Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Zdravo drugari

Prvi put putujemo u Grcku,a time i u Sarti. Idemo u Vila Stavrula. Na slikama izgleda pristojno. Ono sto nas zanima to je da li ima njihovih peskira?

Hvala puno. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Дејан_Свитац je rekao/la:

Умало да заборавим. Водите рачуна приликом вожње кроз Ситонију. Без обзира што је пут углавном у добром стању, још увек има умоболних људи који на местима на којима је ограничење 50 возе преко 100 км/ч, а иза себе имају децу. Затим у кривинама, услед неприлагођених брзина секу дуплу пуну линију и по 2-3 метра улазе у супротну траку. На магистралним путевима на којима има зауставних трака, бахати возачи знају да трубе како би се возило испред померило у зауставну траку не би ли ови прошли. Тиме вас "гурају" у опасну зону, јер у тој зауставној траци, поготово преко превоја постоји могућност да налетите на заустављено возило. Други проблем је што је кретање зауставном траком у Грчкој, као и код нас, строго забрањено и кажњиво! Немојте да себи покварите одмор и имајте на уму да ћете безбедном вожњом сигурно стићи на крајњу дестинацију, у супротном, нико вам не гарантује успешан долазак.

Slazem se, put je odlican ali dzaba kad su vozaci ludi, narocito Grci. Mislim da nema gori vozaci. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima

Saznala sam da peskira nema u Vila Stavrula. E sad, ako ima neko voljan da mi kaze da li ima svo potrebno sudje,kakav je internet i da li menjaju posteljinu bar jednom?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Има ли неко ко зна да помогне?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Stavrula je, da tako kažem, Astrina kuća, i u svim Astrinim kućama posteljina se menja na pola smene. Iz iskusta boravka u ovim kućama znam da možete očekivati "osnovno" posudje, tanjira i pribora za onoliko osoba na koliko kreveta glasi studio, džezvu, jedan tiganj, jednu  veću i možda jednu manju šerpu, pa ako mislite da će vam trebati više od toga, ponesite. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Smestaj je uplacen u Astri i oni su mi saopstili da moram svoje peskire da ponesem pa mi letovanje izgleda kao mini selidba. Na tom linku koji ste postavili sve sam procitala nekoliko puta. Tu pise da u studiju 3 nema interneta recimo. Valjda cemo mi u broju 8 malo bolje proci. Hvala vam svakako na pomoci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo juce bili do Sartija. More lepo ali nije za malu decu, pogotovo ako zelite da ih naucite plivati. Talasi su bili veci ali verujem da mogu biti i veci :-).

Orange plaza .... za nas je bio vasar. Da su deca veca verovatno bi odgovarala zbog obale i mogucnosti za zabavu.

Ima nas raznih i sa raznim ukusima :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ivanaasm, ako odete jos koji put u Sarti preporučujem da posetite desni deo plaže posmatrano ka moru, poznatiji kao Sarti beach. Na tom delu plaže, a pogotovu u njegovom krajnjem delu, postoji veoma veliki plićak pogodan za malu decu, za brčkanje, učenje plivanja.. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima

Da li ima neki restoran gde moze da se uplati vecera i kolika moze cena iste da bude?

Hvala vam puno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna bilo sta o vili Remezzo u Sartiju? :) Hvala u napred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 20 sata, nole73 je rekao/la:

@ivanaasm, ako odete jos koji put u Sarti preporučujem da posetite desni deo plaže posmatrano ka moru, poznatiji kao Sarti beach. Na tom delu plaže, a pogotovu u njegovom krajnjem delu, postoji veoma veliki plićak pogodan za malu decu, za brčkanje, učenje plivanja.. 

Hvala, iduci put probamo tamo :-). Ovaj put smo bili otprilike na sredini

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 sat, MISA_KG je rekao/la:

Da li neko zna bilo sta o vili Remezzo u Sartiju? :) Hvala u napred

Samo uopšteno.. Nalazi se u starom delu Sartija, blizu kuća Sartios, Asteria, Stelios.. na četrdesetak metara od centralnog trga i oko 200 metara od plaže u starom delu. Generalno na dobroj poziciji. Spolja izgleda ok a unutra nisam bio. Ispred same kuće postoji parking prostor koji u sezoni gazdarica čuva (obično postavi stolicu i time zabrani ulaz na parking) tako da vas vaše mesto čeka po povratku, kao i gazdarica da pomeri stolicu. Pozz

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam jos nekoliko pitanja:

1. Koliko kosta rentiranje motora?

2. Da li postoji bus koji vozi ka plazama, tj. da li se plaze mogu obici autobusom...?

3. Kakvih krstarenja ima iz Sartija?

4. Da li je Sarti povezan sa Solunom nekom autobuskom linijom da ne moram ici organizovano?

Mi krecemo 6.9. do 18.9.2016 god.

Hvala punoooo

Pozdrav

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka