Jelena Cizmic

Fort Arabesque Resort, Spa & Villas

481 poruka u ovoj temi

Znaci, hotel je ispunio sva Vasa ocekivanja!

Drago mi je da ste zadovolji

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno radujem se da se jos nekome dopao ovaj hotel, citam poslednje postove i nalazim da nisu bas svi odusevljeni.

Mi smo prezadovoljni bili pretprosle godine, nismo imali niti jednu zamerku,sobu u zapadnom krilu smo dobili,jer smo na recepciji rekli da su nam tamo vec smesteni prijatelji i dobismo je bez ikakvih problema.

Isto planiramo i ove godine,pa ako prodje prodje.

jedva cekam 17-i avgust i to smo uspeli da uplatimo onih 14 dana sto je bilo u ponudi na samom pocetku.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@GrandPlazaSasvim si lepo uporedio, gde je šta bolje, gde je šta lošije. Sad već može da se stekne neki utisak o hotelu.. :D. Volim lepe plaže sa razređenim suncobranima, a po ovom mi se čini da su i druge stvari dobre... 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@GrandPlaza

Da li im je dosadilo da dodaju pice iza bara pa su vratilil frizidere da mozete sami da uzimate?Kakve su sobe u tom zapadnom delu?Mi kada smo tuda prolazili delovale mi kao da je to najstariji deo  jer sam videla neke plave sarene zavese i nenatkrivene terase.Dobili ste superior bez doplate?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Soba u prizemlju mi je bila namenjena i trazili su doplatu od 20eur po noci ako zelim da budem na spratu. Medjutim bio sam uporan preko maila, pa su mi kada smo stigli na recepciji rekli da cu se iznenaditi. Tako je i bilo, dobio sam tu sobu na spratu bez doplate.

U zapadnom delu se sami sluzite, u istocnom su frizideri iza, ali bukvalno cim sednete neko vas usluzi i obilazi svake 2 minute, tako je i u restoranima. Usluga je na vrhunskom nivou, opet ponavljam, to je sve zbog nemaca.

A soba kao soba, sve cisto i uredno, lcd tv, tus kabina u staklu, napolju su nove stolice i sto, kreveti i generalno namestaj nije nov, ali je zadovoljavajuce. Sve u svemu sobe su OK.

Hvala vam, dosta ste mi pomogli sa informacijama oko hotela, tu sam ako nekom trebaju informacije.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

@Jelena Cizmic

dobro da nisam jedina na forumu  kojoj se nije dopao Sunrise Royal:D

Al Nabila ima besprekornu plažu, Palmova jeste lepša, ali nema korala uopšte, meni je Al Nabila definitivno bila najbolji hotel što se tiče podvodne zabave na samoj plaži, ali je baš propao, što je velika šteta, ni novi vlasnik nije još uvek nešto bitno poboljšao lošu situaciju. 

Grand Plaza, ili sad Jaz, ima plažu ispod proseka, Hiltonov deo iste plaže je dosta bolji. 

Izmenjeno (shania)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro je da i ja nisam jedina kojoj se nešto baš i ne dopada Sunrice Makadi. Za mene je tamo prevelika gužva, ležaljke prilično sabijene i muzika i animatori u toku dana toliko glasni da se čuje u celom zalivu. Najžalije mi je što je Tia propala. Išli smo davno, ali smo se toliko prijatno i opušteno osećali da smo sledeće godine morali da ponovimo, na žalost već se osećalo da tone... Jako bih volela da je neko preuzme i sredi....I hvala @Jelena Cizmicna divnim slikama. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@mismas verovala ili ne ,mi smo prosle godine isli u Tiu jer nismo stigli na vreme da uplatimo Fort,vazno nam je samo bilo da idemo u Makadi. I mogu ti reci da nam i nije bilo lose,citav dan smo prvodili na plazi,dobili smo ok sobu ,hrana mi nije toliko bila bitna,koristili smo samo restoran na spratu koji je renoviran i bilo je sve cisto i bas kako treba ,bez guzve . Drago mi je da delis moje misljenje sto se tice SRM-a kao i @shania...

I :srce: Egypt 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866001
    Ukupno poruka