Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

 

Dva metra...

Ja sam cula da je dugacak plicak.. Da li je to mozda u novijem delu Sartija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi u kom delu plaze se kupate. U starom delu Sartija skroz levo dubina ide posle nekih desatak metara, kod onog znaka  :srce: Sarti gde su sportovi na vodi imas plicak od nekih 50 metara s tim da je posle prvih par metara dubina do ramena a posle naglo opada pa ti je voda do kolena.. U novom delu Sartija pak skroz desno imate bas dugacke plicake.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala puno, ja sam mislio da strelica pokazuje kuću iza pa nisam ni obraćao pažnju.

U principu, nama je sve ok kada sednemo na terasu i imamo direktan pogled na more. Pre dve godine smo bili 10 dana u Ostraco kući (ne hotelu), u prvom redu do plaže, u istom terminu koji i sada tražimo (kraj avgusta i početak septembra), samo su tada cene bile osetno niže nego sada. Imali smo trokrevetni studio, koji je, ruku na srce, premali za troje ali je za nas dvoje bio ok, za 35e po danu. Pokušao sam ove godine da kontaktiram gazdu mail-om ali ne odgovara. Agencije koje imaju u ponudi Ostraco hotel nemaju i Ostraco kuću.

Mene zanima kuca Ostraco jer nigde nisam mogla da nadjem opis u kom delu novog Sartija se nalazi... Tj. Da li u blizini ima neka prodavnica, kafic i koliko je pešice idaljena od starog Sartija? 

 

Hvala puno, ja sam mislio da strelica pokazuje kuću iza pa nisam ni obraćao pažnju.

U principu, nama je sve ok kada sednemo na terasu i imamo direktan pogled na more. Pre dve godine smo bili 10 dana u Ostraco kući (ne hotelu), u prvom redu do plaže, u istom terminu koji i sada tražimo (kraj avgusta i početak septembra), samo su tada cene bile osetno niže nego sada. Imali smo trokrevetni studio, koji je, ruku na srce, premali za troje ali je za nas dvoje bio ok, za 35e po danu. Pokušao sam ove godine da kontaktiram gazdu mail-om ali ne odgovara. Agencije koje imaju u ponudi Ostraco hotel nemaju i Ostraco kuću.

 

Izmenjeno (Tamo_negde)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Interesuje me misljenje o vili Loukakis u novom delu Sartija ? Isli bismo porodicno sa dvoje male dece.

Znacio bi mi odgovor sto pre.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ukucate u belo polje tamo gde je lupa Loukakis i lepo se pojave postovi članova grupe...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, Interesuje me Toula's Studios u Sartiju. Iskustva? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moze li neka novija informacija o vili Meri

Prosle godine sam u julu boravio u toj vili.

Nalazi se blizu plaze, na 3-5  minuta hoda.Gazde su jako ljubazne.Nama se poslednjeg dana pokvario reso, prijavio sam gazdi i u roku od 10 minuta mi je doneo novi sa sve kutijom i garancijom.Vila je cista.Menjali su nam posteljinu na svakih 5 dana a boravili smo ukupno 15 dana.Cak su nam donosili i wc papir i kese za djubre.

Pristojno je opremljena.Nisu najnovije stvari ali su ok.Prozori i vrata su pvc.Kuhinja poseduje viseci deo i aspirator.Takodje je i bilo sudja i pribora ali mi praktikujemo da nosimo nase posudje i pribor pa nismo njihov koristili.Takodje smo nosili svoje peskire. Peskiri se ne nobijaju.Kreveti su po nasem misljenju bili udobni.Jedina zamerka je sto u kupatilu nema zavese oko tus kade.Takodje ima terasu i na njoj su bile 4 stolice i jedan sto.Sve je bilo funkcionalno.Ta vila je jaftinija od drugih.Mi smo je znog tog izabrali i evo i ove godine letujemo tamo.Sve zavisi sta ko trazi i ocekuje od letovanja.Nama je bilo bitno da nam plaza nije bas daleko od vile,a ovde su vam sve  vile blizu plaze.Neke su bas na minut od plaze a neke na 10 minuta ali sve je blizu.Trebao nam je lep odmor sto smo i dobili.Funkcionlna vila da mozemo da se okupamo, normalno da spavamo, pripremimo hranu....Klimu smo imali u sobi i ona se dodatno placa.Sto se mene tice sve preporuke za vilu Meri i za Hellena travel agenciju.

Izmenjeno (Zivan)
Slovna greska
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ove godine je bilo toliko nezadovoljnih ovom agencijom...

Prosle godine sam sa porodicom letovao preko Hellena travel agencije i nemam.nista lose da kazem za njih.Njihov vodic nas je obilazio svakog dana da pita da li je sve u redu, kako smo.Sve je bilo kao sto je dogovoreno.I autobus za put je bio udoban a kad smo se vracali dali su nam jos bolji bus, u kom je mogao da se spusti sto izmedju sedista, stavi se kao neko eko sediste- podmetac i tu smo podigli noge pa smo lepo i spavali u povratku.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

VILA JORDAN NEW

Zdravo, zanimam me da li je neko bio u vili Jordan New u 1/4+2 apartmanu? Kakvi su utisci, da li terasa ima pogleda na more?  Gde se ova vila nalazi, u novom ili starom delu Sartija? Idem sa decom, (12, 14, 15) pa me zanima da li u mestu ima luna park? I ako možete, preporučite mi gde je najbolji gyros u gradu :D

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vila se nalazi u starom delu....za luna park nisam siguran, mislim da nema za tako veliku decu (mozda ima igraonica sa igricama, stonim fudbalom i hokejem)....znam da ga ima u Metamorfozisu i ako se dobro secam bio je u Neos Marmarasu

vila se nalazi u starom delu....za luna park nisam siguran, mislim da nema za tako veliku decu (mozda ima igraonica sa igricama, stonim fudbalom i hokejem)....znam da ga ima u Metamorfozisu i ako se dobro secam bio je u Neos Marmarasu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Jordan se nalazi na samom trgu u starom delu. Tu je nocu najveca guzva. Nema pogled na more. Ako planirate da obilazite plaze, sto vecina koja ide u Sarti cini, tesko da ce te naci parking u blizini vili. Luna park je lep, ali nije za vecu decu. Giros je lep kod Obeliksa. Crkva je blizu, pa moze da se desi da vas budi zvono ujutru.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, ima li koga da ce ipak ici u Sarti krajem juna, oko 23,? Uopste ne znam da li da otkazem rezervaciju..

Ima neka igraonica na otvorenom, mini luna park, igraliste, nije lose za malu decu..

Izmenjeno (zima)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam trebao da budem u Sartiju 23.06. To sam rezervisao jos u novembru, ali u aprilu sam otkazao termin. Mislim da krajem juna ce biti mnogo manja guzva i mnogo bezbednije nego za kraj avgusta i pocetak septembra kada planiram da cetvrti put posetim Sarti :-) Da se samo ja pitam, ja bi isao krajem juna, ali ovako moracu da sacekam.

Izmenjeno (darko08)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Janis novi deo ?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka