Jelena Cizmic

Fort Arabesque Resort, Spa & Villas

481 poruka u ovoj temi

Uplacen Fort od 28.avgusta :)

Za poslednji dan, je l znate kolika je doplata za sobu i da li imamo pristup hrani?

Gde se kupuje taj njihov lek za stomak, aerodrom ili u hotelu?

Kupite kod nas Enterofuryl, isti je kao Antinal. Čim počne da vam klokoće u stomaku, da krči i zavija, pijete tri dana, tri puta dnevno. Prvi put sam čekala da eskalira, ali ove godine sam presekla. Pijte od prvog dana i probiotik, a zube obavezno flaširanom vodom.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

gde ima u ponudi ovaj hotel za ovu sezonu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nudio ga je Wayout.

Pozovite ih, mozda ga rade na upit

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

thanks! will do. :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:neznam:IMG_6004.thumb.PNG.22436a64c0c20adfda8bd

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemci rasprodali hotel... Kao i prosle godine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Što govori o njegovim kvalitetima... Uz, naravno, njegovu najbolju stranu - predivne korale na 2, 3 metra od obale, normalni ulazak u vodu, lepo okruženje... I očito, sposoban menadžment. 

Svima koji su pametno odigrali na prvu loptu želim divan odmor i sve što sledi :hello:

Valjda su zamenili muzičku ekipu po barovima :D, eto manjeg minusa... Ali i to je minorno u odnosu na ostalo... I možda odustali od odluke da je klub 159 samo za goste vila... 

Izmenjeno (maštalica)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja se samo nadam da je WO prosledio nase pare hotelu.

Sto se tice istocni/zapadni blok, posle svih komentara koje sam procitao sto ovde, sto na TA, trazicu zapadni blok, sto visi sprat, da bi se uhvatio i pogled na more. Nadam se samo da se i to ne naplacuje dodatno.
Jel znate mozda koja je oznaka zapadnog bloka koji je najblizi moru?
Da mogu da im preciziram u mailu.

Sto se tice vecere i strogih pravila oblacenja, niko me ne sprecava da kao gost zapadnog dela veceram u istocnom delu, tako da je i taj problem resen :)

Po slikama @maštalica na 20. strani, vidi se da ona vise preferira plazu na zapadnom delu, uhvatila je i slike tog malog kafica tamo, verujem da je sa razlogom birala lezaljke na zapadnoj strani.

Imam jedno pitanje vezano za restorane, u kom od ta 2 restorana postoji mogucnost da se doruckuje / vecera napolju? Istocnom ili zapadnom?

To je u sustini to od pitanja, Taxi ABC, Vodafone kartica na aerodromu, maske su stigle iz Kine, akciona kamera spremna.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@GrandPlaza,

u pravu ste, bila u zapadnom krilu i njegovoj plaži. Meni je to najbolji deo plaže sa najvećim razmakom izmedju ležaljki, mir, simpatičan kafić uvek poluprazan... A ni onaj veliki kafe ispred istočnog dela nije daleko da se nešto čalabrcne.

Mi smo doručkovali uvek u zapadnom krilu, tu smo, a i manji i mirniji je restoran. Većerali najčešće u istočnom, baš zbog sedenja napolju, lepe atmosfere sa osvetljenim bazenima, brzim konobarima po pitanju pića, i naravno cigareta... Ali nije bilo suncobrana i mislim da je bez njih u vreme doručka već vrućina.

Što se tiče dugih pantalona moj muž ih ni jednom nije obukao, uvek je bio u finim bermudama... 

Oprema je kompletirana, alijeva maska super. ribice i korali spremni...

A evo i plana,  i naravno uživajte! Izveštaji i fotke se podrazumevaju :rolleyes:

DSC_2144.JPG

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma hotel je odličan. Kad bi ubacili par tobogana bio bi najbolji :)
Mi smo bili prošle godine, iako volimo da menjamo hotele, ove godine smo ponovili.
Stvarno je sve savršeno. Kad bi bazeni bili čistiji... mada idemo tamo zbog mora tako da i nije neki minus.

Bili smo u istočnom C krilu u prizemlju. Nismo imali neki pogled ali smo zato sa terase izlazili napolje što je dodatni plus :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Narucio sam maske za snorkling one sto prekrivaju celo lice preko Aliexpressa, stigle u Srbiju jos pocetkom maja, medjutim novosadska carina ih od tada drzi i nema sanse da cu ih dobiti dok ne krenem u Fort ( sledece nedelje ).

Drugar sto ide u SRM ispao pametan pa nije bacio pare preko Alija, on ce kupiti u Egiptu, ali i njega interesuje gde.

Ono sto me zanima koja je cena tih maski u Fortu ili gde vec mogu da ih kupim, SRM?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima ih u SRM  u onim shopovima pored plaze pisah ja o tome malo prelistajte..15-20 £ pa koliko se iscenjkate..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Narucio sam maske za snorkling one sto prekrivaju celo lice preko Aliexpressa, stigle u Srbiju jos pocetkom maja, medjutim novosadska carina ih od tada drzi i nema sanse da cu ih dobiti dok ne krenem u Fort ( sledece nedelje ).

Ah, zloglasna NS carina :hahaha: Ne znam da li si član Benchmark foruma, postoji tema o carini i praćenju pošiljaka, ne bih da ti stajem na muku, ali čovek iz NS čeka neki paket još od februara ili marta meseca, a nije jedini sa takvim problemom...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znm sto ste narucivali sem ako nisu bas puno jeftinije.Ima ih svuda po Hrg..a cene su 15-20e..na vise komada popust.Tamo,inace,nema sta nema da se kupi.Preporucila bih i patike,ozbiljno,jer su kopije savrsene.Jedan Crnogorac kupio 13pari..sve neke svetlece,fensi..kaze za poklone..

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25994
    Ukupno tema
    867197
    Ukupno poruka