Jelena Cizmic

Hotel Fort Arabesque Makadi Bay 4+*

855 poruka u ovoj temi

Nema jos uvek cenovnika.... @maštalica, gde cete ove godine? U Fort, ili u neki drugi hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nicegirl

i ja željno očekujem cenovnik i ako ne preteraju eto mene ponovo, taman sam napravila pauzu sa Tunisom. 

Biće mi sigurno bitna njegova realna cena jer su za Uskrs i 1. maj kupljene avio karte i bukiran smeštaj za 10 noći u Lisabonu :rolleyes:

Inače, Wayout je za njega prošle godine podigao cenu oko 130€ pa još i rasprodali avio karte za juli, pa direktno preko Air Caira još po 50 € više, a posle kako je pisao jedan član, nisu hteli ni da ih prodaju...

Čekamo... :neznam:

Mada si me podsetila i za Labrandu, pa ću i ja nju malo da ponovo istražim... Deluje ?, ali plaža me malo brine... A i kolika joj je cena ako znaš za 13 noćenja... ? Mada mi je sve posle Forta... Ne kažem da je savršen, ali oni korali na metar, dva od nas... I sve ostalo je dobro za onu cenu i hotel od 4*

, sem što više nije u Allu onaj simpatičan, valjda 159 kafić sa divnim pogledom, dobrom muzikom i super koktelima i vinom kada se malo pomaže... ? 

Izmenjeno (maštalica)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim "podmaze"... Android divlja... :rolleyes: Ali razumeli ste me, valjda???

U svakom slučaju podmazivanje,  tj. neveliki Tips čini vaš odmor prilično dobrim, a u zavisnosti od tehnike i načina,.. 0 nda mozda i odličnim.. :zvizduk:

Izmenjeno (maštalica)
Tehnicka greska
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za Labrandu ne znam nista, osim onoga sto sam odgledala snimke na you tube, i malo opise i slike na bookingu i TA. Ja sam Fort isto gledala prosle godine, ali vec za sajam nije ga bilo u redovnom cenovniku, samo na upit. Muz nije hteo da ide na tu varijantu, i zavrsismo u komsiluku, SRM. Bilo nam je predivno. Ali, cerka i ja smo par puta prosetale do plaze Forta, i uzivale u plivanju. Za ovu godinu ne znam gde cemo. Mnogo zavisi i od cena. Muz bi opet u SRM, ja bih da menjam, mada me je malo i frka od nepoznatog, Sunrise mi je sigurica. A opet, kad se setim da mu je cena negde u maju - junu dostigla cenu od 1000e po osobi... Npr, Sunrise Crystal je bio samo malkice skuplji od njega... Ne znam, videcemo...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanjce,

Hocu da presecem ovih dana (čekam cenovnik WA ) da uplatim hotel u Hurgadi. 

E sad, dvoumim se (a sada po malo i troumum) izmedju ovog hotela (mislim na Fort), SRM (sa mogućnošću prelaska na Fort plažu) i Carribiena.

Idem sa muzem, cerkom 9 godina i sinom 3. 

Jasno mi je da cemo mi veliki uzivati na plazi Forta, ali kako je za malca od 3 godine?

Da li ima neko parce plaže sa peskom, postepenom dubinom, bez korala i sl?

Nesto sto bi njemu bilo prilagodjeno? 

Kakav je program, hrana i animacija za decu u ovom hotelu, a kakva u SRM? 

Neki aqva parkić, tobogančić?

Za Karibijan mi je poprilično jasno šta mogu da očekujem tamo... 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja preporucujem SRM. Mi smo hranom bili prezadovoljni. Ogroman izbor i uglavnom jako ukusno. Postoji i deo za decu gde uvek ima nekog pirea od povrca, paste, pomfrita... 

Postoji i akva park a i bazen sa pecurkicom i onim toboganima za manju decu. Akva park radi dvokratno.

Animacija je jedna od najboljih stvari u ovom hotelu. Uglavnom je to za malo starije, ali bude i interesantnih animacija i za malu decu. Ima i neke  igraonice na zatvorenom, ali ja licno tu nikad nikog nisam videla, ne znam kako to funkcionise. 

Plaza je vecim delom pescana, sa postepenom dubinom, bez korala. Licno, kada su u pitanju porodice sa decom, prednost bih uvek dala hotelu SRM. 

U Fortu nismo boravili (sem na plazi) ali sam dobro proucila sve hotele koji su u ponudi nasih agencija i Fort sam odmah otpisala jer nije hotel koji je podredjen deci.

Prednost Forta je zaista odlicna plaza. 

Karibijen nam je bio u uzem izboru, ali bih rekla da je SRM ipak puno bolji hotel, to i ocene na Booking-u i TA pojazuju. Ali je SRM skuplji, pa ako vam je to bitno, nije ni Karibijen los izbor. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pravu je @gagana ks, nasi prijatelji su bili u Fortu, i kazu da im je animacija i zanimacije za manju decu slaba tacka. A i plaza u SRM mi je vise prilagodjena deci od 3 godine

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje preporucujem SRM :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takođe SRM, a kada vam je do ronjenja šetnja do Fortove plaže i obavezno one maske za celo lice, Imate ih na Aliexpresu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Te maske se prodaju i u Hurgadi po ceni od 20e.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, ali zavisi da li će i kada ići do Hurgade!? 

Ja sam ih platila preko Alija pre dve godine 27 $, a verujem da su i pojeftinile... Ima ih i preko Kupujemprodajem... Pa kako kome odgovara, ali su stvarno dobre, posebno za decu ali i nas laike... Ne magle, ne propuštaju..  satima  :D Samo malo smešne,  ali svi su sa njima... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu se dogovoriti sa vodicem da im kupi u odredjenoj velicini S,M;L,XL ili decije i da ih vec cekaju na aerodromu.. Agencija moze dati kontakt vodica,

Detetu od 12 godina kupila sam S velicinu i ja mogu da je koristim

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je tih maski i u okviru hotela da se kupe 12-15 e..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz svima.. imamo u planu neke hotele jedan od njih je i fort...zanima me dali ima animacija disco imamo devojcicu od 16 godina pa da joj bas nebude dosadno...kakva je hrana ...kod svaba ima dobru ocenu al pisu nesto o renoviranju oni koji su bili u februaru.uplatili bi sobu sa izlazom u bazen al me zanima dali su tu dve odvojene sobe ili...ma ustvari sve me zanima..hvala

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka