Guest Prijatelj

SARTI

8149 poruka u ovoj temi

I tako...Toliko sam pisala o tom letovanju,toliko mi je nedostajalo more,plaze,sunce...I konacno,stiglo je vreme za more... :D

Eto mene za dvadeset dana sa novim utiscima... :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I tako...Toliko sam pisala o tom letovanju,toliko mi je nedostajalo more,plaze,sunce...I konacno,stiglo je vreme za more... :D

Eto mene za dvadeset dana sa novim utiscima... :D

Pa javi se kad se vratis :) ,ja krecem tek 7.8

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima:) Da li mi neko moze reci nesto vise o vili Tassuli na Sartiju? I da li pescana plaza u Sartiju ima bar jedan teren za odbojku?:) Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima u Sartiju, na glavnoj plazi teren za odbojku??? Nadam se da ce mi neko odgovoriti?:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja i dalje svaki dan dolazim na forum po dva puta u nadi da ce mi neko odgovoriti na moje pitanje u vezi sa Sartijem...

Evo da ti odgovorim: teren za odbojku ima u Sartiju sigurno, a nalazi se ili u visini autobuske stanice ili na zavrsetku starog dela Sartija kad se krene prema novom delu. Ako sam omasio u metrima izvini, nije namerno..........bio sam 2006. tamo.......ali ono sto je tebi bitno, teren sa odbojku sigurno ima.

pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo da ti odgovorim: teren za odbojku ima u Sartiju sigurno, a nalazi se ili u visini autobuske stanice ili na zavrsetku starog dela Sartija kad se krene prema novom delu. Ako sam omasio u metrima izvini, nije namerno..........bio sam 2006. tamo.......ali ono sto je tebi bitno, teren sa odbojku sigurno ima.

pozz

Hvala puno na odgovoru....:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos jedno pitanje, da li u Sartiju ima tv kanal rts sat? Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se vratila s letovanja i sta da napisem...Srce sam jos jednom ostavila tamo,u Sartiju.... :srce::srce: :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam se vratila s letovanja i sta da napisem...Srce sam jos jednom ostavila tamo,u Sartiju.... :srce::srce::srce:

Mi smo ove godine bili jedan dan u Sartiju i načisto se zaljubili u njega! Letovali smo u Lagomandri i Lagomandra bič je prelepa, ali Sarti... onakvi talasi se ne viđaju svaki dan. Sledeće godine ćemo opet na Sitoniju, najverovatnije ponovo u Lagomandru ili Anthemus See, ali ćemo bar nekoliko dana provesti na istočnoj obali i u Sartiju

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne verujem da je iko ko je bio u Sartiju od nas ovde, ostao ravnodusan prema tom mestu........ja sam dva puta bio....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cujem sve reci hvale o Sertiju, ali da li neko moze da mi odgovori na pitanje, da li u nekim vilama ima kanal rts satelit? Ako mozete da mi kazete i u kojima?

Unapre hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svi komentari se svode na odusevljenje Sartijem, to je jako lepo ali, bez uvrede, ne mnogo upotrebljivo. I mene je Sarti osvojio (bila sam jednom pre 5 godina) i jedva cekam ponovo da odem i bas mi je drago sto imam istomisljenike. Ali, hajde da ponovimo neke prakticne stvari - gde je najpovoljnija prodavnica, veliki market, ko nudi najpovoljnije izlete, da li je Orange beach i dalje lepa plaza (ili ga je velika guzva upropastila), da li je neko isao na Grcko vece (i gde ga oni uopste organizuju)..., razne cene, utisci o kucama, ima li peskira po kucama (narocito me interesuje Chrisula), ako ih ima koliko ih cesto menjaju (ako ih uopste menjaju)..., kakav nam domacin Astra travel ove godine (dosad sam samo reci hvale za njih cula, mi smo prvi put ove godine njihovi putnici)...Treba da se pakujem pa pokusavam da budem racionalna...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cujem sve reci hvale o Sertiju, ali da li neko moze da mi odgovori na pitanje, da li u nekim vilama ima kanal rts satelit? Ako mozete da mi kazete i u kojima?

Unapre hvala.

druze pa ides valjda na odmor?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svi komentari se svode na odusevljenje Sartijem, to je jako lepo ali, bez uvrede, ne mnogo upotrebljivo. I mene je Sarti osvojio (bila sam jednom pre 5 godina) i jedva cekam ponovo da odem i bas mi je drago sto imam istomisljenike. Ali, hajde da ponovimo neke prakticne stvari - gde je najpovoljnija prodavnica, veliki market, ko nudi najpovoljnije izlete, da li je Orange beach i dalje lepa plaza (ili ga je velika guzva upropastila), da li je neko isao na Grcko vece (i gde ga oni uopste organizuju)..., razne cene, utisci o kucama, ima li peskira po kucama (narocito me interesuje Chrisula), ako ih ima koliko ih cesto menjaju (ako ih uopste menjaju)..., kakav nam domacin Astra travel ove godine (dosad sam samo reci hvale za njih cula, mi smo prvi put ove godine njihovi putnici)...Treba da se pakujem pa pokusavam da budem racionalna...

Ja sam dva puta isao preko Astre, i to sto obecaju to i ispune. Marketi.......pa razlicite su cene ali ja nisam tog tipa da pamtim taj i taj marke se zove tako i on ti je povoljniji od tog i tog...........to na licu mesta vidis..........sto se tice izleta isli smo preko njih na robinzon i oko Atosa.......to je 2004. godine mislim bilo po 25 ili 30 evra po osobi, sad cujem da je nesto skuplje...........a takodje vidim na forumu da ljudi idu preko drugih agencija na izlete za manje pare i sa boljim vodicima.......opet sve je stvar licne organizacije

peskiri.........o tome ne razmisljam, mi nosimo svoje, meni samo treba najnormalniji smestaj bez perverzija i nista vise.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

....to je 2004. godine ....

Hvala, Ancha, sto si odgovorio, tek malo pre sam videla tvoj brzi post. Samo, ja sam zelela da animiram neke ovogodisnje "sartijevce" ali nesto mi ne polazi za rukom. Izgleda di bih trebala da zakuvam neku temu oko koje bi se ljudi sukobili, onda vrca na sve strane...Ili su "Sartijevci" miroljubivi i lenji na pisanju...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26814
    Ukupno tema
    900650
    Ukupno poruka