Jelena Cizmic

Hotel Fort Arabesque Makadi Bay 4+*

855 poruka u ovoj temi

Slobodno putujte preko Odeona, putovanje je sada, garancija ima smisla za ranu uplatu a i agencije garantuju povracaj novca u slucaju pozitivnog testa.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplatila!   Bas me zanima da li ce sve biti bas tako lepo kako je ovde napisano :D

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Biće i lepše nego što je napisano. Kada putujete? Meni Travelland i dalje ne odgovara.... Možda se na aerodromu sretnemo, mada bi mi u Karibijen sada, u subotu bismo da putujemo. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idem u nedelju. Odeon.  Deluje sve  regularno.  
 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na koliko dana? Meni sad opet Travelland nudi 7 noci carter air Serbia u nedelju ....mozda ipak pristanem, uz uslove koje su ponudili ispada da sam na slicnom gubitku...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@KristinkaželimVam srećan put i uživanciju  koja  Vam sigurno sledi, i bez brige oko oseke, u ovom hotelu se malo primeti, ali nikada nije uticala, u bilo kom dobu dana na plivanje i ronjenje, sigurno... Znači, maska i peraja i divota... Odmor i uživanje garantovano :hello:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Kristinka@Kristinka, vidimo se na aerodromu u nedelju. Mi smo kombinacija: baba, unuk i ja, bićemo uočljivi:D. Tu ću biti za sva pitanja o divnom Fortu, taman uspomene da evociram:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divno je sto postoje ovakvi clanovi na forumu! 

Bravo za sve koji  ispisuju svoja iskustva i nesebicno pomazu drugima, pa i na aerodromu!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Kristinkanajvažnije je da uživate.... Nego, jel nas pozdravljaju ribice i korali?

Zapadno krilo i dalje zatvoreno? A kafe 159 i onaj mali kafić u cveću na kraju hotela  ka SRM? 

Izmenjeno (maštalica)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ribice  vas pozdravljaju, sve  su na broju. Nismo videli jos lion-fisha.
Juce  se jedan  brod sa turistima nasukao na koral kod Orange beach-a, nista strasno, ali su unistili deo korala i ispustili nesto ulja, i nikom nista. Danas je desni deo plaze pokriven necim crnim, verovatno zbog previse brodova ovde, ne valja...
Hotel  je opet prazan,  zapadno krilo  ne radi  i kafic  kod brodova ne radi. 159  radi,  hrana je za Vilenjake  a  pice ima  i  za nas.   Mene malo razocaralo sto  su  pletene fotelje prilicno neudobne. Ne radi nista  na "ostrvu"  izmedju bazena.  U shoping "ulici" radi apoteka i  radnja pored  recepcije. Videli smo jos 6-oro iz Srbije,  mislim da je jedan par dosao juce.  Iz naseg aviona samo mi.  Ne znam  zasto tako malo.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce popodne kisa i oblacno.  Posle kise opet sunce i potpuno  prazno more . Zasto su svi pobegli kad je najlepse?

 

Izmenjeno (Kristinka)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...I vreme se malo  promenilo. Spustila se temperatura za nekoliko stepeni, malo je jaci vetar.  A  bazen sa barom vise nije  34 stepeni, jutros je bilo  samo  25 C ( stavili su veliki termometar )
I konacno su sinoc iskljucili klimu u restoranu.  Svi smo bili pobegli na terasu jer je unutra trebalo obuci  jaknu koliko je bilo hladno. (A napolju totalni mrak, romatika, uzeli smo ceonu lampu da vidimo sta ima u tanjiru)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E @Kristinka, osetila si i kišu u Egiptu za razliku od nas letnjih :rolleyes: gostiju....

Nego , meni je sve jasno zašto je malo Srba u hotelu.... Svi mi Srbi , naravno , gledamo da prodjemo što bolje i  povoljnije , gledano  prema roditeljima svih vrsta i godišta,,,,,A ovaj hotel ne zadoviljava sve ove uslove...  E ovaj hotel volim zbog sigurnog ronjenja,na plaži, super malog kafica na njenom kraju, smestaju za odrasle u zapadnom krilu, pića u konzervama, super mogucnosti koriscenja svih restorana i sadrzaja.... na prime.r  bara 159, vecera gde želimo... i sl. Ali i dalje ostaje hotel sa jakih 4 zvezde, naravno ,  Ove godine je očito zbog Covid sve mnogo ograničeno i van funkcije.... Takodje, koliko shvatam, na svemu   da uštede, I inače Max voli restrikcije, grozno, ali se oslanja na njegovu konfiguraciju i prirodne adute i time  mame stare, redovne goste i naplaćuju....

Lićno bih ga uvek ponovo posetila, zbog mirnog ronjenja  i sigurnosti , ali da cenu prilagode onome što nude, ipak nije adekvatna rangu i ponudi, mada je 4 zvezde.... 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je basta, zelenilo i cvece  glavni adut,  posle lepog mora , naravno.
Ove godine je cena ok. Izuzetno fotogenican hotel.
Samo nas nervira osvetlenje koje je iskljucivo u dekorativne svrhe.
Lampe osvetljavaju palme, sa zemlje na gore,  tako da  setamo po mraku a svetlo ide u oci  - vrlo neprijatno,  ali da je lepo - jeste ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka