla cenu, 840 e deset noći. Stvarno preskupo. Air Srbija je prevoznik, pa verovatno zato, kaze da čekaju ponudu od Air Cairo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobio sam negativan odgovor od agencije:

Poštovani,

Navedeni hotel i ove godine su 100% preuzeli nemci tako da za nase trziste nema soba :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima ga preko Matica i Odeona al su preskupi. Onda nam ostaje varijanta SRM pa kod komšija u FA sa maskom na gledanje korala :D

Šta da se radi, silno sam želela Fort al ne da mi se.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I

varijanta SRM pa kod komšija u FA sa maskom na gledanje korala :D

Varijanta koja ostaje je dobra, videćete. Mi smo tako prošle godine i ove godine ponavljamo. A ćerki je posle korala i ribica pre podne, akvapark bio razonoda popodne... Sedam restorana koji se unapred rezervišu bez ograničenja u broju poseta su takođe plus. 

Ne vredi čekati sa uplatom jer svake godine su sve veće cene.

Srećno :D:D:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

I

Varijanta koja ostaje je dobra, videćete. Mi smo tako prošle godine i ove godine ponavljamo. A ćerki je posle korala i ribica pre podne, akvapark bio razonoda popodne... Sedam restorana koji se unapred rezervišu bez ograničenja u broju poseta su takođe plus. 

Ne vredi čekati sa uplatom jer svake godine su sve veće cene.

Srećno :D:D:D

@tikson

U kom periodu vi planirate da idete?

Ja javila subagentu nasem iz Valjeva da nam izvrši rezervaciju SRM za 20. -i jun. Čekam potvrdu, al sigurno nije popunjen let već.

Očekujem lep provod, a dete se naravno raduje akvaparku.

Izmenjeno (K2)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@tikson

U kom periodu vi planirate da idete?

Mi ćemo ići u periodu 13-27. 6. Ćerka će izostati iz škole poslednja dva dva dana, ali neće biti problem.

Onda ćemo se videti u SRM, nadam se. 

Izmenjeno (tikson)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26433
    Ukupno tema
    884814
    Ukupno poruka