Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

o tome i ja pricam ljudima...pa ne mozemo svi isto da volimo :)

mi zbog tih talasa i tog vetra obozavamo Sarti :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sarti beach je posebna plaza ili deo plaze...? Kako da vidim smestaj tamo? Sta da ukucam? I da, puno mi je da dajem 8 hiljada agencijama, gde mogu direktno naci smestaj? Ceo zivot idem preko agencija pa nisam upucena...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sarti beach je nastavak gradske plaze, kada se gleda ka moru skroz desno.

Za direktne kontakte vlasnika pokusajte preko grckainfo.com, mi tako radimo i nismo se pokajali kao ni mnogo nasih prijatelja, sve je lepo opisano a ovde mozete videti ili pitati za neki smestaj koji vas interesuje pa cete dobiti svakakve odgovore iz prve ruke :rolleyes:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Mi smo najviše zbog talasa u vetra  odustali od Sartija.

Mesto kao mesto nam se veoma dopada i dok nismo saznali za vetar u talase bili smo ubeđeni da nam je to sl.destinacija .

Izmenjeno (Afrodita88)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukoliko idete kolima vetar i talasi nisu problem, jer u okolini postoji veliki broj plaza na kojima nema ni talasa ni vetra i mozete svakog dana da obilazite nove plaze pa Vam nece biti dosadno, a mnoge su idealne za decu jer je bas dugacak plicak. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa dobro ljudi moji ne pricamo o tajfunu vec o vetru koji na +35 moze samo da prija! :D A uostalom sto kazete, ako ga bas pretera, potrpamo se u kola i za 15 min smo na nekoj drugoj plazi. Voila! :)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je, a i na pocetku plaze u Sartiju, u delu gde je ono kamenje nije toliko lose za decu, brckali smo se i tu par puta, a zaista bi bilo šteta otići u Sarti, a ne obici Orange beach, Klimatariju, Karidi...Ove godine planiramo da posetimo plazu Tiganija, na slikama izgleda prelepo. Prosle godine smo lutali lavirintom puteva i odustali od potrage, ali ove godine smo dobro prostudirali mapu :D Da li je neko od vas bio na ovoj plazi?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Put do plaze Tigania je lepo bio obelezen strelicama proslog leta(naziv beach bar-a Delight beach bar - i strelice),valjda se nisu obrisale od vremenskih prilika

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo ni znali kako se zove taj bar na plazi. Mi je trazili kao Havai plazu, i posto je to bio poslednji dan odmora odlucili smo da ne lutamo vise pa se vratili na Klimatariju. Hvala na informaciji, ove godine smo napravili spisak plaza koje cemo posetiti i lepo ih locirali. Recite mi samo kakav je prilaz kolima do Tiganije? Da li se dosta pesaci od parkinga do plaze? Na mapi deluje kao da put vodi skroz do plaze, ali ne znam da li se moze tuda ici kolima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi od doba dana i guzve na plazi,moze se prici blizu.Mi smo bili samo jednom.Nijedna plaza na kraju lavirinta nije vredna truda i razmisljanja da l cu naci put do kuce u povratku.Do Klimatarije smo isli 2 puta krivudavim putem iz Sikije,ni ona nije bila u najboljem izdanju(trava i talasi),pa smo i od nje odustali.Do kraja letovanja isli smo uglavnom na Tourkolimnionas plazu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aaa mi se obezbedili, instalirali mape u telefonu tako da ne mozemo da se izgubimo, ali bez mape je onaj lavirint stvarno jeziv :D Eto, mi isli na Klimatariju dva puta i odusevili se, nigde talasa, vetra, voda kristalno cista. Zavisi sve od vremena verovatno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Klimatarija je jedna od top 10 plaža Sitonije, mnogi je rangiraju u prvih 5. Njena lepota se tek vidi sa lepim vremenom, kad je sunčan dan i bez talasa.  Prošle godine sam vodio prijatelje na Klimatariju i bilo je talasa i to je tad sasvim druga plaža. Samo što mi nisu rekli "što si nas ovde doveo?" Narednog puta nisu ni hteli da idu, jedva sam ih ubedio. A onda, kada su videli plažu i njenom pravom svetlu, naročito njen levi deo, oduševili se. Kada je lepo vreme to ovako izgleda

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je to, takva je bila kada smo mi bili :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uaaaau! E, a koliko ima autom od Sartija do "Klimave"? :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Oko 13-14km.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka