Jelena Cizmic

Fort Arabesque Resort, Spa & Villas

481 poruka u ovoj temi

Supruga i ja cemo vrlo verovatno ici ove godine u Fort. Sutra bi trebalo da uplatimo u Wayoutu jer je jos do tada akcija.

Par pitanja:
1. Pretpostavljam da je potrebno potplatiti na recepciji da se dobije okej soba, i ako treba koliko se daje i kako to funkcionise, posto prvi put idemo u Egipat?
2. Ako se ide na 10 nocenja, jer se isplati ici do Piramida? Pitam jer sam cuo da je to veoma naporan put, pa da ne upropasti letovanje.
3. Je l' Enterofyril isti lek kao i onaj na A u Egiptu ili da kupimo taj Egipatski?
4. Da li internet da uzmemo na aerodromu ili ima hotelski?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplacen Fort za kraj maja:D Da li sam dobro shvatila razlika izmedju standardnih i superior soba je sto su superior renovirane i imaju ketler za caj i kafu? Mi smo uplatili standardne pa ako neko ima savet da li na recepciji odmah uplatimo za superior,da li vredi to raditi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odgovor za PepeLeTvor Greota je ici u Egipat na 10 noci jer je jako mala razlika u ceni.Ako idete do Kaira sigurno necete upropastiti letovanje ali ce te ga skratiti jer taj izlet koliko se secam traje dan i noc.U kom periodu bi isli? Za izlete vam je najbolje prolece a ne ko mi prvi put u avgustu pa u dolini kraljeva jedva preziveli :angry:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idemo pocetkom septembra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vrucina , vrucina , vrucina:rolleyes: A ne viditeti nista osim hotela steta velika.Kako idete prvi put i samo na 10 dana izaberite neki drugi kraci izlet a piramide ostavite za drugi put.Sigurno cete se ponovo vratiti u Egipat.Prosle god smo bili u malom hotelu pored Forta , plaza je zaista divna,kao da ste u akvarijumu.Bili smo 10 dana plakalo mi se kada smo trebali da se vratimo.Eto u tom hotelu nismo morali da castimo na recepciji za dobru sobu,odmah smo dobili odlicnu,Za Fort se razmisljam da li uopste ima potrebe da doplacujem superior pa cekam neki savet sa foruma.Da budem iskrena volela bih da je blize plazi i da nije u prizemlju i sto dalje od buke jer  popodne volimo da odspavamo .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A kolika je doplata za superior? I zbog cega se razmisljas da doplatis? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da bi nas izaslo oko 200e ukupno.Gledala sam slike , pa mi nekako ove standard deluju ofucano a i volim ujutro cim ustanem da na terasi popijem kaficu.Zato se razmisljam vredi li to te doplate

Ili da ponesem lonce od kuce i ustedim 200 evrica:D

Mislim da bi mi to bilo najpametnije,sacekam prvo da vidim sobu pa ako mi bas ne odgovara zamolim za lepsu i tutnem recepcionaru neki evro.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozz svima.. imamo u planu neke hotele jedan od njih je i fort...zanima me dali ima animacija disco imamo devojcicu od 16 godina pa da joj bas nebude dosadno...kakva je hrana ..

Pozdrav!

U Fortu smo letovali prethodne dve godine i išli bismo i ove da ćerka (sada 11) nije namolila tobogane.  Hrana je izvrsna, jela kvalitetna i trebalo bi da budete zadovoljni jer je izbor odličan za sve orjentacije u ishrani.

Dečja animacija je u 20.30, a u 21.30 ili 22h program za odrasle. Ostali smo par puta i bilo je interesantno. 

Javite utiske!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Supruga i ja cemo vrlo verovatno ici ove godine u Fort. Sutra bi trebalo da uplatimo u Wayoutu jer je jos do tada akcija.

Par pitanja:
1. Pretpostavljam da je potrebno potplatiti na recepciji da se dobije okej soba, i ako treba koliko se daje i kako to funkcionise, posto prvi put idemo u Egipat?
2. Ako se ide na 10 nocenja, jer se isplati ici do Piramida? Pitam jer sam cuo da je to veoma naporan put, pa da ne upropasti letovanje.
3. Je l' Enterofyril isti lek kao i onaj na A u Egiptu ili da kupimo taj Egipatski?
4. Da li internet da uzmemo na aerodromu ili ima hotelski?

Mi u Fortu jedino nismo castili u pasošu i dobili smo ok sobu prve godine, a druge godine su nam dali u prizemlju i naredni dan smo se preselili na sprat. Izađu u susret za promenu sobe, nekad isti dan, ako ima slobodnih soba. U drugim hotelima smo se i pored časti unapred selili iz sobe u sobu dok nije bilo ok. 

Ostavite Kairo za drugi put ili uzmite 13 noci.

Antinal je po sastavu isti kao naš Enterofuryl, ali njihov bolje radi posao.

Internet obavezno na aerodromu.  Ima više štandova sa ponudama pa ćete odabrati.

Srećno!

Ili da ponesem lonce od kuce i ustedim 200 evrica:D

Mislim da bi mi to bilo najpametnije,sacekam prvo da vidim sobu pa ako mi bas ne odgovara zamolim za lepsu i tutnem recepcionaru neki evro.

Ja bih ponela kuvalo za svaki slučaj i tražila bolju sobu :D:D:D:D:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Tikson:rolleyes:

Ne sumnjam da ce biti sve ok,eto prosle godine u PL bilo odlicno a Fort mi deluje mnogo bolji bar po onome sto sam videla uvece dok sam setala.Nego,mene je Egipat razmazio pa sad i na sitnice gledam.A kad se setim prvi put pre 15-tak god neki hotel od 3 zvezdice u centru Hg pa jos polupansion i nista nam nije falilo,bili smo prezadovoljni i zaljubili se u Egipat tj Crveno more.Sada bezim od Hurgade ko djavo od krsta,samo sto dalje od guzve,pa gledam ocene hotela,pa da ima lep ulazak u vodu a pritom i koralni greben,pa da je hrana super,pa da su konobari ljubazni.....Kao da se neko vratio gladan i zedan,bas preterujem ali to valjda i sa godinama ide

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi nismo imali kuvalo, a bili smo u zapadnom krilu, njega su mi kao "obećali"  u emailu...  Pa nam prvo  dali istočno.....Ja malo gundjala,  pokazala mail... i kao njihovo  standardno obećanje u odnosu na popunjenost hotela.....pa nam dok smo i inače čekali sobu , dali sobu ipak u traženom zapadnom delu... .koje sam  i  tražila  i samo tamo ponovo i  išla .... Mirniji deo sa najboljim delom plaže ispred,  ali samo za goste 16+   a svi sadržajii  dostupni.,..Baš zgodno i zanimljivo za promenu.... doručak i svi obroci gde želimo.... Samo ne Pavilon restoran.....Meni uveče na terasi ispred restorana istočnog krila jer sam pušać ....a I popularni 159 klub sa super All sa najavom večera , tj. riblje i brazilske-argentinske, stekovi i dalje.... i super mix  muzike i koktela svako veče...Pogotovu ako malo dodate konobarima.... A pogled na ceo zaliv uveče ....  Divno.....Sada samo za goste vila... .:angry:    A tamo nam je uveče bilo najlepše..... Sada mislim da je cena malo preterana, tj. 230 E  po osobi više od one koju smo platili 2017.    Ali bez obzira na ovo....biće vam divno,  posebno sa onim prelepim  koralima i ribicama na 2 metra od vas..... U svakom slučaju se isplati za prvi.....i ko zna koji put u Egiptu.....     A kafu na kraju svega, ili pre svega ....uzmete u kafiću u zapadnom krilu, ako ste tamo, ili i u istočnom,  u baru.....  Ostavite u sobi za dobro jutro....  I ništa ne fali ....  Malo je hladna, ali ne smeta zbog svega inače...   .:D

A  ako ste vampir kao ja... .tj. u 6 na plaži.... .može i u 7 i malo kasnije, prvi red vas čeka. Mi uvek drugi.....Da malo gledamo dogodovštine  i zabavimo se..... Voajeri.....:rolleyes:  Samo ribice  i korali  u najlepšim bojama vas čekaju !!!

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znaci par dana pre dolaska zamolim mailom za zapadno krilo?Pa ako prodje,prodje:rolleyes:Suprug i ja sami idemo tako da odgovara to 16+.Nisam samo shvatila za pusenje.Nije svuda dozvoljeno? I mi smo pusaci .Videla sam cenovnik od prosle godine,generalno svi hoteli su poskupeli:shokiran:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Biće vam divno, 

za nas pušače, trovače.... Pušenje samo ispred soba. tj. na terasi ili bašti... A zašto i treba više...???  I u otvorenom delu bilo kog prostora hotela... Zbog toga mi je bio super restoran istočnog krila.... Malo veća gužva ..  Ali cigarice uvek... Pre i posle klopice, a konobar donosi uvek piće, radi Tips... A i lep pogled na osvetljene bazene oko vas... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Maštalice, opis hotela, plaže i ambijenta je divan :srce:

A TatjanaV će se zaljubiti u ovaj hotel i vratiti sledeće godine :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zaljubila se ja prosle godine u korale blizu obale i sarene ribice pa sad samo takve hotele trazim.:DVise mi ni Palm Royal ne valja,divna plaza ali korali daleko.Mastalica me zbunila za pusenje na terasi ispred restorana , ja zavisnica pomislila da na drugim mestima zabranjeno pa me uhvatila panika.Prvi put idem u ovaj hotel ,negde sam procitala da su ga Nemci uzeli pod svoje pa sam se uplasila da nece nas jadne pusace da diskriminisu:shokiran:

Hvala svima na komentarima,citala sam ih pre nego sto sam odlucila da ga uplatim:srce: Citala sam i za sefove pa cu da pripazim,mnogo znace takva iskustva.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25994
    Ukupno tema
    867197
    Ukupno poruka