Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Jel neko bio u vili spanos u Sartiu, kakvi su utisci sa spustenim prizemljem ili ostalim sobama? Ako neko ima iskustva sa tom vilom bilo bi nam super pomoć?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, da li je moguce da odemo u predstavnistvo Astre u Sartiju i da idemo preko njih na izlete, iako nismo preko njih tamo uzeli smestaj? (samo zato sto nije bilo mesta, inace bi bili)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Мислим да би могли и да они не би требало правити проблем, осим можда што би тражили мало више новца око неких ситних такси, осигурања... Било би добро чути још неко мишљење, можда је неко био у истој ситуацији.

Мислим да би могли и да они не би требало правити проблем, осим можда што би тражили мало више новца око неких ситних такси, осигурања... Било би добро чути још неко мишљење, можда је неко био у истој ситуацији.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niko vas nece pitati preko koje agencije ste dosli.Samo platite destinaciju po izboru i putujte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam! 

Mislila sam da oni to nesto interno organizuju za svoje putnike. 

Ako neko ima neka iskustva znacilo bi da se javi. :-) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako imaju agenciju tamo mozete slobodno da uplatite ali ako imaju samo predstavnika agencije onda ne mozete jer vas on sakupi u vili i tada vam ponudi izlete i to ostaje u krugu agencije. Tako je oduvek bilo, gde god da sam isla ali ipak probajte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno sam luda, jer taman dodjosmo sa Krita, a ja vec listam moguce letovanje za iducu godinu...:D 

Kako god...posto cemo iduce godine letovati sa detetom, cisto informativno razgledam Sarti...dopada mi se, mada ima vremena,naravno.

Ali zanima me, koji je deo Sartija bolji za letovanje sa detetom, stari ili novi? Konkretnije, citala sam vec da u novom ima manje talasa, ali kako je za nabavku, da li ima supermarketa i u novom delu, ili se to mora obavljati u starom i koliko su udaljeni stari i novi deo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нису удаљени, спојени су. У новом делу имате готово све као и у старом. Пријаће вам шетња до старог дела уколико вам нешто и затреба. Таласи су релативна ствар - неко за 10 дана не види мирно море у Сартију, а неко не види таласе, зависи како вас задеси. Уколико не желите да напуштате Сарти, мораћете се помирити или уживати са оним што вас задеси. Ако намеравате да идете колима и обилазите плаже онда ћете морати макар и 2020. да планирате летовање у Сартију, јер нећете одолети њиховој лепоти.

Нису удаљени, спојени су. У новом делу имате готово све као и у старом. Пријаће вам шетња до старог дела уколико вам нешто и затреба. Таласи су релативна ствар - неко за 10 дана не види мирно море у Сартију, а неко не види таласе, зависи како вас задеси. Уколико не желите да напуштате Сарти, мораћете се помирити или уживати са оним што вас задеси. Ако намеравате да идете колима и обилазите плаже онда ћете морати макар и 2020. да планирате летовање у Сартију, јер нећете одолети њиховој лепоти.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, tako sam i mislila. Jako mi lepo deluje Sarti i kao mesto i odlična je plaža. Ne smetaju nama vetar i talasi... Tad ćemo na neku drugu plažu, a ima ih dovoljno, bogu hvala i rešen problem. U svakom slučaju, ima još dosta vremena. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Нису удаљени, спојени су. У новом делу имате готово све као и у старом. Пријаће вам шетња до старог дела уколико вам нешто и затреба. Таласи су релативна ствар - неко за 10 дана не види мирно море у Сартију, а неко не види таласе, зависи како вас задеси. Уколико не желите да напуштате Сарти, мораћете се помирити или уживати са оним што вас задеси. Ако намеравате да идете колима и обилазите плаже онда ћете морати макар и 2020. да планирате летовање у Сартију, јер нећете одолети њиховој лепоти.

Нису удаљени, спојени су. У новом делу имате готово све као и у старом. Пријаће вам шетња до старог дела уколико вам нешто и затреба. Таласи су релативна ствар - неко за 10 дана не види мирно море у Сартију, а неко не види таласе, зависи како вас задеси. Уколико не желите да напуштате Сарти, мораћете се помирити или уживати са оним што вас задеси. Ако намеравате да идете колима и обилазите плаже онда ћете морати макар и 2020. да планирате летовање у Сартију, јер нећете одолети њиховој лепоти.

I mi smo se zaljubili u Sarti.bili 2015 ,2017 a i ove godine za dva dana krecemo za Sarti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukoliko vam vetar i talasi ne smetaju ne postoji bolje mesto za letovanje u ovom delu Grcke. Sarti je caroban. Bio sam tamo ove godine kada je ceo region pogodilo nevreme. Dva dana je padala kisa, talasi dva dana uzastopno bili skoro 2 m, mi svi porodicno uzivali u njima.  Kad je sve proslo more je izgubilo od svoje prozirnosti svega mozda 10-15%, kao da nevremena nije ni bilo.

Samo da znate ti veliki talasi nisu pravilo. Mi smo ih jurili duze vreme i nikako da ih docekamo. Ove godine smo imali srece. Vetar je sa druge strane neminovnost, narocito u poslepopodnevnim casovima.

E sad sto se tice letovanja za iducu godinu, mali savet. Ako idete preko agencije uplatite sto pre ne samo zbog moguceg popusta. Ja sam ove godina isao u Sartiju krajem juna i kad sam bio u agenciji jedna zena je htela da uplati za maj 2019. Posto joj je radnica rekla da nemaju jos ponudu za leto 2019 samo je rezervisala termin pa ce je naknadno zvati.

Druga stvar. Madjarske i rumunske turisticke agencije vrse strahovit pritisak na Sitoniju u zadnjih par godina, Sarti posebno. Pocinju da preuzimaju vile od nasih agencija jer nude vise para tako da nase agenicije moraju da dizu cenu da bi ostale u igri.  Hellena travel je ove godine izgubila Kalamitsi  jer su im Madjari preuzeli sve vile tamo mada mislim da nije nesto i imala tamo ali ipak situacija uopste nije dobra dugorocno gledano.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama i savetu.

Pa ovo je bas cudo...sad rezervisu za maj 2019...:D Mi obicno u januaru rezervisemo za pocetak juna, tako da cemo i ovaj put tako, naci cemo vec nesto, ima dosta vila...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Неће бити баш толика навала, мада Мики има право - ако ми је нешто остало у сећању из 2016. то је било много румунских аутомобила у Сартију. О резервацијама годину дана унапред читао сам у новинским чланцима и прилично сам сигуран да то ради један мали постотак туриста сваке године, не толико због цене колико због жељеног смештаја. Има и тога да агенције намерно створе атмосферу пребукираности како би што пре распродали понуде.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam, i to je tačno,malo i agencije prave takvu atmosferu. Ima toliko vila u Sartiju, biće... Verovatno je tako kako kažete, ko baš želi određen smeštaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bice ali mnogo teze...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka