Jelena Cizmic

Hotel Fort Arabesque Makadi Bay 4+*

855 poruka u ovoj temi

Trenutno su mi prijatelji u SRM pa cu da cujem i njihove utiske.Plazom sam im prosetala i jako se razocarala.S obzirom na cenu (bio je skuplji od Forta kada smo mi uplacivali u februaru) mislila sam da mu je bar usluga bolja.O Tii necu vise da trosim reci,pobegli smo iz njega pre par godina posle jednog dana.I sada kada se tu uvece seta vidi se da je katastrofa u odnosu na druge hotele.Zaista steta divne plaze.Kada bi bio neki hotel spoj Fortova plaza a Pickalbatros usluga i jos da je nov i na nekoj promociji e to bi bio vrh!:rolleyes: Vidim da se otvara nov hotel u Soma bay pa cu malko da istrazim.

@Jelena Cizmic

hvala na savetu za peskire,nisam to do sada primecivala ali valjda sto nisam obracala paznju

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas sam zacudjena da Englezi koji cine ogromnu vecinu u SRM ga toliko hvale. Sobe, bas sve renovirane. Uslugu, cistocu a narocito hranu. Animaciju..naravno ko to ne voli i ne bira takav hotel.

Mene cudi da neko napise da je plaza odlicna a onda da je ulaz u vodu nemoguc zbog kamenja, korala, ploca i slicno. Za ljude koji citaju  mnogo je svrsishodnija informacija kakav je ulaz u vodu. A plaza? Meni licno pesak je pesak...ne vidim sta tu moze da bude vise ili manje lepo. Naravno, velicina je jako bitna. Pa tako Steigenberger ima ''lepu'' plazu( pesak, velicina, leza;ljke) a  u moru se ne moze okupati jer je plitko i okamenjeni mrtvi korali. Pyramisa ako je verovati komentarima najsvezijim, ljudi bukvalno gladuju.

Tako da, pozeljno je napisati od kad su utisci jer je bar Egipat poznat po nepostojanju bilo kakvog standarda. Zato verujem iskljucivo ocenama na Bookingu i slicnim sajtovima i svezim komentarima.

Peskir osim ako bacen nije na zemlju samo ponovo posloze.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Tačno tako, peškire uvek bacim na pod kupatila, možda nije po bontonu ali sam onda siguran da sam dobio nove čiste peškire :yesss:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako i pise u svakom hotelu.Ako hocete zamenu peskira da ga bacite na pod kupatila.Ako  ga nadju na krevetu ili stolici samo ce da ga sloze i vrate na mesto.To se podrazumeva ali ja sam Jelenu razumela da i pored toga sto baci peskir na pod oni joj ne zamene vec te prljve ponovo sloze.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Džaba bacis na pod, oni prepakuju.  

Obelezavala sam peskire hemijskom olovkom. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo ga protrljam nogama o patos, pa da vidimo :hahaha:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nigde nisam pomenula TA jer jedan pogled na veliki broj novootvorenih profila samo sa po jednom recenzijom je dovoljan da se shvati  da su te komentare pisali zaposleni u hotelu. Veoma je mala razlika u ocenama ova dva hotela koje ste naveli. Isto tako su nahvalili Pyramisu prosle godine a pre mesec se vratila clanica Dee pa zena umalo od gladi tamo umrla nije. Tako da pisati utiske o hotelima u razmaku od 7 godina je krajnje besmisleno. Plaza je nepromenjiva kategorija..sve ostalo nije. Bar u Egiptu. Sajtovi za bukiranje i komentari na njima za mene dovoljno uverljivi jer ih moze napisati samo gost koji je i boravio u hotelu. Nema sanse da neko drugi ostavi komentar.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jelena Cizmic i @seagull,

i ja se bavila par godina istim dekorisanjem peškira  :D  Jao kad bi svi kao mi... eto tačkasto paspuliranih peškira :rolleyes:

Ali @MarkoFaca da njima " malo" glancam pod... nikada!  Ma koliko dobro ili ne ih prali i menjali, time još gore ... Izvini, razumem  šta hoćeš da kažeš.... ali  onda hajde da posteljinom "malo"  čistimo cipele  :shokiran:                                      Lično mi je je poznat signal, ali veruj mi, više godina provereno, dovoljno je bilo prebaciti ih preko tuš kabine, WC šolje ili kade... Markere  nisam zatekla...

Izmenjeno (maštalica)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali stalno ih vidjamo kako u velikim dzakovima odnose prljavu posteljinu i peskire s svakog sprata! Tj,vidim ih kako tegle neke ogromne dzakove pa pretpostavljam da je to prljav ves.Od sada cu da obratim paznju.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da verujem....ne valja ovaj hotel - nema fen i dasku...a hotel koji je bolji od 90% hotela u Egiptu...zadnje dve godine smo bili u njemu i malo pauze da  ne bi tri puta zaredom-stariji sam covek to vec nije realno...:D

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@civija

Ko kaze da ne valja? Ja sam mu doduse nasla neke zamerke ali daleko od toga da ne valja.A za fen sam navela da nema cisto da ljudi koji ga koriste ponesu od kuce.A sad sto bi neki dasku i peglu,svako im pravo na na svoje misljenje i svako zna sta mu je potrebno.Hotel jeste bolji od 90% hotela u Egiptu i svakako spada u mojih top 3! Mogli bi da porade na nekim stvarima i  bili bi jos bolji.Nadam se da hoce:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice fena i daske za koju me prozivate, kazete da ste covek u godinama pa i razumem da ste davno prestali da se trudite da zena bude zadovoljna.

Ako joj treba fen da pre vecere i klimatizovanog prostora opere i osusi kosu, potrudicu se da to i dobije.

Daska joj nije trebala jer se stvari nisu izguzvale. 

Nadam se da sada razumete...

U svakom slucaju delimo miseljenje da je odlican hotel pa samim tim nema potrebe da ga analiziramo sta su nedostaci.

 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l' dozvoljeno da se na plazi koriste bluetooth zvucnici? Ne da treste naravno i da smetaju okolini, ali da li postoji za ovo neko pravilo ili u principu niko to ne kontrolise?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka