Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Vidim da ovde ima dobrih poznavalaca Sartija, pa odlucih da ovde postavim svoja pitanja, da ne otvaram skoro istu temu bez preke potrebe.

Katty, predlazem da ti kao pokretacica teme promenis naziv iste i nazoves je recimo "Sarti - preporucite nam dobar smestaj", ako nemas nista protiv, obzirom da se prica prosirila i na druge smestajne kapacitete u Sartiju (a o vili Galini se najmanje govori).

Mene vrlo zanima hotel Sarti beach ili neki drugi hotel ili vila koji je na samoj plazi (sa obaveznim pogledom na more), te su u tom smislu sve vase preporuke dobrodosle.

Moze li neko da mi opise plazu ispred hotela Sarti beach? Pesak, sljunak ili nesto trece? Da li je voda cista i prozirna? Ima li trave? Talasi, meduze? Ima li, kojim slucajem, borove sume po obodima ili po neka stena ili betonski mol za skakanje?

Postoji li setalisna staza uz more od Sarti beach hotela do centra Sartija ili se mora ici putem? Da li je staza nocu osvetljena?

Koliko je realno hotel Sarti beach udaljen od centra Sartija, a koliko od prve prodavnice ili pekare?

Ako uvece krenemo kolima u izlazak u centar Sartija, imamo li gde da parkiramo kola, tj. postoji li neki veci parking ili je problem parkirati se?

Da li je plaza Orange beach bliza novom ili starom delu Sartija? Postoji li parking u blizini ove plaze ili se kola moraju ostaviti negde na putu?

Postoje li neke male, lepe, divlje plazice u okolini Sartija?

Hvala svima koji odgovore !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam sad pogledala cene na Magic sajtu i sad vise nista ne znam...Treba mi malo vremena da odlucim...

Sto se tice Sarti beach hotela...Hotel je dosta udaljen od centra...Ne postoji setaliste skroz do hotela,sto znaci da jednim delom ides kroz neke ulicice...Plaza ispred hotela je lepa,sitan pesak je u pitanju i onaj plicak idealan za decu...Ukoliko se ne ide kolima,onda je Sarti beach daleko!

Plaza u Sartiju je pescana,kilometrima dugacka...U starom delu,pesak je nesto krupniji,ali voda je bistra i nema trave,meduza niti bilo cega loseg...Naravno,posle par metara se ulazi u dubinu!Kad sam se suncala u starom delu Sartija,nije mi bilo tesko da prosetam s decom do plaze u novom da se tamo brckaju...

Na pocetku plaze u starom delu Sartija ima stena,malih uvalica,neobicno je i lepo...Drugih nekih mesta za skakanje nema!

Na plazi nema prirodnog hlada!Znaci suncobrani,lezaljke...To je jedino resenje!

Svi restorani i kafici su u starom delu Sartija.Postoji jedan veliki super market sa veoma korektnim cenama,isto se odnosi i na kafice i na restorane.

U blizini Sartija su sve najlepse plaze na Sitoniji.Tu ukljucujem i Orange beach...Par kilometara je udaljen od Sartija,samo je lose obelezen naziv plaze...

Sta god da vas jos interesuje,pitajte!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Taci, srce si !!!

Sta god da vas jos interesuje,pitajte!

Mene jos zanima kakva je situacija sa parkiranjem u Sartiju (ako od hotela Sarti beach uvece dodjemo kolima do centra Sartija)?

Gde se ostavljaju kola dok se uziva na Orange beach-u, pored puta ili na nekom parkingu?

Ima li komaraca u Sartiju i okolini?

Koliko je udaljen od Sartija najblizi Lidl ili neki tako bas veliki market?

Postoji li u blizini Sartija pumpa sa auto gasom?

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se parkinga tice,skoro u samom centru postoji veliki parking.Tako da nije problem za parkiranje uvece.

Kad to isto zelis da uradis na Orange beach plazi,parkiraces na mestu koje ti se najvise svidi.Odnosno ,nema uredjenog parkinga,ljudi ostavljaju kola u travi i zbunju u blizini plaze.Ta plaza je inace kamperska,tako da...Svuda unaokolo su satorcici i ne bas uredni kamperi...

A komarci...Ja nisam imala problema...I uvek se iznenadim kad ljudi pisu o komarcima,verovatno jer mi je u sobi uvece ukljucen raid,a kad izlazimo u setnju decu namazem autanom...Mozda zbog ovih mera predostroznosti nisam kompetentna da o tome pisem...Ali,mislim da mogu da kazem da skomarcima nisam imala problema.

Sto se tice super marketa,u samom Sartiju imas veliki zuti super market koji je super snabdeven i u kome su cene mozda tek nesto jace nego u Beogradu.Znaci,imas bukvalno sve po veoma pristojnim cenama...Lidl super market sam videla u Nikitiju.

Sto se auto gasa tice,mi koristimo disel i nikad ne obratim paznju na to da li ima auto gasa...Ono sto mogu da ti kazem je da u Sartiju postoje dve benzinske pumpe,na ulazu i na izlazu iz mesta.

E da,ono sto ti takodje moze biti od koristi,Sarti je na otvorenom moru,tako da ima dana s talasima...

A plaza kod Sarti beach hotela je zaista lepa,tako da ukoliko ides kolima,po spoljasnjem izgledu hotela i delu plaze na kome se nalazi,mislim da je dobar izbor.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirabi,u pravu si sto se tice menjanja naziva teme u Sarti-Preporucite nam dobar smestaj, ali nikako nemogu da nadjem kako da promenim naziv ove teme a da ne otvorim novu.Kazite mi kako?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taci, neizmerno hvala !!!

Katty, il' si otkrila kako da promenis naziv teme il' su moderatori to odradili umesto tebe, al' u svakom slucaju naziv je promenjen. Hvala sto si prihvatila moju sugestiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo, ja sam izmenila naslov :rolleyes: (inace, klikni na temu, pise)

I mene zanimaju neke stvarcice. Moji ove godine merkaju Halkidiki, a meni se cini da je Sitonija najlepsa, a i Sarti mi zvuci ok. Oni nisu mnogo zahtevni, samo vole da je lepa plaza, cista voda, i uvece da se promuvaju, tj. da ima radnjica za sacovanje i sl. Prosle godine su se najvise zalili na Eviji da im je uvece bilo smrtno dosadno. Ne vole oni bas ogromna mesta, ali ni totalno pusta i mrtva, a cini mi se da bi Sarti bio to (razmatraju jos i Tasos)? Znaci da li je mesto sa lepom plazom (to su se cini mi se, vec svi slozili) i dovoljno zivahno uvece? I jos nesto, oni bi isli u junu, da li je tad dovoljno zivahno, ili iskljucivo jul-avgust? I koje su temperature otprilike u junu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

suki hvala za menjenje naslova,a sto se tice temperatura ja vec par godina idem oko 18-19 juna do 30. na Halkidiki i uvek je bilo toplo i more naravno.Nisam bila u Sartiju ali mi se cini da nece biti dosadno uvece po mnooogo komentara koje sam procitala.Ja jos odlucujem neznam u koju kucu da idem i da li da cekam 28.februar sajam turizma ali bojim se da se ne prodaju aranzmani za juni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drage moje,nadam se da cemo uskoro sve naci neki lep smestaj i da cemo imati jos jedno lepo leto! :srce:

Sarti je zivahno,leprsavo,sarenoliko mesto koje ce vas svakako zavesti svojim sarmom!Narocito i pre svega prelepe plaze Sitonije... :zaljubiska:

Sto se smestaja tice,ne moze se tu mnogo pogresiti,ionako se najmanje vremena provodi u sobi. :D

P.S. Ja nisam letovala u junu,ali moji kumovi su bili u tom periodu u Sartiju,uhvatio ih je neki toplotni talas,tako da su imali super vreme,a bilo je i dosta ljudi...Mislim da vec u tom nekom periodu posle desetog juna sve radi,cak i cuvena diskoteka Mojito...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam sada definitivno odlucila da cu u stari deo zbog restorana i prodavnica a ako nam tu ne bude odgovarala plaza onda cemo prosetati ili kolima otici do one sa plicakom.A kazite mi za Four Season posto je blizu centra jel to bucna ulica sa buticima i prodavnicama gde ljudi uvece setaju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I kazite mi jos za Four Season da li je 1/4 studio komforan pisu da ima francuski lezaj i krevete na sprat.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Katty, gledala sam Magicov DVD o Sitoniji. Sobe u Four season-u su lepe, sa novim namestajem, ukusno uredjene, al' nisu prostrane. Komentatorka pomenutog DVD-ja kaze za njih da su "ususkane".

Koliko sam videla, najveci su apartmani u vili Aristotelis (do prosle godine ih je imao Magic u ponudi, a sad Astra). Tu postoje dve zasebne, bas velike sobe sa po dva kreveta i dve extra velike terase sa pogledom na more. Jako lepo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Four seasson definitivno ima male sobe.Odnosno u pitanju su studija.Francuski krevet i kreveti na sprat,ukoliko rezervisete cetvorokrevetni studio.Sem dve sobe na cosku,koje imaju lepe i velike terase,ove druge sobe imaju terase za dvoje...Ukoliko ste u mogucnosti,onda trazite te sobe...

Ulica u kojoj se kuca nalazi nije prometna,nema butika i prodavnica...Dosta je mirno,ljudi prolaze kad izlaze uvece tuda,ali nikakvih zadrzavanja u toj ulici nema...Nema ni dvorista za decu...Ali ispred kapije moze fino da se parkira auto...

Blizu je centar,blizu su radnje blizu je sve,a sto se plaze tice...Moze se neki dan provesti i u starom delu na lezaljkama,a sasvim sigurno obilazicete i neke druge plaze na Sitoniji...Tako da,nekako,bar meni,veci je problem ako mi je daleko prodavnica ili pekara...

Ja sam danas zvala Kostu grka i Rosu italijanku koji zive u Nemackoj,a izdaju sobe u Sartiju i rezervisala smestaj kod njih...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemogu da verujem da Magic uzima 1500.din po osobi za rezervaciju smestaja znaci nas cetvoro 6000din skoro 80ev da bi rezervisali smestaj ako idemo sopstvenim prevozom.Povoljne su im cene studija ali ovo je stvarno smesno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se pomalo zbog tog dinarskog dela odlucila za putovanje u sopstvenoj reziji...Ovo sto sam ja rezervisala je apartman,na pocetku novog dela Sartija,malo uvucen u tihu ulicu,ima veliko dvoriste,dve sobe,veliku terasu i u julu ce me kostati 50 evra dnevno.Mislim da je to sasvim korektno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka