Jelena Cizmic

Fort Arabesque Resort, Spa & Villas

481 poruka u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

@TatjanaV,

pre dve godine je već pisano, lično iskusila sistem 1234, promenu sefa...  Sramota... digli cene, trude se, mada na uštrb prethodno dostupnih sadržaja, a sefovi ništa :shokiran: Možda klub 159 preimenuju u 1234 :D

Ja se ipak ne bih verala po stolicama, i strepela da li mogu da nam "doakaju" ili ne, već bih ipak ostavljala vrednosti u sefovima na recepciji. Pre večere uzmete šta Vam treba, ujutru vratite... Smorno zvuči ali nije, i naravno, najsigurnije... Njihov ključ,  Vaš ključ, potpisi i vreme korišćenja. 

A može i ovako... Manje vredne stvari u kofer pod katancem, ključ od katanca u novčanik, novčanik u sef na recepciji... Gde sa ključem od sefa na recepciji... pa stoličica i rešetka :hehe:

Mada tada nije bilo smešno...

Izmenjeno (maštalica)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Daleko od smesnog! Mene cudi da oni i dan danas ocigledno pokusavaju na istu foru da opljackaju turiste.Nije ni bitno ko ce gde da sakriva pare ili ce da stavlja u sef na recepciji,najvaznije da smo pripremljeni i da znamo sta mozemo da ocekujemo.Da se nikom vise to ne dogodi!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...Ili zakopaš ispred terase ako si te sreće da dobiješ sobu u prizemlju :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima,

I mi smo se rešili ponovo ove godine u Fort.

@TatjanaV Pitali smo hotel za upgrade u Superior sobu i tražili su nam 30eu po noćenju. Mi kada smo bili pre dve godine bilo je oko 20eu/noć za Superior. Imate li vi neke informacije o cenama za Superior sobe?

Ovo 30 eu mi je malo jača cena.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na zalost nemam podatak o doplati za superior sobu.Koleginica koja je uplatila standardnu jednokrevetnu je pukom srecom dobila superior bez ikakve nadoknade.Slazem se da je 30 eura po noci puno,to bas dosta dize cenu

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@TatjanaV Hvala na info.

Videćemo nešto na licu mesta.

Mada i standardne sobe se daju preživeti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Sturmus

Prezivecete nego sta i u standardnoj sobi!:D Kreveti su ogromni,cisto je a to je najbitnije.Zaboravila sam da napomenem da nema fena u kupatilu a ako vam je potreban ne morate da ga nosite od kuce,pozovete recepciju i donesu vam.Samo ne znam da li i to dodatno naplacuju

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Da li je moguce da ni fen nema u kupatilu? Jel donose sapun i sampon svaki dan ili i to naplacuju? Da ne pitam uopste da li postoje daska i pegla ili i za to treba sa se snalazim i placam?

Verovatno i to dodatno naplacuju, jos malo i vazduh koji udisemo dok smo tamo ce da naplate. 

Izgleda da ono sto sam vidjao prethodnih 9 godina po egipatskim hotelima ovde apsolutno ne vazi.

Pitanje sata kada cu poleteti, a malo je reci da sam razocaran...

Hvala @TatjanaV na svezim informacijama, meni ste pomogli dosta.

Izmenjeno (GrandPlaza)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neke sobe imaju fen a neke nemaju (nalazi se u kupatilu)

Što se tiče pegle, nju nemaju.

Meni su tražili za supperior sobu 40eur preko mail-a :D, naravno da im nisam dao.

Hodnike u istočnom krilu su renovirali, nema više one odvratne cigle na zidovima. Šteta pa nisu stavili lep uglačan mermer na pod kako bi mi više štitio stopala od habanja. Moraću da ih tužim, da mi plate pedikir stopala zbog loše podloge po kojoj gazim.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je moguce da ni fen nema u kupatilu? Jel donose sapun i sampon svaki dan ili i to naplacuju? Da ne pitam uopste da li postoje daska i pegla ili i za to treba sa se snalazim i placam?

Verovatno i to dodatno naplacuju, jos malo i vazduh koji udisemo dok smo tamo ce da naplate. 

Izgleda da ono sto sam vidjao prethodnih 9 godina po egipatskim hotelima ovde apsolutno ne vazi.

Pitanje sata kada cu poleteti, a malo je reci da sam razocaran...

Hvala @TatjanaV na svezim informacijama, meni ste pomogli dosta.

Ne znam u kojim hotelima ste bili do sad ali daska za peglane i pegla postoje u Grčkoj u apartmanu.

Ovo je hotel sa 4* i ako želite da vam se operu i ispeglaju stvari to i platite. Nisu neke velike pare u pitanju.

Ako želite sami da peglate, nosite paradajz na plažu onda je Grčka (20eur noć) i CG (Buljarice) prava destinacija.

Ps, moja svilena stopala ne mogu da podnesu ovaj pesak, hotel je katastrofa, nema mermera (onog lepog uglačanog i zagrejanog na 25c - da se ne prehladim)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Poslednjih 9 godina idem u Egipat... fen, daska za peglanje i pegla su postojale u npr. Grand Plaza i Hilton hotelu, zaboravio sam kako je bilo u nekim drugim hotelima u kojima sam bio, tako da vam je propao taj pokusaj da budete duhoviti.

To sto je vama taj podatak nepoznat i sto ste mozda, ponavljam...mozda 2 hotela videli, to je vas problem, a mnogo vam je ruzan taj malogradjanski nacin na koji pokusavate da budete duhoviti.

U Grckoj nikada nisam bio, u Crnoj Gori ne pamtim kada sam bio, idem sa zenom i zeni kao zeni je potreban fen, daska za peglanje ili samo pegla, poslednjih godina je imala sve to u prethodno navedenim hotelima, tako da sam ocekivao da ce to i ovde biti slucaj.

Opet ponavljam, taj malogradjanski smisao za humor ostavite za neko drugo mesto.

Izmenjeno (GrandPlaza)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo dasku i peglu imali samo u Hilton Resort hotelu, dok smo fen imali bas u svakom hotelu.uvek ponesem malu putnu peglu, a fen bas nikada ne koristim

Stvar individue je sve, pa svaki dalji komentar je suvisan

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:D:D:D

Samo vi peglajte i uživajte.

Može i na plaži, sredina plaže ima struju (za punjenje telefona i ako treba da se ispegla nešto)

Poyyy

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja svoj fen uvek nosim jer onaj mali mi samo razbarusi kosu,i cetku za feniranje,a Boga mi i presu nosim,hah..a peglu ne koristim uopste,pa i ne znam.Nosim stvari koje se ne guzvaju.Imala sam sad cenovnik u Citadeli koliko je peglanje i procitah..ovo vam otprilike jer me nije bas zanimalo-pranje i peglanje:pantalone 2$,jakne 3$,veš-pa pise valjda do 5 kom. isto..tako nesto,da vas ne lazem..aj da kazemo da je 2$ prosek.I vracaju isti dan ako ujutru ostavite ili sitradan ako ostavite popodne/uvece.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25946
    Ukupno tema
    865602
    Ukupno poruka