Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Hvala na odgovorima. Ako me zanima novi deo Sartija, onda je plaza Platania na skroz drugom karaju? Nude mi neki smestaj tamo, ali ja nekako mislim da je to skroz daleko od onoga sto ja hocu. Da li sam u pravu? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Platanija je plaža koja se nadovezuje na Sarti beach i od Sarti beach-a je deli brdo. Nema gužvu ni u sezoni a pored plaže postoji jedna taverna. Drugih sadržaja nema. Kompletno snabdevanje je u Sartiju. Voda je dublja nego na Sarti beach-u a zna da bude i trave u vodi i na pesku.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ahlada 

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odgovorili su mi iz Billy's house, i cena je jako dobra. 50 metara more, ali apartman gleda na ulicu. Koliko sam shvatila to je blizu centra. Onaj Vamvinis je stvarno super, ali me jako plasi ta magistrala, narocito nocu zbog deteta. Sta uraditi? Moram neki odgovor poslati ljudima...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja glasam za bilija :D Koliko su Vam trazili i za koji period ako nije tajna? Ja pitala za kraj juna i trazili su mi 550e za 10dana isto sa pogledom na ulicu renovirani studio, bas lepo izgleda na slikama, ali mi je to bilo skupo 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko se sećam Billy's house se nalazi na samoj plazi na samom pocetku novog dela. Odlična lokacija. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro se secas Nole, mi smo bili u blizini i po mom ukusu najbolja kombinacija za Sarti je upravo taj deo, blizu si centra a mirno je

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

c) We have studio for 4 persons equipped with :  kitchen,fridge,A/C,TV with all local and 3 satellite channels,private WC/bathroom,hair dryer,coffee maker,Wi-Fi,iron-ironning board(on request),tost maker(on request),one double bed, one single bed with drawer mechanism for one more single bed and street view balcony.That studio costs 44 euros per night.(superior new studio)

Kraj avgusta

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sarti sa decom. Da ili ne? Prosle godine smo bili u Nei Poriju, i stvarno je super, dugacak plicak, pesak, ali meni je nedostajala ona plava boja mora...Da li je u Sartiju more lepse? Ja sam nepopravljivi esteta, a u isto vreme mi je bitno da bude bezbedno za decu. :)

mi smo bili u neiporiju pre 3 godine, pa poslednje 2 u Sartiju meni licno je Sarti lepsi jedno 1000 puta. Odseli smo u Starom delu Sartija gde nema plicaka (doduse meni su deca velika i dovoljno dobri pliaci za taj luksuz), more u Poriju je mirnije, mada smo mi Sarti i izabrali jer su napomenuli talase, prve godine ih je bilo ihahaj, i nauzivali smo se druge godine jedva jedan dan, more kao staklo :lol:

Gde je lepsa boja mora, u Sartiju definitivno, Ne znam meni je Nei Pori prvi grad koji mi je ostavio nekako mlak utisak, uglavnom ne mogu nista lose reci za njega, ali opet ne bih mu se vracala. Zato Sarti ce nas vise nego sigurno opet videti 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

c) We have studio for 4 persons equipped with :  kitchen,fridge,A/C,TV with all local and 3 satellite channels,private WC/bathroom,hair dryer,coffee maker,Wi-Fi,iron-ironning board(on request),tost maker(on request),one double bed, one single bed with drawer mechanism for one more single bed and street view balcony.That studio costs 44 euros per night.(superior new studio)

Kraj avgusta

To je super cena i lokacija je odlicna. mislim da se necete pokajati ako to rezervisete. Na slikama stvarno izgleda bas uredno i sve je novo, e sad najbolje kad bi se javio neko ko je bio u tim apartmanima da prenese iskustva.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ja nigde na netu ne mogu da nadjem informacije. Na booking-u nema recenzija, jedino nesto minimalno na Sitonijanadlanu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jebem ti pedercinu, sad kao 75 e! Aaàaaaa! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Debil. :angry: 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:tik: Pitajte u Meltemi house, mi smo tamo rezervisali. Trazili su nam 450 pa se cenkali i spustili na 400e za kraj juna. Lokacija je odlicna a i zadovoljni smo smestajem. Takodje na sajtu Fotini house pise cena za 4krevetnu sobu za kraj avgusta 550e, ona je u starom delu Sartija ali nije daleko od plaze i recenzije su im odlicne. Samo proverite da li ima slobodnih soba u tom terminu. Za jun nije bilo. To su bile vile u kojima sam ja pitala i tu sam dobila odgovore

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet ja! Poslala mi Nikana neki studio Tsaliki kao ponudu, mada ona kaze apartman, ali dobro...nevermind. Shvatam da za sitnu lovu ne mogu da biram. Nego, da li neko zna gde je taj studio? Nema ga na Booking-u...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka