Jelena Cizmic

Hotel Fort Arabesque Makadi Bay 4+*

855 poruka u ovoj temi

I jos jedno pitanje, da li ste novac menjali na aerodromu ili moze i negde u hotelu da se zameni? Ne znam koliko ce mi nivca biti potrebno za baksis i raznorazne druge gluposti...

 

Vidik da su neki clanovi pominjali sitne evre. To znaci da ste iz Beograda poneli sitne evre 1e itd.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Je l' ste vi nosili neku jaknu/duks ili to u Egiptu nije potrebno? Nisam bio, a ne znam ni da li u hotelu mozda odvale klimu pa je to neophodno ili ne?

Ma kakva jakna i duksevi,

mozda kosulja i to je to. Ne odvale klimu , taman je kako treba. Opusteno

 

I jos jedno pitanje, da li ste novac menjali na aerodromu ili moze i negde u hotelu da se zameni? Ne znam koliko ce mi nivca biti potrebno za baksis i raznorazne druge gluposti...

 

Vidik da su neki clanovi pominjali sitne evre. To znaci da ste iz Beograda poneli sitne evre 1e itd.?

Nosimo iz Bg-a uglavnom 20 dolara po dolar, uzmemo u banci , ne menjas ovde nista. Evre nosimo apoene od 20 , 10 i 5 sto sitnije to bolje. Sobaru svaki dan po dolar ostavljamo, castimo ovog na peskirima 5 dolara.

onog sa koferima takodje 5 dolara i to je to... 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I jos jedno pitanje, da li ste novac menjali na aerodromu ili moze i negde u hotelu da se zameni? Ne znam koliko ce mi nivca biti potrebno za baksis i raznorazne druge gluposti...

 

Vidik da su neki clanovi pominjali sitne evre. To znaci da ste iz Beograda poneli sitne evre 1e itd.?

 

S obzirom da nisam rasitnio na vreme je l moguce zameniti za njihove funte negde i davati baksis u njihovoj valuti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da je moguce zameniti u Egipatskim funtama i davati iste za baksis. Ne znam tacno kurs, ali reper je nekih18/19EP za 1 E.

Ne znam ni da li u Fortu  ili blizini postoji menjacnica ili bankomat

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i mene iz Forta. Nas cetvoro smo jedini gosti iz Srbije u ovom terminu izgleda.

Trazio sam da sobe ne budu u delu A pa smo dobili deo B drugi sprat. Uskoro ulazimo u sobu, danas-sutra javljam utiske.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobili ipak na trecem spratu sobe, pogled na bezene i na more, veoma su lepe, ciste, nemam nikakve zamerke. Castio sam momka na recepciji 10e.

 

Za sada, klopa je odlicna, videcemo kako ce je stomak podneti, spremamo se za plazu lagano

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel su obroci po principu svedskog stola, kao u svim drugim hotelima? Ima li sef u sobi? Kakvi su to tacno delovi, mene zanima da li postoji neki deo/blok koji je samo za odrasle, ucinilo mi se da je neko to spomenuo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je west wing samo za odrasle ali nismo tamo. Mi smo east wing block B treci sprat i odlicna je soba.

Hrana je svedski sto.

Sefa mozda i ima u sobi ali video sam da je iskustvo ljudi sa foruma bilo lose sa sefom iz sobe, citaj pokradeni su, tako da sam uzeo sef na recepciji, besplatan je u tamo drzim pasose i krupniji novac.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

More nije razocaralo. Voda je pretopla pa ko to voli, a mi volimo, bice odusevljen. Ranijih godina u Grckoj sam morao bar par minuta da ulazim jer sam zimogrozljiv, ovde to nije potrebno. Prepuno korala i ribica, ali to vec znate. Bili smo kod beach bara, svakako cemo otici i do dela plaze gde je west wing.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas smo uzeli i led, videcemo kako ce stomaci podneti, mada mi je lik u beach baru pokazao da koriste flasiranu vodu za led tako da ne bi smelo da bude problema.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ma kakva jakna i duksevi,

mozda kosulja i to je to. Ne odvale klimu , taman je kako treba. Opusteno

Nosimo iz Bg-a uglavnom 20 dolara po dolar, uzmemo u banci , ne menjas ovde nista. Evre nosimo apoene od 20 , 10 i 5 sto sitnije to bolje. Sobaru svaki dan po dolar ostavljamo, castimo ovog na peskirima 5 dolara.

onog sa koferima takodje 5 dolara i to je to... 

 

Ti si baš galantna, dečku koji nosi kofere dam po dolar pri dolasku i odlasku, sobaru svaki dan po dolar, recepcioneru za bolju sobu 10 $ i nikom više. 

Konobarima ne jer sama uzmem piće koje želim, ne volim da čekam nikoga, momcima sa peškirima takođe ništa jer to što mi daju jedan peskir dnevno ne zaslužuje čašćenje. 

Izmenjeno (Deana*)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divno ? moze li koja slika same plaze, lezaljki, prilaza moru? :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slikacu sutra i poslati

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka