Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio skoro u Sartiju ili je trenutno tamo?

Jel ima neko sveze informacije? Vreme? Kakva je voda?

Kakva je snabdevenost po marketima?

Jel isao neko preko Makedonije, kakva je situacija na granici?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

 

djevojka i ja planiramo ove godine da idemo u Grčku,Sarti. Planiramo put Sarajevo - Ohrid ( 2 noci u Ohridu ) i onda Sarti. Period nocenja u Grckoj je 5.8.-9.8.2015. S obzirom da nam je prvi put da ljetujemo u Grckoj i da sam naisao na poteskoce rezervisanja smjestaja u ovom periodu :D , molio bih bilo kakvu pomoc ili smjernicu u pronalasku istog :D

 

Hvalaa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To ti je najgori period za traženje smeštaja, sam špic sezone. Probaj preko lokalnih agencija sa Sitonije. Pročitaj obde na temi koji se smeštaji preporučuju pa nađi kontakte.

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakav je sarti za porodice sa malom decom? Da li mi preporucujete neku vilu na plazi,a da moze da se rezervise preko nasih agencija? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporucujem nas smestaj u koji nazalost ne mozemo da odemo.:rolleyes: Vila Meltemi na plazi u starom delu grada, studio za dvoje +1 dete(mi smo troclana porodica). Smena je 28.6.-7.7. Nije preko agencije, vec smo stupili u kontakt sa Grkom preko mail-a, pa ako idete sopstevnim prevozom nije problem tj. nije problem ni ako biste isli busom, prevoz platite preko agencije. Cena je povoljna jer smo rezervisali 2 meseca ranije. 42e dnevno za studio.Dacemo i popust:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio skoro u Sartiju ili je trenutno tamo?

Jel ima neko sveze informacije? Vreme? Kakva je voda?

Kakva je snabdevenost po marketima?

Jel isao neko preko Makedonije, kakva je situacija na granici?

mi smo se vratili 25.6 iz Sartija. Voda je po meni topla jer  je nas klinac od dve godine ulazio bez problema. Snabdevenost marketa je odlicna sve sto treba moze se naci svega ima voca, povrca, mesa i ostalih potrepstina. Mi smo isli preko makedonije i nikakvih problema nije bilo ni tokom puta kroz Makedoniju, a na granici nisu bile velike guzve. Ako treba jos neka informacija slobodno me pitajte.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li znate kakve su cene u tavernama? Ima li sadrzaja za malu decu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po mom misljenju za malu decu ima sasvim dovoljno sadrzaja. Pored velikog parking koji se nalazi pored ambulante postoji park za klince sa ljuljaskama, toboganom, klackalicama i jos nekim zanimacijama za klince. Takodje postoji da ga nazovem zabavni park za klince koji sadrzi one klackalice koje rade na kovanice od jednog evra, stoni fudbal, neku vrstu kartinga i jos mnogo toga, a po gradu ima igraonica sa raznim sadrzajima.                                                                                    Sto se tice cena u tavenama mogu samo reci za morske specijalitet gde je hobotnica 9,5 evra po porciji,dagnje su od 6 do 8 evra ,meso krabe je oko 5 evra a za ostalo ne znam. Nadam se da sam bar malo bio od pomoci ako vas intresuje jos nesto vi pitajte.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na informacijama! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stigao danas u Sarti ... 

Pucajte kome sta treba od info ...

Potrudicu se da budem od koristi ...

P.S. Samo da kazem da sam isao preko Dojrana gde smo prespavali. Od Preseva preko Dojrana do Sartija 400 km ako nekome znaci ova info. Put je odlican preko Dojrana. Zadrzavanje na granici max 3-5 minuta. Za Evzoni i Gevgeliju ne znam.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je u bilo Sartiju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel primaju kartice u Lidlu? Zna li neko?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sajovi medenjaci- Kakva je kuća Talizeti u novom delu Sartija, obližnje prodavnice,igralište, plaža?

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stigli u Sarti prvi put, mesto nam se bas svidelo, smestajem smo vrlo zadovoljni. Voda je nama matorima na plazi ladnjikava, ali decu i dalje tesko isterati. Sarti je poluprazan, obzirom na slike koje smo gledali kafici sa lezaljkama skoro potpuno prazni, svuda nude sobe, bar u starom delu, hrana jeftinija za nijansu nego u Olimpijskoj regiji.

za one kojima trebaju bankomati, ne oslanjajte se previse jer su uglavnom ispraznjeni. U restoranima i kaficima i dalje primaju kartice i ponasaju se kao da se nista ne desava.

Vrlo zadovoljni porodicno izborom smestaja, mesta i svega sto moze.

 

I da na granicama najduze smo cekali kod Grka, u subotu ujutro, a i komsije u nedelju kazu ista prica. Pri tom smo prolazili niko nas nije pogledao ni pasose nam nisu uzimali, ali kad vide Makedoske tablice odmah krece problem da se prelepi MK na tablici, pa da im odstampaju papir da su usli u Gr sa nekim dokumentom i tako bez veceg razloga se cekalo ovog vikenda 40-60 minuta na evzoni

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vekim.... i mi smo bili prosle godine u ovo vreme i isto je bilo polu prazno, ali od 01.Jula je pocela veca guzva.... tako da uzivajete jos par dana dok ne krene...

Mi krecemo za par dana, pa me interesuje u koje ste vreme bili na granici, jel Evzoni? Pitam zbog guzve i male dece u kolima.

Jel ima vetra?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka