Guest Prijatelj

SARTI

8035 poruka u ovoj temi

Bio sam u Sartiju, ali tvoju kucu nisam video, sigurno sam je video u prolazu. Ako je kuca na obali smatraj da ce biti bucna jer tu non stop cak i nocu spartaju skuteri a oni se cuju vise nego automobili.

Moj predlog apartman Four Season, a ako se ide sa decom hotel Sarti Beach i to preko Magic-a jer su jeftiniji od Astra travela, ali sa druge strane vlasnik Astra travela tamo provodi celo leto ako je to nekome vazno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam u Sartiju, ali tvoju kucu nisam video, sigurno sam je video u prolazu. Ako je kuca na obali smatraj da ce biti bucna jer tu non stop cak i nocu spartaju skuteri a oni se cuju vise nego automobili.

Moj predlog apartman Four Season, a ako se ide sa decom hotel Sarti Beach i to preko Magic-a jer su jeftiniji od Astra travela, ali sa druge strane vlasnik Astra travela tamo provodi celo leto ako je to nekome vazno.

Znam da je Magic jeftiniji od Astre ali vise od tri nedelje cekam njihove cene stalno nesto odgadjaju.Svidja mi se apartman Four Season ali je on cini mi se u starom delu Sartija.Cula sam da je plaza za decu lepsa u novom delu  da je postepen ulazak u dubinu.Nasla sam mapu Sartija sa dosta kuca obelezenih pise da je taj prvi deo oko crkve i centra Old Sarti a ovaj deo u sredini gde je fudbalsko igraliste(tu je pored i vila Galini) to je Sarti Village i onaj novi de odvojen malo Sati Beach(tu je vidim i istoimeni hotel).Mene zanima apartman blizu te plaze gde ima vise plicaka,da su blizu prodavnice sa namirnicama i restorani za rucak(jer ne mislim da kuvam a videla sam na Astrinom sajtu da se moze uplatiti u restoranima Avra i Agiris polupansion 10ev) jer ne mogu decu po suncu jakom vuci do restorana ako je daleko a naravno kad bi uz sve to sto sam nabrojala da ne bude bucno nocu.Ako nesto imas da mi predlozis molim te kazi mi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I koliko minuta peske ima otprilike od hotela Sarti Beach do plaze a koliko do centra.Da li ima prodavnica i restorana u tom delu gde je ovaj hotel?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sarti beach hotel je u novom delu Sartija,prilicno je udaljen od centra.Sto znaci daleko od restorana,daleko od prodavnica,daleko od svega sto ti treba...U tom smislu,vila Galini je na idealnom mestu,jer je na pocetku novog dela mesta,jer ti je blizu novi deo zbog plaze,a isto tako i centar zbog svih drugih stvari koje su ti potrebne.

Novi deo Sartija,to su samo redovi kuca uz more.A Sarti se proteze par kilometara uz obalu.Prosle godine sam upoznala ljude koji su letovali u Sarti beach hotelu i bili su s malim detetom i nije im bas bilo jednostavno da po sve sto im treba dolaze u stari deo...

Idealan je zaista,ukoliko postoji mogucnost novi deo pri pocetku...Ukoliko imaju mesta za period koji ti odgovara,mislim da je vila Galini dobar izbor!

Ja sam letovala u julu u apartmanima four seasson,a u septembru u vili Athina...Oba puta sam bila zadovoljna!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sarti beach hotel je u novom delu Sartija,prilicno je udaljen od centra.Sto znaci daleko od restorana,daleko od prodavnica,daleko od svega sto ti treba...U tom smislu,vila Galini je na idealnom mestu,jer je na pocetku novog dela mesta,jer ti je blizu novi deo zbog plaze,a isto tako i centar zbog svih drugih stvari koje su ti potrebne.

Novi deo Sartija,to su samo redovi kuca uz more.A Sarti se proteze par kilometara uz obalu.Prosle godine sam upoznala ljude koji su letovali u Sarti beach hotelu i bili su s malim detetom i nije im bas bilo jednostavno da po sve sto im treba dolaze u stari deo...

Idealan je zaista,ukoliko postoji mogucnost novi deo pri pocetku...Ukoliko imaju mesta za period koji ti odgovara,mislim da je vila Galini dobar izbor!

Ja sam letovala u julu u apartmanima four seasson,a u septembru u vili Athina...Oba puta sam bila zadovoljna!

Hvala Taci na informaciji,a kazi mi jel bucna ta ulica kod plaze nocu i koliko treba od Fous Season apartmana do plaze-u kom je on delu Sartija

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Taci na informaciji,a kazi mi jel bucna ta ulica kod plaze nocu i koliko treba od Fous Season apartmana do plaze-u kom je on delu Sartija

Novi deo Sartija je mnogo manje bucan od starog.Prosto,jer svi uvece odatle izlaze u stari deo,bilo da idu samo da setaju,bilo da idu u neki nocni provod.

U principu leto je,ima ljudi...Ja licno nisam imala neko takvo iskustvo da nisam mogla nocu da spavam,iako sam bila u tom starom delu Sartija.

Ja recimo planiram da pozovem ljude od kojih sam uzela telefon prosle godine da pitam za smestaj,oni su dosta blizu vile Galini.Meni se taj pocetak novog Sartija,stvarno jako dopada,jer nije centar,a nije mnogo daleko od njega.Recimo,ne bih bas da palimo kola da bi otisli u prodavnicu...Zbog toga,mislim da je taj deo prilicno idealan.Jer ima kuca koje su u novom delu,a koje su mnogo daleko od svega...Sarti beach je dosta daleko,a ima i daljih...

Sto se tice apartmana four seasson,u toj varijanti,sve ti je blizu...Prilicno su male sobe,sto ce reci studija i mala je terasa,dve sobe imaju veliku terasu i ako njih dobijes super,ako ne,ne moze cetvoro ljudi u isto vreme da sedi na terasi...Buka?Nista strasno,jer je i on malo izdvojen,tako da tuda eventualno neko prodje,ali nema nikakvih zadrzavanja koja bi ti smetala da spavas...Dosta dobro mesto sto se buke tice!

Cuje se pomalo muzika iz obliznje diskoteke,ali to je zanemarljivo...

Ja se necu odluciti za odredjen smestaj pre nego sto pogledam Magic-ov smestaj ,jer oni bi morali sledece nedelje da izbace cene,ukoliko su makar malo skuplji nego prosle godine,zovem ove ljude koji su mi dali svoj broj prosle godine i pisem u hotel Ammos koji mi je ponudio smestaj za pristojne pare...

Ako ti treba jos neka informacija,o samom mestu,smestaju,cenama,okolnim plazama,slobodno pitaj...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zaboravila sam,od four season apartmana do plaze,ne znam da l ima sto metara...Jedino sto je u pitanju plaza u Starom delu mesta,znaci bez onog postepenog ulaska u vodu...

Tamo nijedna kuca nije daleko od mora,jer citavo mesto raste u duzinu,a sve to u neka tri reda...Sto znaci gde god da si od plaze sigurno neces biti mnogo udaljena!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja koleginica je htela prosle godine da ide u Sarti Beach, medjutim hotel je bio rasprodat. Prosle godine je svratila do hotela i rekla je da i tamo postoji mogucnost PP. Taj deo Sartija je najlepsi za kupanje.

Sto se tice Four Season-a hotel je blizu plaze 3 min. hoda. Na plazi su lezljke platis jedno, dva pica i koristis ih ceo dan. Terasa je taman za dvoje da mogu lepo da doruckuju, popiju kafu i igraju karte predvece.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E hvala Taci puno na informacijama i ja cekam Magicove cene a kazi mi jos kuca Atina jel u tom novom delu Sartija u kom je ona redu kuca prvoj drugoj ili trecoj ulici i da li su tu apartmani ili studija posto nas je cetvoro.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E hvala Taci puno na informacijama i ja cekam Magicove cene a kazi mi jos kuca Atina jel u tom novom delu Sartija u kom je ona redu kuca prvoj drugoj ili trecoj ulici i da li su tu apartmani ili studija posto nas je cetvoro.

Ja sam se za Atinu odlucila zato sto sam u julu upoznala vlasnike te kuce,a to su najljubazniji ljudi koje sam tamo upoznala...Oni tamo zive tokom cele godine,imaju troje dece i toliko se trude da budu na usluzi da je to neverovatno...Zbog svega toga kad je trebalo da letujem u septembru nisam ni razmisljala o drugom smestaju.

U pitanju su inace,takodje studija,sobe su nove jer su tek prosle godine zavrsili tu kucu...Znaci u sobi imas jedan bracni krevet i krevete na sprat,malu kuhinjicu i pristojno kupatilo...Terasa je pristojno velika,opusteno cela porodica moze da sedi na terasi...

Od mora je udaljena najvise pedeset metara i najbliza je super marketu,a blizu nje je i novi deo Sartija...

Sto znaci da bih je svima preporucila da nema jedan veliki minus za one kojima buka smeta...A to je klub Mojito...To je kuca koja je najbliza tom klubu...Opet,nije tu muzika veliki problem,jer je kuca Janisa,vlasnika, ispred Atine i stiti apartmane u kojima su gosti od glasne muzike...Ono sto je problem,to su oni koji pola noci ispred kluba,a to su uglavnom cesi i slovaci tu piju i onda onako pijani prave buku...Uz to,oni motorici,kojima grci obozavaju da skinu auspuh da bi se glasnije culi,takodje predstavljaju problem...

Tako da,ukoliko ne zelis buku,onda Atina nije mesto za odmor...

Ja stvarno nisam imala problem sa spavanjem,valjda jer uvece budem toliko umorna od svih dnevnih akcija,da se samo onesvestim u krevetu...Ali kome smeta,to je onda bas problem...Mislim da je upravo to razlog sto su te sobe koje su inace super,prosle godine bile jeftinije od svih ostalih...

Mislim da su u ponudi agencije Magic apartmani samo u kucama Stelios,Virozi i mozda jos u jednoj kojoj sad nikako ne mogu da se setim imena...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ostale su Stella i Virozi pise da su obe u novijem delu Sartija ali neznam na sta misle da li na onaj deo odvojeno gde je Sarti Beach hotel ili ovaj srednji deo gde je i vila Galini.I stvarno ne mogu vise da docekam njihove cene

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sada sam procitala za vilu Virozi na njihovom sajtu da je skoro na plazi(vidi se slika) i da je udaljena 300m od centra sto znaci da je u ovom srednjem delu a za STELLU pise da je 80m od plaze i 200m od centra a Stellios je u starom delu sto znaci da otpada zbog plaze.Ostaje mi da cekam samo cene za ove dve kuce  a htela sam 14.6 tada su proslogodisnje cene bile super,pa ako je skupo onda cu bez agencije ici

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se vile Virozi tice tacno zam gde je,posto sam svakog dana prolazila pored nje...Za taj period,trebalo bi da budu dobre cene...Kuca je na dobrom mestu,jer odmah posle onog fudbalskog terena koji se vidi na slici,pocinje taj novi deo plaze koji je idealan za decu...Centar nije mnogo daleko,tako da mozes i da prosetas do prodavnice...O vecernjoj setnji da i ne govorim...Samo jos da nam daju i cene,pa da lepo mozemo i odluku konacno da donesemo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E ovo je stvarno super!! Bas mi se ne da!Vec tri nedelje cekam da Magic izbaci cene i oni to danas uradili a ono nema cene za bas te dve kuce koje sam cekala Virozi i Stella.Imaju neke nove koje su jos u izgradnji i cene su jako povoljne

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sada sam totalno sludjena,da li da izaberem kucu u starom delu gde su restorani(zbog rucka jer jedno dete mi je 4 god pa da ga ne vucem po suncu daleko) ali onda nam je plaza sa plicakom daleko a to mi bas ne odgovara ili da izaberem kucu u novijem delu a kolima da idemo na rucak.Sta mislite? I posle koliko metara otprilike pocinje ta dubina u starom delu i da li je u vodi samo pesak a ne kamenje kao u novom delu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   1 član

• damal
  • Naša statistika

25890
    Ukupno tema
    862422