Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

 

Postoji autobuska linija do Soluna a red voznje ima istaknut u tur. agenciji Astra travel u centru Sartija. Tacnije to je neka grcka agencija ciji su partneri nase tur.agencije. Vec je pisano o tome u ovoj temi. U sept. ima manje polazaka nego u sezoni. Takodje postoji i na sajtu KTELa Chalkidikis (njihov GSP). www.ktel-chalkidikis.gr

Lokalnih mini buseva do plaza ima u sezoni, a kako ce biti sredinom septembra najbolje ces se informisati u vec pomenutoj agenciji. Isto vazi i za izlete. O skuterima ne znam bas nista

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je vodic iz agencije rekao prilikom obilaska da iznajmljivanje skutera kosta 10 evra. Nismo proveravali ali ne sumnjam da je on dobro obavesten

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!Molim iskustva za Fotini House (ko je boravio).Hvala! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li ima krstarenja iz Sartija, ako je neko bio neka mi kaze koliko kosta i sta se sve obilazi i naravno koliko traje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O izletima se mozes informisati na sajtu Astra travela a mozes ih i telefonom pitati u vezi cena i polazaka s obzirom da idete polovinom septembra. Isti izleti ili slicni dole u Sartiju u organizaciji lokalaca mogu biti samo jeftiniji od ovih koje nude u Astri ali bar ces znati koliko kostaju, koliko traju i sl. Mi ih nismo koristili ali znam da je bilo krstarenje pod nazivom Robinzon  i do ostrva Amouliani kao i krstarenje oko Atosa

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako, vila Kiratsi utisci: 

Prizemlje: studio 1 i 2 kao na slikama, sa lepim terasama,  cesma za pranje,  namestaj je vrhunski,  sve je iz ikee i sve je novo..  Ac, zatim tv i sve sto vam je potrebno u kuhinji je tu..  Sve novo i dobro sacuvano,  kupatilo malo bez prozora ali sa stilom uradjenom,  led diode jesu dobre ali nemaju tu snagu kao obicna svetlo,  malo je mracnije..  Studio je za tri osobe,  jedan francuski lezaj iz koga izlazi fioka i dodatni krevet za jednu osobu, ormar solidne velicine kao i radni sto..  Studio 3 je blagi uzas,  enterijer isti kao u prethodna dva samo brz terase i prozora,  tj imate prozor koji gleda u zgradu udaljenu 20 cm.. Kao u kutiji ste..

 1.sprat su gazde

2.sprat je paklen,  bez klime nikako..  Mezonete su nekako karabudjene,  donji sprat prenizak, gornji prevruce,  velicine isti kao i ostali studio u vili..  Enterijer slican i veoma kvalitetan..  U ostalim smestajima nisam bio.. 

Parking ispred vile moze,  ali ako ga nemate lako pronalazite pored,  ima mesta dovoljno..  Hodnik i stepeniste u samoj zgradi je nezgodan,  strm i uzak..  Za malu decu veoma problematican..  Nadam se da sam pomogao

Zakljucak:vila dosta odskace kvalitetom enterijera i eksterijera ali ima par problematicnih studia, plaza na 50m,  do centra imate 800m ;)

Izmenjeno (Dalibor Zivanovic)
Greska u slovima
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi jel ima neko da je isao ili se vracao iz Sartija ovih dana?Na google mapama mi pise da je deo puta zatvoren,ovaj na slici.Jel to tacno,jel znaci ne moze pored Vourvurua da se prodje nego mora preko Neos M ?

Screenshot_20160826-180149-1200x2133.png

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prekjuce prosli nema nikakvih radova ili blokade..  Sutra isto idemo tim pravcem pa javljam..  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E hvala ti,obavezno javi.Mi u nedelju krecemo za Sarti pa da znamo..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Није било ни кад сам ја ишао. Напротив, пут од Ормос Панагиаса до Сартија је одличан, такав да нема потребе за неким радовима нити за затварањем.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad se udje u Sarti iz pravca Nikitija levo je stari ili novi deo Sartija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Tim pravcem prvo nailazite na stari deo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u Sartiju ima bankomata, kolika je provizija kad se podize novac?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To zavisi od banke. Za kartice Alpha banke Srbija na bankomatu Alpha banke Grcka je 0%

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imam intesu, ali koliko vidim na njihovom sajtu nemaju ugovor u Grckoj za dizanje gotovine bez provizije!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka