Guest Prijatelj

SARTI

8093 poruke u ovoj temi

dejana corali su divni, uzivacete....a mi volimo ta vrahakiu na pocetku starog dela i relax pizze ;)

Hvala puno Marija
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi mala pomoc oko izbora smestaja...da li izabrati vilu Teani (pronasao je preko Paradisosa) ili vilu Iliadis? Unapred hvala svima....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ilidais je bolji po slikama koje gledam vile Teano....noviji je smestaj

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poštovanje svima,

Razmišljamo da ove godine početak jula provedemo u Sartiju, opcija smeštaja koja nam je najverovatnija je vila Iliadis... ako je suditi po komentarima na ovom forumu, to će biti dobar izbor...

E sad par pitanja pošto nismo do sada letovali u Sartiju a imamo bebu koja će u julu imati 10 meseci...

Ono što me najviše zanima je da li ima neki dom zdravlja za slučaj da nam ne daj Bože zatreba?

Takođe, koliko je toplo more u prvoj polovini jula i da li je deo plaže koji je najbliži vili Iliadis pogodan za tako malu bebu... mada je svakako nećemo puštati u vodu samu ;)

I da li smeštaj u vili Iliadis i dalje izgleda kao na fotkama koje su prikazane na sajtu, pošto je renoviranje unutrašnjosti bilo 2007, ako sam dobro informisana...

U svakom slučaju, hvala svima koji budu odgovorili na ovaj post.

Veliki pozdrav,

Maja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

iliadis je super, mali su studiji ali je vrlo cisto i novije...imas plazu odmah blizu ali je tu ulazak nagli u dubinu, novi deo sartija je postepen ulazak...lekar ima kod velikog parkinga, studirao je u novom sadu i zna srpski, i dobar je...u centru velika apoteka....bice vam super...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne zaboravite da u Sartiju duva vetar sa mora. Mozda bas i nije zgodno za bebu.

Sigurno ima lekarska ordinacija. Znam da su klinike u Poligirosu, on je nekih 30-40 km od Nikitija. Ne znam da li ima neka bliza veca zdrastvena ustanova

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postoji medicinski centar (po naški, dom zdravlja) u Agios Nikolaosu, što je na nekih četrdesetak kilometara od Sartija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, sad kad sam procitao, setih se da su kumovi tamo vodili decu kod lekara

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam imao nepriliku 2005.god. pa sam morao dete iz Psakudije hitno da vodim kod lekara jer je razbio arkadu, i rekoše pravac Poligiros. Tad sam psovao poprilično sve i svakog ko mi je pao na pamet čudeći se da ništa bliže nemaju ??

Jel taj dom zdravlja skoro otvoren ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ag. Nikolaos je isto 30km od Psakudije, mozda i vise. I Poligiros je na slicnoj udaljenosti a i vece je mesto, sa vise zdrastvenih ustanova

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upatili Iliadis vilu od 05-15.07.2015. Posle dve godine se opet vracamo u Sarti... ;-)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi,

Treba mi pomoć... razmišljamo da potražimo smeštaj u kući Kostas (HouseKostas), ali prema mapi koja je prikazana na njihovom sajtu, ne mogu da procenim da li taj smeštaj pripada starom ili novom delu Sartija?

Pošto idemo na odmor sa bebom od 10 meseci, savetovano mi je da potražimo smeštaj u Novom Sartiju, zbog postepenog ulaska u vodu... iako će beka biti mala za samostalan boravak u vodi, ipak bih volela da ulazak u dubinu bude postepen...

Elem, kuća Kostas se nalazi na samoj plaži, nedaleko od vile Zorbas, koja takođe može da se bukira preko tog sajta (kao i hotel Agani), pa me zanima da li neko ima iskustva sa tom vilom i da li u blizini imamo neki market i pekaru?

Unapred hvala svima koji budu odgovorili na ovaj post.

Pozdrav svima,

Maja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moram da Vam kažem , da ćemo se verovatno videti... Rezervisali takođe vilu Iliadis u periodu od 3.-17. 7. Nadam se da ćemo poneti lepe utiske odatle :D

Izmenjeno (ZOKILILI)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinjavam se,

U gornjem postu sam napravila omašku... Kuća Kostas se ne nalazi blizu vila Zorbas, već se vila zove Zogia...

Da ne bude zabune...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi moji putnici... ja vec deset dana na netu, na ovom forumu i dalje nemam pojma sta da rezervisem, a Sarti sam definitivno odlucila da posetim. Neodlucna sam zbog toga sto idem sa trojicom muskaraca - muzem, sinom od 4god i sinom od 9meseci :) Bice mi bas divno nahraniti ih tamo :) Zato... izabrali smo novi Sarti i za sad je to to.. Sto se tice vila volela bih da je na plazi da ne nosimo punu ratnu opremu tamo-vamo po ceo dan.

Pozz za sve

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26205
    Ukupno tema
    873900
    Ukupno poruka