Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

imas dva app kod Dimitre u Ta vrahakii ali je ona odavno popunjena...a ima i parkic za decu i pored plaze i parking i rostilj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dali neko ko je boravio u vili Dora Garden new,zna dali ima peskire i inace neke opste utiske o vili.Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima

Interesuje me da li negde ima da se uplati polu panison ili preporuka za neke jeftinije restorane?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da se nagledam Oranž plaže, zar je moguće da je lepo kao na slici

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani iskusni forumaši :rolleyes:. Treba mi pomoć oko izbora smeštaja u Sartiju. Da li je neko bio u vili Giota u Sarti beach delu? Išli bi smo supruga i ja sa bebom od godinu i 9 meseci. Da li mislite da u tom delu plaže nema puno talasa? Zato smo hteli baš tamo jer sam čitao da talasi gube jačinu tu. Da li je vetar jak u Sartiju? Bio sam u Sartiju jedan dan prošle godine i bilo je OK, nisam bio skroz u Sarti beach delu. Idemo u periodu početkom Jula. Kapiram da je sve lutrija ali uglavnom vaša iskustva. 

Vila na slikama deluje ok, imali bi sobu u prizemlju sa bočnim pogledom na more, plaža je prekoputa i imaju ležaljke tu. 500 evra nam traže, nije baš ni malo pa bi voleo da čujem neko mišljenje još. Hvala unapred

Izmenjeno (Markokove)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao što si i sam naveo, sve je lutrija. Kapiram da su  ti vetar i talasi problem zbog malog deteta. Ja sam poslednjih nekoliko godina letovao u Sartiju. Vetra ima i on u periodu kada je velika vrućina može da prija, da te rashladi, naravno kome ne smeta. Ima perioda kad je more mirno ali i ima i talasa. Oni, u periodu kada sam ja letovao, ranijih godina nisu bili takvi da onemoguće kupanje s napomenom da su moja deca već velika. Medjutim, prošlog leta, krajem juna, su 2-3 dana bili baš veliki, čak i za nas odrasle tako da se retko ko tih dana kupao. Tako se zalomilo. To smo nadoknadili odlaskom na okolne plaže. U delu gde je Giota i desno od nje posmatrano ka moru, je dosta veliki plićak pa, ako se ne varam, talasi tu ne mogu da imaju jačinu. U samoj kući nisam bio. Ako treba jos nešto slobodno pitaj.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 5 sati, bisi65 je rekao/la:

Ne mogu da se nagledam Oranž plaže, zar je moguće da je lepo kao na slici

Jeste, i još lepše. Međutim, poslednjih godina je ogromna navala turista što može da pokvari ugodjaj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam tačno početkom Jula svratio prvo jedno veče u Sarti i super mi je izgledao. Potom smo još jednom 3-4 dana kasnije došli jedno pre podne i tad je bilo mirno. Veče pre toga je bila neka oluja i zato je bilo malo trave. Ali, opšti utisak nam je bio OK. Prošle godine smo bili u Toroniju, malo je dosadno tamo bez društva tako da smo hteli za promenu u Sarti. Kapiram da bi ako bude  puno talasa otišli do obližnjih uvučenih plaža i da bi bilo OK. Znači, Sarti Beach je dug plićak i peščano dno?

Koje plaže možeš da preporučiš a da imaju bar neke ležaljke i suncobrane? Nismo išli nigde od Sartija ka Orange beach-u na tu stranu. 

Izmenjeno (Markokove)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nole, hvala na detaljnim odgovorima i smernicama. Obisli smo dosta plaza na Sitoniji prosle godine, ali sve na potezu od Neos Marmarasa do Toronija i dalje do Sartija, odatle nismo dalje. Bili smo i na Klimatariji koja nam se bas svidela, zatim i na plazi Kalemici, a verujem da su gorepomenute plaze od Sartija prema Vurvuru i dalje na istocnoj obali jos lepse. Samo da nadjemo smestaj, nadam se da ce ovaj biti ok. Hvala i ako se jos necega setim da pitam, tu smo da se pomazemo:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Baš tako. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potpisujem sve sto je Nole73 napisao.Mi smo prosle god bili sa klincima koji su tada imali 5god i 10meseci. Kraj juna pocetak jula.Prvi i poslednji dan su bili talasi ali u delu o kom ti pricas su zanemarljivi (gledajuci ka moru skroooooz desno). Plaza fina sa sitnim peskom ima beach bar skrooooooz na kraju i tu je voda najmirnija to je definitivno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko od forumasa letovao u haus Maria (isti vlasnik kao i haus wienna) i ukoliko jeste, da li moze da napise par reci o smestaju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3/20/2017 at 15:45, bisi65 je rekao/la:

Ne mogu da se nagledam Oranž plaže, zar je moguće da je lepo kao na slici

ooo da  ako ne i lepsa :)
Evo jedan moj snimak od prosle godine
https://www.youtube.com/watch?v=cx2oP0pCon8

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znate li nesto o vili Maria haus u Sartiju, uplatili smo preko preko Astre, ne izgleda bas nesto ubedljivo ali vec nema neki izbor smestaja u sartiju.Nalazi se izmedju novog i starog dela Sartija blizu agencije Astre u Sartiju

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka