Jelena Cizmic

Fort Arabesque Resort, Spa & Villas

529 poruka u ovoj temi

@PepeLeTvor mi smo bili jos danas u Fortu, vcrs odlazimo. Nema nasih puno ali ih ima, dva starija para ovde u zapadnom krilu. Mi smo visili na plazi west, tako da nemamo pojma kojih sve gostiju ima, videh sinoc da ima i arapa ali u malom broju. 

Drago mi je da ste zadovoljni , a nema razloga da ne budete, uzivajte u odmoru .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti.

Ma nema sta da nam se ne svidi. Za 10e koje smo dali momku na recepciji dobili smo treci sprat sa lepsim pogledom, ali toliko malo vremena provodimo u sobi da to nije ni vazno. Najbitnije je da nam ciste sobu svaki dan i da je klima centralna i uopste ne bije u krevete tako da podesimo na nekih 22 stepena i spavamo nocu ko kraljevi.

Biramo one lezaljke kod beach bara ujutru, a ponekad svratimo i do west dela da napravimo fotke kod onog korala. U principu, sve je to na par minuta peske, tako da bio istocno ili zapadno nije toliko vazno. 

Jedan lik na plazi smara sa kvazi cedjenim sokovima za 3e. Probali jedan, mogao bih da se zakunem da ima tonu secera - ne preporucujem.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili danas na Giftun izletu preko Nur travela. Ono...mogli smo i da preskocimo. Snorkeling pre ostrva je bzvz, tj. sve to i mnogo lepse imamo na 10m od plaze u hotelu.

Ostrvo je lepo, tj. boja vode je lepa zbog peska pa to ajde vredi videti i slikati se.

Klopa na izletu je kolicinski bedna iskreno, jedva izdrzasmo do vecere.

Sve u svemu, nista specijalno, ocekuju nas jos mega safari i dolphin island jer je supruga zapela da idemo. Za safari sam cuo da quadove vozimo 2 na sat u koloni...

Izmenjeno (PepeLeTvor)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlican je Mega Safari izlet. Isli smo preko Nur travela.

Voznja quadova je extra i mogli smo solidno brzo da ih vozimo. Jedino smaraju zene da idu u sporiju grupu, al onda zaostanete malo pa nagazite.

Spideri su bzvz, par minuta voznje, nista spec.

Voznja do beduinskog sela je bila uzbudljiva svakako. Tamo vidite kako su pravili hleb, njihovu apoteku a mogu i da se jasu kamile. Meni je zao tih zivotinja pa sam samo pomazio jednu i to je to.

Na kraju, klopa je ozbiljno mrsava...imate mnogo salate, pirinca itd a mesa jedva 30gr.

Svakako nam je dan ulepsao fotograf. Lik je luuuud, ima neverovatnu energiju i bar cete na kraju izleta imati bezbroj fotografija.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dolphin house izlet sa Nur travelom.

Ne bih preporucio ovaj izlet ni najvecem neprijatelju. Otisli pevo do mesta gde su delfini, videli par sa broda i nisu nas ni pustili da udjemo u vodu jer su kao bili talasi, a dogovoreno je bilo plivanje tu.

Onda snorkeling kod korela...znaci ono su neki izumrli korwli, ja ribicu jednu nisam video. Ne znam kako ih nije sramota da nekoga dovedu tu i da promovisu kao snorkeling mesto.

Na stranu to sto nisu hteli da nam ucine da krenemo bar u 7.15 da bismo nesto doruckovali vec smo krenuli u 6.45 i onda vise od sat vremena cekali na brodu do polaska.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da su svi zadovoljni ovim hotelom i nije mi jasno zašto nema 5*, a neki mnogo lošiji imaju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ponovim, ja nemam nijednu zamerku i moja ocena hotela je cista desetka.

IMG-20190907-WA0004.jpg

Uživala sam u čitanju vaših utisaka. Zaista realno opisano i objektivno, koliko to može da bude. Kao da sam opet tamo. Bili smo u nekoliko dobrih i hvaljenih hotela, ali smo se samo u ovaj vratili.

Srećan put :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da su svi zadovoljni ovim hotelom i nije mi jasno zašto nema 5*, a neki mnogo lošiji imaju.

Ni meni nije jasno,mozda bih pre rekla koji sve hoteli imaju 4*,i ovaj sa njima koji je iznad svakako.Pamtim da je oduvek bilo tako,bar 2011.kad sam bila u susednom Sanrajz,tad su ga drzali Italijani,mislila sam da je zato sto moraju da prikazu stvarni broj zvezdica (znamo da u Egiptu podignu za jednu otprilike,sem nekih top 10 hotela koji zasluzuju 5*,opet za egipatski pojam,ali se ipak isticu).

No,nije ni bitan br.zvezdica kad je hotel dobar,mahom je cena ta koja govori kao i zadovoljstvo gostiju.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene to cudi. Evo i Meraki se vodi sa 4* samo jer nema parking i neku salu za sastanke bla bla. A realno po meni zasluzuje 5, iako nisam relevantna da uporedim sa drugim hotelima, jer nisam bila. Ali pretpostavljam da kada se recimo ova dva uporede sa Le reve ili Baronom, nisu ni blizu, onda bi ova dva trebalo da imaju 5 sa dve zvezdice ?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26417
    Ukupno tema
    884195
    Ukupno poruka