Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

 

Zdravo svima. Zelim nesto sve da vas pitam dok su vam utisci svezi. Ja i moj suprug smo resili da sledece letovanje provedemo u Sartiju pa vas molim za preporuku apartmana..oboje smo ranoranioci, on voli da dzogira a ja bukvalno da mi sunce izadje dok sam na plazi pa mi treba apartman blizu mora sto, prema onom sto citam o Sartiju, ne bi trebalo da bude problem. Sami smo, bez dece pa nam ne treba plicak neki..ne znam na koji deo Sartija se misli kad kazu 'taj i taj apartman je odmah iznad najlepseg dela plaze'..koji je to deo plaze ako bi neko hteo da razjasni..takodje sam citala da je najbolje biti smesten na granici izmedju starog i novog dela pa sam, vodjena time, naisla na ok vilu Brigita, zato molim, ako neko zna da mi kaze dal' je ok lokacija prema onom sto trazim..mi smo ove godine bili u Sivoti i Pargi i fenomenalno se proveli, nikad vise lepih plaza pa se nadamo da Sitonijom,u okolini Sartija, mozemo to da ponovimo, uzdam se u vas. Planiramo da obidjemo sto vise ali nam pomenuti apartman treba da ne gubimo previse vremena na njegovo dzogiranje i moje jutarnje uzivanje na plazi..isto tako da ne budemo previse daleko od centra zbivanja uvece. Ne mora luksuz, to nam nije bitno..solidno nesto ali cisto. Svi vi koji ste bili zadovoljni smestajem, lokacijom apartmana ovog leta, javi te se. Znaci svima nama svaka sitnica i vase iskustvo..hvala ?

U toj vili Brigita, nasi prijatelji letuju godinama i prezadovoljni su. Nalazi se na samom ulazu u stari Sarti i u prvom redu do plaze. U tom delu Sartija more bas i nije mirno, takodje tu pocinju svi oni silni kafici, taverne i restorani kao i ozbiljnije i posecenije setaliste, te mislim da je nocu malo bucnije.

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima na temi.

Planiram da septembra naredne (2020-te) 15-tak dana budem u Sartiju..

Pretrazivala sam komentare o vili Elena koja je na samoj plazi ( radi je Hellena travel) jer sam se nameracila da je rezervisem i zbog cene i lokacije.U agenciji su mi rekli da je vila ,,skromno opremljena,, ali to meni i ne znaci mnogo ako se ta ,,skromnost,, svodi na oskudni namestaj...bitno mi je da ima funkcionalno kupatilo, udobne krevete i terasu sa pogledom na more.Kuhinjice su uglavnom minijaturne u vecini studija pa ni tu ne ne pravim problem.Jedino me brine da soba nije u fazi raspadanja, to vec ne dolazi u obzir. Znam da nemaju peskire( svakako uvek nosim svoje), doplata klime itd...sve to znam.

Volela bih neki ,,sveziji,, utisak o vili, nema puno komentara o njoj ( ili ih ja nisam nasla).

Presudila je cena i lokacija.Mi smo ionako izabrali Sarti zbog prelepih plaza u okolini a i gradska plaza je dobra, koliko sam shvatila.

Da kazem i to da 4 godine letujemo na Sitoniji (tri puta Nikiti, jednom N.Marmaras ) i da je i na Sarti dosao red...jedva cekam! 

Osim papreno skupog smestaja u Nikitiju i manje skupog u NM, dolazim do zakljucka da mi je jedino vazno da je soba cista i funkcionalna, a izgleda da Elena ispunjava te kriterijume, ispravite me ako gresim. Zato sam se i prijavila na forum da dobijem informaciju iz prve ruke.

Unapred zahvalna na svakom odgovoru.

Izmenjeno (nebo zvezdano)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letovali smo ovog leta u vili Elena u Sartiju. Namestaj jeste skroman, ali to nam nije smetalo. Higijena sobe i kupatila ne bas na zadovoljavajućem nivou. Najgore je sto su sanitarije u kupatilu dotrajale i iz slivnika se vracala prljava voda. Gazdarica je svakodnevno pratila naše kretanje uz neprimerene opaske. Jedino sto ta vila ima da ponudi je lep pogled sa terase.

Inače, meni se Sarti nije dopao. Prednost mu je samo sto je u blizini lepih plaza. Moj favorit je Tigania.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A jeste li išli preko agencije ili samostalno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Letovali smo ovog leta u vili Elena u Sartiju. Namestaj jeste skroman, ali to nam nije smetalo. Higijena sobe i kupatila ne bas na zadovoljavajućem nivou. Najgore je sto su sanitarije u kupatilu dotrajale i iz slivnika se vracala prljava voda. Gazdarica je svakodnevno pratila naše kretanje uz neprimerene opaske. Jedino sto ta vila ima da ponudi je lep pogled sa terase.

Inače, meni se Sarti nije dopao. Prednost mu je samo sto je u blizini lepih plaza. Moj favorit je Tigania.

Hvala na odgovoru :)

Svakako cemo obici okolne plaze.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

A jeste li išli preko agencije ili samostalno?

Preko gore pomenute agencije.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Marianti ili Malama? Ne mogu nigde da nadjem komentare, a razmisljam da uplatim. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja bih uvek birala stari deo. Novi deo je uveče pust i prazan + ima neki kao kanal koji zna da smrducka. Novi deo (tačnije krajnji desni deo novog dela, gde je kafe Arc) je bolji za kupanje kad su veliki talasi, i to je bukvalno jedina prednost novog dela po meni. Svi ostali plusevi idu za stari deo. 

Pošto je mesto relativno malo i ravno, sve ispod magistrale vam je na maximalno 5 minuta od mora, tako da 90% smeštaja ispunjava vaše uslove. 

Hvala puno..mislim da se tvoj odg. na mene odnosi. Hvala i tebi Nemanja i izvinite sto kasnim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima..listam nesto agencije, vidim vec su izbacili za narednu godinu i imaju znacajne popuste. Rano mi je pa sam povrsno listala al zapala mi je za oko hellena. Jel zna neko, mozda, zasto je prilicno jeftinija od drugih? Njeni aranzmani od 15 dana ( lepo da neko ima i to ), su jeftiniji nego astrini od 10. Ima li neko iskustva kakvi su im ti apartmani, mozda losiji dosta? Konkretno Marianti i Prokopis, na slikama ne izgledaju lose..mozda ako neko ima info neki iz prve ruke ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Godi, moj prijatelj radi u Hellena travelu i izbor vila je šarenolik, kao u svim agencijama. Ne znam da su oni povoljniji nego ostali, jedino ako nije u pitanju predsezona, ili popust pri ranoj uplati.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima..listam nesto agencije, vidim vec su izbacili za narednu godinu i imaju znacajne popuste. Rano mi je pa sam povrsno listala al zapala mi je za oko hellena. Jel zna neko, mozda, zasto je prilicno jeftinija od drugih? Njeni aranzmani od 15 dana ( lepo da neko ima i to ), su jeftiniji nego astrini od 10. Ima li neko iskustva kakvi su im ti apartmani, mozda losiji dosta? Konkretno Marianti i Prokopis, na slikama ne izgledaju lose..mozda ako neko ima info neki iz prve ruke ?

Ove godine je bilo toliko nezadovoljnih ovom agencijom...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma, kakvi, to nije tačno. Niko se nije žalio na Hellena travel. Ok su oni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drustvo, vila Dimis, ima li neko sveze utiske da podeli..isto i za Filipos, Agnadi..sta vi mislite, sta je bolje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, 

Sledećeg septembra planiramo supruga i ja sa malim detetom koje će tad imati godinu i četiri meseca da idemo na letovanje u Sarti. 

Obišli smo prethodnih godina mnoga mesta u Grčkoj ali na Sitoniji nismo nikad bili. 

Ono što nas zanima da li može neko da nam preporuči smeštaj za nas troje. Bilo bi lepo da ima dvorište za igru ili bazen ili ako je moguće terasu sa pogledom. A što se tiče samog apartmana, tražimo  da bude moderno opremljen, u smislu da nameštaj nije stariji od nas.

Hvala unapred ?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka