Guest Prijatelj

SARTI

8103 poruke u ovoj temi

Interesuje me zna li neko sta o vili Mare monti?Prva godina je da rade tu vilu.Mi smo uplatili aranzman Sarti vila Mare monti 09.07 idemo kolima...I prvi put idemo u Grcku...

Izmenjeno (Dadica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza u novom delu Sartija u danu kada je bilo dosta talasa,Kao sto mozete da vidite posto je plicak dugacak talasi nisu strasni a ovde smo inace dolazili svako popodne da bi i deca mogla da uzivaju.Takodje je i pesak odlican za razne gradjevine :-)

https://www.youtube.com/watch?v=vPMXmRcuaro

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima neko neku preporuku za mezonetu za do 5 osoba,u Nikitiju,Sartiju,eventualno Sikiji? Da su manje-vise povoljne,nikakav lux i to..Hvala ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram Sarti sa devojkom dakle dvokrevetni apartman ali bez agencije, sopstvenim prevozom. Da li je neko bio skoro u sopstvenoj reziji kao sto mi planiramo i da li mi moze reci koje cene da ocekujem za smestaj?

Da li se moze naci za Jul mesec, apartman za 350eura najam ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Teško da možeš u sezoni proći ispod 400 evra za dvokrevetni studio u Sartiju. Pogledaj ovo, mi bili u maju i zadovoljni smo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mare monti Sarti zna li neko sta o ovom aparthotelu:D

Izmenjeno (Dadica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 19 sat, vuki016 je rekao/la:

Planiram Sarti sa devojkom dakle dvokrevetni apartman ali bez agencije, sopstvenim prevozom. Da li je neko bio skoro u sopstvenoj reziji kao sto mi planiramo i da li mi moze reci koje cene da ocekujem za smestaj?

Ja sam za poslednje 2 nedelje jula poslao brdo upita i gotovo da nisam dobio ponudu ispod 50e noćenje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 6/16/2016 at 23:02, vuki016 je rekao/la:

Pokusaj Azalea hotel.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 1 sat, nije5nego6 je rekao/la:

koliko je udaljena od sartija?:)

Ako je verovati Google Maps-u , a po mom iskustvu uglavnom je tacan, to je nekih 13 kilometara od Sartija. Samo prema navigaciji on vam daje drugi put ,koji je znatno duzi, mada trebalo bi da se ide ovim normalnim kako je i obelezeno :-) . https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t35.0-12/13453481_10208356183815804_28193023_o.png?oh=de9cbb3255d4d656a9e1e5f19d02232e&oe=57675465 ( evo ovde slika ) . Pozdrav! 

Izmenjeno (SoneSRB)
Malo tacnije mape :)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 2 minuta, SoneSRB je rekao/la:

Ako je verovati Google Maps-u , a po mom iskustvu uglavnom je tacan, to je nekih 12 kilometara od Sartija. Samo prema navigaciji on vam daje drugi put ,koji je znatno duzi, mada trebalo bi da se ide ovim normalnim kako je i obelezeno :-) .  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t35.0-12/13493157_10208356144374818_1625815987_o.png?oh=cd180599dce06e386b6c06330955c68c&oe=5767A45D ( evo ovde slika ) . Pozdrav! 

hvala puno:) mi idemo kolima pa je greh ne obici plaze po sitoniji.inace prvi put idemo

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

^ upravo tako. Prelepa plaža i savršena vodaevo,  još jednog snimka od juče:

@Trolovi onaj je u planu sutra da se obidje:)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   1 član

• icaiva
  • Naša statistika

26320
    Ukupno tema
    877972